Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas

Internetas (299 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Virusai ir antivirusai

  Virusai ir antivirusai. Virus Hoax: netikri virusai. Kas jie tokie? Kaip juos atpažinti? Kaip jie atsiranda? Kaip elgtis gavus tokį įspėjimą? Kitos "parazitų" rūšys. Pavojai ir WWW. Kaip apsisaugoti nuo galimo "Archive" puolimo. "Echelon": ar gali tai būti tiesa? Privačios sferos apsauga. Išvados.
  Internetas, referatas(18 puslapių)
  2005-09-16
 • Virusai kompiuterių tinkluose

  Apie kompiuterių virusus. Įžanga. Virusų samprata ir atsiradimas. Virusų daroma žala. Virusų rūšys. Apsaugos nuo virusų būdai ir priemonės. Virusai kompiuteriniuose tinkluose. Išvados.
  Internetas, referatas(19 puslapių)
  2007-07-23
 • Viruso žala šiuolaikinėms technologijoms

  Įvadas. Virusų istorija. Virusas kas tai? Virusų rūšys. Viruso veikimas. Ką daryti įtarus, kad kompiuteryje yra virusas? Antivirusinės programos kas tai ir kokios jos būna? Kai kurių virusų istorijos. Išvados.
  Internetas, referatas(5 puslapiai)
  2005-07-11
 • Visuotinių tinklų vaizdavimas, stebėjimas ir vertinimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su pagrindinėmis visuotinių tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdais, tinklo stebėjimo komandomis ir procedūromis. Nustatyti, kaip Elektronikos fakultetas prisijungia prie pasaulinių tinklų. Rezultatai. Tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdai. Vidinė laboratorijos struktūra iki užblokuoto prievado. RIPE suteikta informacija. Traceroute ir Looking Glass serverių aprašymas ir sąrašas. LitNet struktūra ir parametrai. Apkrovos rugsėjo 8 dieną tyrimo rezultatai. Interneto srauto dydis, jo patekimo į Lietuvą kanalai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(14 puslapių)
  2008-10-20
 • Visuotinių tinklų vaizdavimas, stebėjimas ir vertinimas (2)

  Darbo tikslas. Susipažinti su pagrindinėmis visuotinių tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdais, tinklo stebėjimo komandomis ir procedūromis. Nustatyti, kaip Elektronikos fakultetas prisijungia prie pasaulinių tinklų. Tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdai. Glaustas komandų ping, tracert, arp aprašymas. Traceroute ir Looking Glass serverių aprašymas. Fakulteto tinklo jungimosi prie pasaulinio tinklo tyrimo rezultatai. Diagramos, iliustruojančios jungimąsi prie serverių skirtingose šalyse. LitNet struktūra ir parametrai. Apkrovos nurodytą dieną tyrimo rezultatai. GrNet tinklo stebėjimo programos glaustas aprašymas. Interneto srauto dydis, jo patekomo į Lietuvą kanalai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2010-03-09
 • VPN tinklo projektavimas su Kerio WinRoute firewall 6.10 serveriu

  Analitinė dalis. Programa Packet Tracer. Programa Kerio WinRoute Firewall v6.010. VPN Protokolai. Tiriamoji dalis. Suprojektuoto tinklo topologija. VPN serverio konfigūravimas (tinklo programinė įranga). VPN tinklo saugumas. Tinklo Sąnaudos, išdėstymas, aparatūrinė įranga. Išvados ir pasiūlymai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Internetas, kursinis darbas(19 puslapių)
  2008-11-26
 • WAP saugumas

  WAP aplinkos analizė. Įvadas. WAP. Kas tai WAP? Kam jis reikalingas? WAP- naršyklė. WAP-resursai. Akimirksnis priėjimas: bevielio ryšio nauja paradigma. Efektyvus brangių resursų naudojimas. Duomenų perdavimo greitis- ne problema. WAP sujungia Internetą ir mobilųjį telefoną. WAP ir Internetas. WAP ir WWW palyginimas. Nepriklausomybė nuo naršyklės. Operacinis suderinamumas. Saugumas. Tako WAP. Omnitel WAP. Silpnosios WAP vietos. Saugumo kritika. WAP saugumo sprendimai. Saugus WAP naudojimas. WAP saugumo komponentės. Saugumo kanalas. WAP tarpas. Taikomojo lygio saugumas. Bevielio perdavimo saugumo sluoksnis (Wireless Transport Layer Security (WTLS)). WTLS savybės. WAP versijos ir jų saugumas. WAP 1.1 saugumas. WAP 1.2 saugumas. WAP 1.3 saugumas. WAP 2.0 saugumas. WAP 2.0 architektūra. WAP versijų palyginimas. Autentifikavimas. Autentifikavimas naudojant MSISDN. Autentifikavimas naudojant RSA SecurID. Autentifikavimas naudojant kliento PKI infrastruktūrą. Išvados.
  Internetas, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2006-04-24
 • WAP technologija

  Įvadas. WAP raida. WAP technologija. Kaip pasiekti internetą savo telefone? WAP ir WWW palyginimas. WAP protokolas. Privalumai. Trūkumai. Vystymosi perspektyvos. GPRS standartas ir 3G. Išvados.
  Internetas, referatas(15 puslapių)
  2007-05-15
 • WAP technologija (2)

