Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendravimo etika (2)

  Įvadas. Bendravimas. Bendravimas – tai komunikacija. Bendravimas ir doriniai žmonių tipai. Bendravimas ir temperamentas. Verbalinis ir neverbalinis bendravimas. Verbalinis bendravimas ir jo stiliai. Neverbalinis bendravimas. Bendravimo kultūra. Bendravimo sunkumai. Dorovinė asmenybės kultūra. Bendravimo kultūros principai. Kaip elgtis svečioje šalyje? Išvados.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2007-01-30
 • Bendravimo etiketas

  Įvadas. Sveikinimasis. Susipažinimas ir supažindinimas. Telefonas. Vizitinės kortelės. Pokalbis. Svečių priėmimas. Apranga. Dovanos. Neverbalinio bendravimo etiketas.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2009-04-06
 • Bendravimo ypatumai

  Įvadas. Klausymas ir supratimas. Klausymas ir girdėjimas. Ką reiškia mokėti klausyti?. Psichologinė nuostata. Pritarimas. Empatija. Mokėti iki galo išklausyti. Aktyvaus klausymosi formos. Nereflektyvus klausymas. Reflektyvus klausymas. Neverbalinio bendravimo kalba. Mimika. Vizualinis kontaktas. Intonacija ir balso tembras. Poza ir gestas. Bendrakalbių distancija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-12-02
 • Bendravimo ir auklėjimo įtaka kūdikio judesių ir psichikos vystymuisi

  Psichinis vystymasis ir veikla. Veiksmų įvaldymas. Vidiniai ir išoriniai veiksmai. Veiksmo įvaldymas. Pagrindinė veikla. Vaiko bendravimo su suaugusiuoju reikšmė. Judesių ir veiksmų raida. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-12
 • Bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimų ugdymas

  Įvadas. Darbo tikslas – paanalizuoti gebėjimų bendradarbiauti ugdymą, pedagoginį bendradarbiavimą. Bendradarbiavimo gebėjimai. Dešimt punktų, padedančių dirbti grupėse. Pagrindiniai mokymosi bendradarbiaujant elementai. Mokinių socialinių įgūdžių ugdymas. Pedagoginis bendradarbiavimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2010-03-31
 • Bendravimo komponentai

  Įvadas. Komunikacija. Informacijos kodavimas ir dekodavimas. Neverbalinė komunikacija. Socialinė interakcija. Socialinė percepcija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-09-27
 • Bendravimo kultūra

  Įvadas. Vadovo pareigos. Vadovavimo ypatumai. Vadovo savybės. Mūsų bendravimas. Profesinė etika. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-06-06
 • Bendravimo kultūra ir geros manieros

  Bendravimas. Etika. Dalykinis bendravimas. Mandagus elgesys. Manipuliacija ar pagarba. Aktyvus klausymasis ir domėjimasis. Priimkite pašnekovą toks koks jis yra. Formalus prisistatymas. Neformalus prisistatymas. Prisistatymas prieš didelę auditoriją. Bendravimo psichologija.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2006-10-19
 • Bendravimo menas ir mokslas

  Bendravimas. Bendravimo procesas. Žodinis bendravimas. Nežodinis bendravimas. Bendravimo klaidos iškylančios šeimoje. Tėvų elgesio tipai bei iš to kylančios bendravimo klaidos. Bendravimo menas. Bendravimas socialiniame darbe. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-01-12
 • Bendravimo menas ir mokslas (3)

  Įvadas. Bendravimo būdai. Kalbėjimas. Bendravimas viešose vietose. Bendravimas grupėse. Bendravimo menas. Pokalbio taisyklės vakar ir šiandien. Bendravimo tobulinimas. Pabaiga.
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-12-22
 • Bendravimo menas ir mokslas (4)

  Įvadas. Bendravimo samprata. Žmogaus poreikis bendrauti. Sėkmingo bendravimo samprata. Kodėl bendrauti nesiseka. Ar galima išmokti sėkmingai bendrauti. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2008-07-31
 • Bendravimo mokslas ir menas

  Įvadas. Kas yra bendravimas? Bendravimo būdai. Verbalinis ir neverbalinis bendravimas. Sėkmingas bendravimas ir jo rodikliai. Bendravimo procesas. Bendravimo problemos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-01-03
 • Bendravimo problema – konfliktai

  Įvadas. Konfliktas. Konflikto struktūra. Konflikto dinamika. Konfliktų sprendimo būdai. Tarpasmeninių konfliktų tipai ir struktūra. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-05-15
 • Bendravimo problemos slaugoje. Konfliktai ir jų priežastys. Galimi sprendimų būdai ir strategijos

  Įvadas. Būti pacientu ligoninėje. Bendravimas. Konfliktas. Konfliktų struktūra. Strategijos.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-10-22
 • Bendravimo procesas

  Įvadas. Bendravimo procesas. Bendravimo barjerai. Bendravimo etapai. Pagrindiniai bendravimo principai. Svarbiausi bendravimo būdai. Bendravimo orientacijos. Bendravimo efektyvumo paslaptys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-31
 • Bendravimo protokolas

  Įvadas. Prisistatimas. Kaip geriausiai žmonėms bendrauti. Kaip bendrauti svečioje šalyje? Kaip visuomenei geriausiai bendrauti su pasauliu. Tarptautinio protokolo svarba. Neverbalinio bendravimo ypatumai bendraujant su užsieniečiais. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2008-07-10
 • Bendravimo psichologija - konfliktas, jo sprendimai ir pasekmės

  Įvadas. Bendravimo psichologija. Konfliktas. Pagal formą konfliktai skirstomi. Kaip išvengti tarpasmeniniuose santykiuose konfliktogenų? Savasis aš. Sprendimai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-23
 • Bendravimo psichologija (2)

  Įvadas. Asmenybės samprata. Psichoanalizės teorija. Mokymosi teorija. Augimo teorija. Kitos asmenybės sampratos teorijos ir faktoriai. Lauko teorija. Motyvacijos teorija. Savisuderinamumo teorija. Logika ir kūryba. Intuicija ir įpročiai. Vertybių sistema.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-18
 • Bendravimo psichologija (8)

  Kas yra tarpasmeniniai santykiai. Priklausomybės poreikis. Priklausomybės komponentai. Asimetrinė priklausomybė. Mikelandželo efektas. Artumo (intymumo) baimė. Psichologinis atstumas, asmeninės ir tarpasmeninės ribos. Ribų reguliavimo būdai.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-17
 • Bendravimo psichologija (9)

  Bendravimo apibūdinimas. Bendravimas kaip keitimasis informacija. Bendravimas kaip individų sąveika. Bendravimas kaip savitarpio pažinimas. Išvados. Įvadas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-02-23
Puslapyje rodyti po