Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Vietinio tinklo kūrimas

Vietinio tinklo kūrimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Kompiuterinio tinklo teorinė apžvalga. IEEE standartai. IP protokolas. Potinkliai. D-link bevielio tinklo bevielio tinklo prieigos taškas. D-link DWL-900AP+ ir jo galimybės. D-link DWL-2000AP ir jo galimybės. Bevielio tinklo kūrimas. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienas amžius turi vieną ar keletą dominuojančių technologijų. Viena iš svarbiausių 20-ojo amžiaus technologijų - informacijos rinkimas, apdorojimas, platinimas - glaudžiai susijusi su ryšių bei kompiuterinės technikos neprecedentiniu vystymusi. Ryšių ir kompiuterių apjungimas iš esmės pakeitė kompiuterinių sistemų organizavimo principus. Kompiuterinių centrų funkcijas dažnai atlieka daug atskirų, tačiau tarpusavyje sujungtų kompiuterių. Bevielius tinklus galima sugrupuoti į tris tipus:
• vietiniai bevieliai tinklai;
• išplėsti vietiniai bevieliai tinklai;
• mobilūs tinklai.
Pagrindinis šių tinklų skiriamasis bruožas – perdavimo parametrai, kurie priklauso nuo naudojamos ryšio technologijos. Pirmiesiems dviems sumontuojami individualūs transiveriai (siųstuvai - imtuvai), o mobiliems kompiuteriams perdavimo terpe tarnauja viešo naudojimo ryšiai, telefonija ir Internetas.

Kompiuterinis tinklas - tai tarpusavyje sujungtų autonominių kompiuterių rinkinys. Du kompiuteriai yra sujungti į tinklą, jeigu jie gali keistis informacija. Griežto pavaldumo sistemos, taip pat paskirstytos kompiuterinės sistemos nėra kompiuteriniai tinklai.
WLAN (angl. Wireless Local Area Network) – bevielis vietinis tinklas. Šis ryšys buvo sukurtas kaip alternatyva laidiniam ofiso kompiuterių tinklui (LAN), todėl neretai jis dar vadinamas "Wireless LAN.
Darbo tikslas: išanalizuoti bevielio kompiuterinio tinklo galimybes ir teoriškai jas pagrįsti.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti bevielio kompiuterinio tinklo teorinę sampratą;
2. Susipažinti kaip veikia D-link DWL-900AP+, DWL-2000AP, ir jų galimybėmis;
3. Išsiaiškinti kaip pasidaryti bevieli tinklą.

Sąvoką - bevielė terpė nereikia suprasti pažodžiui. Bevieliai tokios terpės komponentai – tai nešiojami kompiuteriai, darbo stotys ar jų valdymo įtaisai, sujungti bevielėmis technologijomis su didesniais kabeliniais tinklais. Iš esmės tai yra hibridinis tinklas. Toks tinklas labai patogus žmonėms be pastovios darbo vietos, pavyzdžiui, ligoninės personalui, patalpose, kuriose dažnai keičiamas įrangos išdėstymas, izoliuotose patalpose arba vietose, kur draudžiama vedžioti kabelius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto diplominis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasDiplominiai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis1.59 MB
Autoriusewe
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaKauno ryšininkų mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vietinio tinklo kurimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą