Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Meilė kaip dorovinė vertybė ir santuokos pagrindas (2)

  Meilės sąvoka, meilė kaip santuokos pagrindas. Meilės rūšys, išraiškos formos.
  Socialinė psichologija, analizė(4 puslapiai)
  2007-03-07
 • Meilė kaip dorovinė vertybė ir santuokos pagrindas (3)

  Pranešimas: Meilė dorovinė vertybė, bei santuokos pagrindas. Darbo tikslas: aptarti meilę, kaip dorovinę vertybę ir motyvą santuokai.
  Socialinė psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2009-11-19
 • Meilė, pareiga, ištikimybė šeimoje

  Įvadas. Šeimos funkcijos. Meilės jausmas šeimoje. Dvasinis bendravimas šeimoje. Pareiga ir atsakomybė šeimoje. Ištikimybė šeimoje. Laimingo šeimyninio gyvenimo taisyklės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-01
 • Meilės samprata pagal Erichą Fromą

  Ar meilė yra menas, meilė – atsakymas į žmogaus egzistencijos problemą, meilės veikla, meilės objektai, meilės praktika. Psichoanalitiko E.Fromo meilės samprata knygoje Menas mylėti.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-02-28
 • Melo motyvacija

  Įvadas. Melas ir pašnekesiai telefonu. Kada meluojame? Motyvai. Melo malonumas. Šventas melas. Melas – nepagarbos rodiklis. Alternatyvos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-20
 • Mes bendraujame

  Įvadas. Pagrindiniai bendravimo elementai. Bendravimo tipai. "Imlioji" orientacija. "Išnaudotojiška" orientacija. "Kaupimo" orientacija. "Rinkos" orientacija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-07
 • Minios psichologija

  Įvadas. Pagrindiniai minios elgesio ypatumai. Veiksniai, turintys įtakos minios elgesiui. Minios tipai. Minios elgesį aiškinančios teorijos. Minios elgesio kontrolės būdai. Šiuolaikinės masinės visuomenės psichologinės ypatybės.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-09-20
 • Minios psichologija (2)

  Įvadas. Pagrindiniai minios elgesio ypatumai. Veiksniai, turintys įtakos minios elgesiui. Minios dydis. Minios tankumas. Minios poliarizacija. Triukšmas minioje. Sėdimos arba stovimos vietos minioje. Minios sandara. Minios tipai. Stovinčiųjų eilėje minia. Panikos apimta minia. Agresyvi minia. Frustraciją patyrusi minia. Minia, esanti už įstatymo ribų. Protestuojanti minia. Konfrontuojanti minia. Ekspresyvi minia. Minios elgesį aiškinančios teorijos. Minios elgesio kontrolės būdai. Šiuolaikinės masinės visuomenės psichologinės ypatybės. Išvados.
  Socialinė psichologija, kursinis darbas(18 puslapių)
  2006-10-27
 • Mobingas

  Mobingo priežastys. Mobingo tikslas. Į ką nukreipiama? Mobingo klasifikacija. Mobingo pasekmes. Ką daryti vaikui, kurį kamuoja mobingas. Kova prieš mobingą. Ikimokyklinio amžiaus vaikai. Pradinio amžiaus vaikai. Paaugliai. Jaunuoliai. Kaip įtraukti tėvus.
  Socialinė psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-05-19
 • Mokinių adaptacijos mokykloje sunkumai ir jų priežastys bei sprendimų būdai

  Įvadas. Adaptacijos samprata. Vaiko adaptacijos ypatumai. Adaptacijos ypatumai penktoje klasėje. Adaptacijos ypatumai aukštesnėse klasėse. Adaptacijos problemos ir jų sprendimo būdai. Mokytojų įtakos ir tėvų svarba sėkmingai mokinių adaptacijai.
  Socialinė psichologija, konspektas(7 puslapiai)
  2006-04-12
 • Mokinių ir mokytojų santykių problemos