  PowerPoint pristatymas. WAP raida. WAP technologija. Kaip pasiekti Internetą savo telefone? Privalumai. Trūkumai. GPRS standartas. 3G technologija. Išvados.
  Internetas, pristatymas(10 skaidrių)
  2007-05-15
 • Web 2.0

  Įvadas. Web 2.0 technologijos raida. Kas yra Web 2.0 technologija? Web 1.0 ir Web 2.0 palyginimas. Web 2.0 veikimo principai. Web 2.0 ir verslas. Mashupai. Web 2.0 privalumai. Web 2.0 kritika (trūkumai). Ateities perspektyvos. Išvados. Priedai (3psl.) PowerPoint pristatymas (7).
  Internetas, referatas(19 puslapių)
  2009-01-16
 • Wi-Fi karštosios zonos (HotSpot)

  Įvadas. Wi-Fi tinklo specifika. Wi-Fi galinė įranga, reikalinga karštosioms zonoms. Prieigos taškų montavimo ir diegimo schemos. Wi-Fi zona vidaus patalpose. Wi-Fi zona lauke. Papildomos lauko zonos prie esamo vidaus taško sukūrimas. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Internetas, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-25
 • WiFi diegimo scenarijai (schemos)

  Atsieta prieiga. Atsieta prieiga su kliento WiFi. Kliento prieiga Nr., modemas tiltas. Kliento prieiga Nr., modemas tiltas, kliento WiFi. Kliento prieiga Nr., modemas maršrutizatorius. Kliento prieiga Nr., modemas maršrutizatorius, kliento WiFi. Atsieta prieiga ir komercinis WiFi. Bevielė prieiga.
  Internetas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-06-25
 • WiMax tinklo kokybė

  Įžanga. Paslaugų kokybė. Išoriniai parametrai. Vidiniai parametrai. Paslaugų kokybės užtikrinimo modelis. Duomenų perdavimas iš Abonento Stoties (SS) į BS. Perdavimo procesas iš BS į SS. Paslaugų srautų ir QoS parametrai. Ryšio kokybės mažėjimas. Išvados.
  Internetas, referatas(9 puslapiai)
  2008-12-10
 • Wireless technologies

  Referatas anglų kalba. Belaidžio interneto technologijos. Wireless technologies. Introduction. Table of different protocols and connection ranges. Wired Equivalent Privacy (WEP). Flaws. Remedies. Practical intrusion into a wireless network. We have three wireless networks. Tools we have used. The aim. Not encrypted network. WEP1 encrypted network. WEP2 encrypted network. Results. Conclusion. Questionnaire.
  Internetas, tyrimas(6 puslapiai)
  2007-08-23
 • XML dokumentų saugomų reliacinėse duomenų bazėse publikavimas Internete

  Anotacija. Annotation. Įvadas. Tyrimų objektas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Darbo ir tyrimų aktualumas. Darbo rezultatai. Darbo apimtis ir struktūra. WEB-aplikacijų struktūra. Klasikinė WEB struktūra. WEB-aplikacijų, naudojančių XML kalbą, stuktūra. XML (eXtensible Markup Language). XML sintaksė. Vardai. Dokumento dalys. Elementai. Atributai. DTD (Document Type Definition). Vidinis ir išorinis DTD. Elementai. Atributai. Esybės. Notacijos(NOTATION)- duomenys aprašyti ne XML kalba. XSL (eXtensible Stylesheet Language). XSLT. XSLF. W3C DOM. XML ir Duomenų Bazės. Duomenų saugojimas XML dokumente. Failų sistemos apribojimai. Problemų sprendimų būdai. Dokumentai ir mazgai. Duomenų bazės. Reliacinės Duomenų Bazės (RDB) ir XML. XML kaip duomenų perdavimo aplinka. Darbo užduoties realizacija. Technologijų parinkimas programų sistemos prototipui kurti. Microsoft Active Server Page (ASP). Microsoft Universal Data Access (UDA). Platformos parinkimas. Microsoft IIS 5.0. Apache Web Server. Programų sistemos prototipo kūrimo žingsniai. Duomenų peržiūra. Duomenų bazės pildymas. Paieška. Duomenų apie knygas paieška. Transformacija į PDF formatą. Išvados. Priedai (7).
  Internetas, diplominis darbas(95 puslapiai)
  2006-11-29
 • Žiniatinklio TV

  Žiniatinklio TV. Įvadas. Istoriniai duomenys. Žiniatinklio TV ir kitų naršyklių esminiai skirtumai. Statistika. Žiniatinklio TV ir Web – puslapiai. Projektavimo rekomendacijos. Santrauka. Terminų žodynas.
  Internetas, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-04
 • Žiniatinklis

  PowerPoint pristatymas. Naršymas. URL. Svetainė. Adresynas. Paieškos sistemos.
  Internetas, pristatymas(7 skaidrės)
  2007-06-16
 • Žiniatinklis ir elektroninis paštas

  Žiniatinklis – hipertekstinių dokumentų visuma. Hipertekstinių dokumentų struktūra. Elektroninis paštas.
  Internetas, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-01
 • Интернет и телефония

  История развития IP-телефонии. Принцип действия. Качество IP-телефонии. Вывод.
  Internetas, referatas(10 puslapių)
  2006-05-02
Puslapyje rodyti po