Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas

Internetas (299 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Elektroninis paštas (2)

  Elektroninio ir paprasto pašto palyginimas. Iš elektroninio pašto istorijos. Elektroninio pašto adresas, gavimo būdai. POP3 pašto dėžučių adresai. Voratinklio pašto dėžučių adresai. Elektroninio pašto programos. Kaip dirba elektroninis paštas? Virusai elektroniniame pašte. Etiketas. Bendravimo nuotaikos.
  Internetas, referatas(13 puslapių)
  2005-11-30
 • Elektroninis paštas (3)

  Elektroninis paštas. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Greitis ir sinchroniškumas. Formalumas. Atsakomybė. Didelės žmonių grupės bendravimas. Slaptumas. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto rūšys. Elektroninio pašto adresas. Elektroninio pašto privalumai bei trūkumai.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-20
 • Elektroninis paštas (4)

  Įvadas. Elektroninio pašto privalumai. Elektroninio pašto programos. Darbas su failais. Naudojimasis elektroniniu paštu. Elektroninio laiško rekvizitai. Klasikinio ir elektroninio pašto palyginimas. Išvados.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-17
 • Elektroninis paštas (5)

  Elektroninio pašto atsiradimas. Tinklas. Internetas. Modemas. Domeno vardas. Parašai (signature). Šypsenos ar emocijos.
  Internetas, referatas(4 puslapiai)
  2006-06-07
 • Elektroninis paštas (7)

  Įvadas. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Trumpi patarimai, kaip rašyti elektroninį laišką. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto adresas. Kaip pasirinkti elektroninio pašto adresą. Elektroninio pašto privalumai ir trūkumai. Išvados.
  Internetas, referatas(6 puslapiai)
  2006-09-21
 • Elektroninis paštas (8)

  PowerPoint pristatymas. El. pašto dalyviai. Vartotojas. El. pašto žinutės siuntimo procesas. El. pašto adresas. El. pašto protokolai. Srautų duomenys. Webmail. Spam. "Trojos arkliai".
  Internetas, pristatymas(10 skaidrių)
  2006-10-12
 • Elektroninis paštas (9)

  Elektroninis paštas. Pašto serveris. Kompiuteriniai virusai.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-20
 • Elektroninis paštas ir jo rūšys

  PowerPoint pristatymas. Darbo tikslai: Susipažinti su elektroniniu paštu, Žinoti el. pašto sąvoką, Išskirti el. pašto rūšis, Išsiaiškinti, kas yra el. pašto adresas. Elektroninio pašto atsiradimas. Elektroninio pašto sąvoka. Elektroninio pašto rūšys. Elektroninio pašto adresas. Elektroninio pašto dėžutė.
  Internetas, pristatymas(11 skaidrių)
  2006-05-18
 • Elektroninis paštas. Jo galimybės, pliusai ir minusai

  Įvadas. Truputis istorijos. Tai, ką vertėtų žinoti apie elektroninį paštą. Elektroninio pašto privalumai ir trūkumai. Elektroninio pašto serveris. Elektroninis paštas ir virusai. Dešimt elektroninio pašto įsakymų. Išvados.
  Internetas, referatas(11 puslapių)
  2006-01-05
 • Elektroninis paštas. Jo galimybės, pliusai ir minusai (2)

  Įvadas. Elektroninio ryšio samprata. El.pašto naudojimosi būdai. Elektroninio pašto taisyklės ir reikalavimai. Elektroninio pašto adresas. Elektrinio pašto veikimo principai. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Išvados.
  Internetas, referatas(12 puslapių)
  2006-11-14
 • Elektroninis paštas. Veikimo principai. Protokolai. Virusai

  Turinys. Įvadas. Elektroninis paštas. Pašto dėžutė. Pranešimas. Atsakymas. Intarpas. Katalogas. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto privalumai. Elektroninio pašto trūkumai. Protokolai. Standartai ir protokolai. Svarbiausi EP protokolai ir jų charakteristikos. X.400. X.500. SMTP. POP2 ir POP3. MIME. MHS. Kompiuteriniai virusai. Pagrindiniai užkrėtimo šaltiniai. Virusų poveikis darbui. Pagrindiniai virusų tipai. Virusų rūšys ir pavojingumas. "Word" makrovirusai. Netikri virusai. "Java", "JavaScript" ir "ActiveX" programėlės. Ar gali būti "naudingi" virusai? Antivirusinių programų efektyvumas. Neprašyti elektroniniai laiškai.
  Internetas, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2007-04-14
 • Elektroninių parduotuvių kūrimas

