Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija

Asmenybės psichologija (537 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Temperamentas (11)

  Įžanga. Charakteris ir temperamentas, veiksniai įtakojantys charakterį. Charakteris. Charakterio struktūra, nuostatos. Šeimos, mokyklos ir socialinių veiksnių įtaka charakteriui. Valingieji charakterio bruožai. Temperamentas. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-04-01
 • Temperamentas (12)

  Įvadas. Darbo tikslas: nustatyti savo dominuojantį temperamento tipą ir ryškiausius temperamento bruožus. Temperamentas. Temperamentas (pagal Hipokratą). Nervų sistemos tipas (pagal I. Pavlovą). Sangvinikas. Cholerikas. Flegmatikas. Melancholikas. Rezultatai. Pagal Aizenko testą. Pagal Belovo testą. Rezultatų aptarimas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-02-13
 • Temperamentas (13)

  Įvadas. Darbo tikslas – nustatyti savo dominuojantį temperamento tipą ir ryškiausius temperamento bruožus.. Temperamento apibūdinimas. Temperamento tipai. Sangvinikas. Cholerikas. Flegmatikas. Melancholikas. Rezultatų aptarimas. Eyzenck‘o temperamento testas. Belovo temperamento testas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-09-16
 • Temperamentas (2)

  Temperamentas. Sangvinikas. Cholerikas. Melancholikas. Flegmatikas. Kaip vyrams pažinti tam tikro temperamento moteris? Sangvinikas-sangvinikas. Sangvinikas-melancholikas. Sangvinikas-flegmatikas. Cholerikas-cholerikas. Cholerikas-sangvinikas. Cholerikas-melancholikas. Cholerikas-flegmatikas. Melancholikas-melancholikas. Melancholikas-flegmatikas. Flegmatikas-flegmatikas. Sveikata. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-07
 • Temperamentas (3)

  Įvadas. Temperamento tipai. Tautų seksualinis temperamentas. Vaiko temperamentas.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-12-13
 • Temperamentas (4)

  Įvadas. Straipsniai literatūroje. Psichika Žmogaus temperamentas Kaip pažinti? Darbo tikslas. Metodika. Rezultatai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-05-18
 • Temperamentas (5)

  Įvadas. Temperamentas. Ekstravertai ir intravertai. Temperamento tipai. Temperamento atsiskleidimas. Sangvinikas. Melancholikas. Cholerikas. Flegmatikas.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-25
 • Temperamentas (6)

  Įvadas. Temperamento tipai ir jų psichologinė charakteristika. Komunikacija ir temperamentas. Sveikata. Kaip pažinti? Tinkamas partneris. Ar tai tavo žmogus? Koks jis? Ekstravertas ir intravertas. Temperamentas ir vaiko likimas. Vaiko temperamentas.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-11-06
 • Temperamentas (7)

  Įvadas. Temperamentas. Ekstravertai ir intravertai. Temperamento tipai. Temperamento atsiskleidimas. Sangvinikai. Melancholikas. Cholerikas. Flegmatikas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-12-22
 • Temperamentas (8)

  Temperamento apibūdinimas. Šiuolaikinis temperamento supratimas. Aukštosios nervinės veiklos tipai ir temperamentas. Temperamento tipai ir jų psichologinė charakteristika. Temperamento kintamumo problemos. Temperamento įtaka žmogaus veiklai.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-22
 • Temperamentas (9)

  Įvadas. Temperamentas ir charakteris. Cholerikas. Sangvinikas. Melancholikas. Flegmatikas. Temperamentas ir tėvystė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-16
 • Temperamentas ir charakteris

  Įvadas. Temperamentas. Fiziologinis suskirstymas pagal I. Pavlovą. Temperamentų tipai (pagal I. Kantą). Praplėsta temperamento sąvoka pagal H. Aizenką. Charakteris.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-04
 • Temperamentas ir charakteris (2)

  Įvadas. Temperamentas ir charakteris. Sangvinikas. Pagrindinės sangviniko ypatybės. Sangviniko trūkumai. Į ką sangvinikas turi kreipti ypatingą dėmesį, imdamasis saviauklos. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-03-08
 • Temperamentas ir charakteris. Stresas

  Įžanga. Stresas. Socialinės paramos poveikis streso procese. Neandertaliečio efektas. Įžanga. Asmenybė ir jos struktūra. Charakterio struktūra ir bruožai. Temperamentas, kaip vienas iš charakterį formuojančių veiksnių. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(27 puslapiai)
  2006-04-04
 • Temperamentas. Bendravimo su skirtingo temperamento žmonėmis ypatumai

  Darbas susideda iš dviejų dalių. Pirmoji dalis -teorinė. Teorinė dalis: Įvadas. Apie temperamentą. Pagrindiniai temperamento tipai. Praktinė dalis: Įvadas. Kas yra stresas? Streso priežastys. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-08
 • Temperamento tipai ir temperamento reikšmė žmogui

  Įvadas. Tikslas. Temperamentas. Kaip pažinti? Sangvinikas. Melancholikas. Cholerikas. Flegmatikas. Tinkamas partneris. Sveikata. Kaip temperamentas veikia mūsų komunikavimą. Koks temperamento tipas yra geriausias? Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-26
 • Temperamento tyrimas

  Įvadas. Rezultatų apibendrinimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-02-21
 • Temperamento tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Metodika. Aizenko temperamento testas. Ekstraversijos, intraversijos ir emocinio stabilumo ryšys su temperamento tipais.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(5 puslapiai)
  2007-05-03
 • Temperamento tyrimas (3)

  Įžanga. Temperamentas ir jo tipai. Mano temperamento tyrimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, rašinys(5 puslapiai)
  2007-10-23
 • Temperamento tyrimas (4)

  Bendrasis temperamento apibūdinimas. Atskirų temperamento tipų psichologines charakteristikos. Mano temperamentas. Svarbiausi asmenybės veiksnių nustatymas.
  Asmenybės psichologija, referatas(4 puslapiai)
  2008-04-15
Puslapyje rodyti po