  Įvadas. Su kokiomis problemomis susiduria mokiniai? Su kokiomis problemomis susiduria mokytojai? Kaip išvengti šių problemų? Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-01-13
 • Mokinių tarpusavio santykių tyrimas sociometriniu metodu

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Tyrimo eiga. Tyrimo rezultatai. Išvados.
  Socialinė psichologija, tyrimas(9 puslapiai)
  2006-04-04
 • Mokytojo gebėjimas valdyti klasę, jo įtaka akademinei ir psichosocialinei klasės klimato plotmėms

  Įvadas. Mokinių sąveikos būdai. Mokytojo asmenybės įtaka klasei. Vadovavimas klasei. Netinkami mokinių elgesio tikslai ir jų korekcija.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-02-24
 • Moksleivių teisių ir pareigų vienovė šeimoje

  Moksleivių požiūris į jų teisių ir pareigų vienovę šeimoje. Įvadas. Darbo tikslas - tiriant moksleivių nuomones apie jų teisių ir pareigų svarbą ir įgyvendinimą, įvertinti jų vieningą raišką šeimoje. Teisių ir pareigų vienovė. Išskirtinis dėmesys vaiko teisėms. Vaiko teisių ir pareigų įgyvendinimas Lietuvoje. Vaiko teisės ir pareigos socialinėje aplinkoje. Vaiko teisių ir pareigų raiška šeimoje. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Kaip vaikai susipažinę su jų teises ir pareigas nusakančiais dokumentais. Teisių ir pareigų svarba ir įgyvendinimas namuose. Išvados.
  Socialinė psichologija, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2009-04-03
 • Narkomanai. Narkomanų subkultūra

  Narkomanų subkultūra. Narkomanų kategorijos bei narkotikų vartojimo priežastys. Narkotikų poveikis ir jų vartojimo pasekmės.
  Socialinė psichologija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-10-03
 • Narkomanas šeimoje (2)

  Įvadas. Narkomanas ir šeima. Kaip sužinoti ar vaikas vartoja narkotikus. Keletas patarimų kaip nederėtų elgtis šeimos nariams esant narkomanui. Keletas patarimų kaip derėtų elgtis šeimos nariams esant narkomanui. Kaip tėvai gali padėti savo vaikams išvengti narkotikų. Narkotikų vartojimo priežastys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-20
 • Narkomanija (2)

  Šiek tiek istorijos apie narkotines medžiagas. Narkotikai. Narkomanija. Kas yra priklausomybė. Kodėl žmonės vartojo ir vartoja narkotines medžiagas. Kaip atpažinti narkotikus vartojantį žmogų. Narkotikai – ne vien cheminės medžiagos. Gydymas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2005-06-06
 • Neefektyvaus pokalbio požymiai

  Įvadas. Kalbėtojas ir klausytojas. Akių kontaktas ir jo svarba. Kalbėjimas. Pašnekovo palaikymas ir prisitaikymas. Ar suderinama… Išankstinė nuomonė. Išvados.
  Socialinė psichologija, kursinis darbas(8 puslapiai)
  2007-04-20
 • Neištikimybė

  Įvadas. Mitai. Priežastys sukeliančios neištikimybę. Neištikimybės raida. Pavyduliavimas. Istorinis požiūris į neištikimybę. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-03-31
 • Neištikimybė (2)

  Įvadas. Neištikimybės samprata. Neištikimybės priežastys. Ištikimybė. Tyrimo duomenų analizė ir jų rezultatai. Respondentų iki 17 ir nuo 18 metų anketos duomenų palyginimas. Vaikinų ir merginų atsakymų į anketos klausimus palyginimas. Išvados, pasiūlymai. Darbo išvados. Norint išvengti neištikimybės. Ateities vizija. Priedai (2).
  Socialinė psichologija, tyrimas(33 puslapiai)
  2007-05-17
Puslapyje rodyti po