  Kas yra elektroninė prekyba? Elektroninės prekybos samprata. Kaip elektroninis verslas gali pagerinti firmos veiklą ir garantuoti konkurencingumą. Įmonės veiklos tinklas . Interneto technologijos įmonių veikloje. Elektroninio verslo schema. Saugumas Internete. SSL standartas (Secured Socked Layer). SSL veikimas. SET standartas. Pasitikėjimo piramidė. Elektroninės prekybos dalyviai. IBM įranga. IBM Net.Commerce START. IBM Net.Commerce PRO. IBM Net.Commerce HOSTING Server. IBM Payment Server. NET.Commerce. Reikalavimai kompiuterinei bei programinei įrangai dirbant su Net.Commerce. Reikalavimai programuotojo žinių bagažui dirbant su Net.Commerce. Darbo pradžia su Net.Commerce. Reikalavimai puslapių kūrimui. Reikalavimai informacijai apie produktą. Duomenų valdymas.
  Internetas, referatas(15 puslapių)
  2006-02-02
 • Ethernet kadro analizė

  Ethernet kadro analizė. 15 kadras. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-04-20
 • Ethernet tinklo protokolų ir paketų analizė

  Darbo tikslas: susipažinti su protokolais, veikiančiais Ethernet technologijos tinkluose; Ethernet kadro struktūra; išmokti perimti srautus tinkle ir juos analizuoti. HTTP užklausa perimtų kadrų protokolų sąrašas su paskirties paaiškinimu. HTTP srauto diagrama. Laikinės srautų diagramos ping ir tracert užklausų metu. ICMP kadro struktūra. Ethernet DNS protokolo kadro analizės rezultatai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-11-17
 • Failų persiuntimas su FTP

  FTP serveris. Prisijungimas prie tarnybinių stočių ir nutolusių kompiuterių. Failų persiuntimas. FTP kliento programa Windows aplinkoje. Veiksmai su katalogų sąrašu. Veiksmai su failų sąrašu. Failų persiuntimas iš tolimo kompiuterio į lokalų kompiuterį. Failų persiuntimas iš lokalaus kompiuterio į tolimą kompiuterį. Programos pasirinktys (Program options). Seanso pasirinktys (Session Options). Kai kurios komandos iš FTP meniu. Kai kurios komandos iš failų ar katalogų sąrašų meniu. Persiunčiamų failų formatas. Keletas įdomesnių ftp serverių. FTP pranešimai.
  Internetas, referatas(14 puslapių)
  2009-04-16
 • FTP serverių analizė

  Įvadas. Kas tai yra FTP? Prisijungimas prie nutolusios sistemos. Bylų peržiūra ir paieška kataloguose. Katalogai ir judėjimas jais. Duomenų perdavimas ir perdavimo režimai. Anoniminis FTP. Archyvai, jų tipai ir naudojimasis jais. FTP serverių pagrindinė problema. Išvados.
  Internetas, referatas(11 puslapių)
  2007-05-15
 • FTP serverių analizė (2)

  PowerPoint pristatymas. Kas yra FTP? FTP tikslas. Katalogai ir judėjimas jais. Anoniminis FTP. FTP privalumas. FTP serverių pagrindinė problema.
  Internetas, pristatymas(11 skaidrių)
  2007-05-15
 • Globalaus tinklo raida: kitimas ir tendencijos

  Įvadas. Istorija. Svarbiausios interneto datos. Bendra geopolitinė ir demografinė globalaus tinklo situacija pasaulyje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV). Europa. Interneto plėtros politika Europos sąjungoje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) ir Vakarų Europa: interneto vartojimo palyginimas. Centrinė ir Rytų Europa. Lietuva. Išvada.
  Internetas, referatas(40 puslapių)
  2006-11-06
 • Globalūs tinklai

  PowerPoint pristatymas. Globalūs tinklai. Privatūs globalūs tinklai. Virtualus privatus tinklas. Vertę didinantys tinklai. Globalių tinklų konstravimas. Kanalų komutacijos tinklai. PSTN. Yra du PSTN linijų tipai. Skambinimo linijos. Skirtosios linijos. Skirtosios skaitmeninės linijos. ISDN. Žinomi du ISDN variantai. xDSL. xDSL paslaugos. Yra du DSL paslaugų tipai. Kompiuterio jungimas prie ADSL. Paketų komutacijos tinklai. X.25 standartas. Kadrų retransliavimas (Frame Relay). Asinchroninis duomenų perdavimas. Naujos globalių tinklų technologijos. Vietinių ir globalių tinklų sujungimo būdai. Vietinio tinklo prijungimas modemu prie globalaus tinklo. Adresų transliacija NAT. Serveriai tarpininkai. Maršrutizatoriai. Palydovinis ryšys.
  Internetas, pristatymas(32 skaidrės)
  2006-05-12
 • Google paieškos sistema, veikimo principai

  Paieškos sistemos. Duomenų bazės. META duomenys. "Google". Galimi keturi paieškos būdai. "Google Sugest".
  Internetas, konspektas(4 puslapiai)
  2006-10-26
Puslapyje rodyti po