Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Wi-Fi karštosios zonos (HotSpot)

Wi-Fi karštosios zonos (HotSpot)

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Wi-Fi tinklo specifika. Wi-Fi galinė įranga, reikalinga karštosioms zonoms. Prieigos taškų montavimo ir diegimo schemos. Wi-Fi zona vidaus patalpose. Wi-Fi zona lauke. Papildomos lauko zonos prie esamo vidaus taško sukūrimas. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

HotSpot - zona, kur yra įdiegta WiFi infrastruktūra ir veikia bevielis internetas. Jie dažnai randami restoranuose, autobusų, traukinių stotyse, aerouostuos, švietimo įstaigose, degalinėse. Žmonės šiose zonose prisijungimui prie interneto gali naudoti nešiojamus kompiuterius, WiFi telefonus ir kitus prietaisus palaikančius WiFi.
Belaidžio Interneto karštosios zonoms sukurti pageidaujamose teritorijose yra montuojami Wi-Fi (IEEE 802.11b/g arba IEEE 802a/b/g standarto) prieigos taškai (AP – Access Point), kartu panaudojant (priklausomai nuo vietovės) išorines visakryptes arba sektorines antenas. Į kiekvieną prieigos tašką Internetas dažniausiai paduodamas per ADSL liniją, bet gali būti ir per 5 GHz radijo kanalą ar per plačiajuostį Ethernetą (optiką).

Wi-Fi tinklas savo prigimtimi yra belaidis LAN. Dabartinis viešas Wi-Fi tinklas dirba nelicencijuotame 2,4 – 2,483 GHz dažnių ruože. Yra antras nelicencijuotas dažnis 5 GHz intervale, kurį numatoma panaudoti kaip radijo pernašą tiems patiems AP pajungti, jei nėra galimybės suteikti laidinę liniją. Nelicencijuotuose dažniuose yra ribojama spinduliavimo galia. Pagal RRT reglamentus ekvivalentinė izotropinės spinduliuotės galia 2,4 GHz dažnyje neturi viršyti 100 mW, 5,18 – 5,32 GHz iki 200 mW, o 5,5 – 5,7 iki 1 W. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad laisvo naudojimo dažnių (ypač 2,4 GHz) eteris miestuose yra užterštas, nes ne visi naudoja šią technologiją pagal paskirtį – yra kuriami net MAN lygio tinklai.
2,4 GHz dažnių ruože nepersidengiančių radijo kanalų yra tik 3 (1,6,11), o iš viso Lietuvoje leidžiamas intervalas yra 1-13 (1 pav.). Dėl tam tikrų nesutapimų (amerikietiški kompiuteriai pagal reglamentus nedirba 12 ir 13 kanalu) ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis787.9 KB
AutoriusIksiuke
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word WiFi karstosios zonos (HotSpot) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą