Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Kompiuterių tinklo įmonėje projektavimas

Kompiuterių tinklo įmonėje projektavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Įvadas. Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti šiuo projektu, sąrašas. Analitinė dalis. Užduoties analizė. Projekte naudotų pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Esamos įmonėje organizacinės sandaros. Planuojamų duomenų srautų būsimajame tinkle analizė. Reikalavimai duomenų perdavimo linijų (kanalų) patikimumui bei perdavimo greičiui. Galimų tinklo projekto sprendimų analizė. Projektinė dalis. Projektuojamo kompiuterio tinklo sandaros schemos sudarymas. Adresų planų sudarymas. Tinklo kabelinės sistemos projektavimas. Techninės įrangos apžvalga ir parinkimas. Naujai įdiegiamos įrangos konfigūravimas. Projektui reikalingos įrangos ir medžiagų specifikacija. Darbo sauga ir ekologija. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Projekte naudotų informacijos šaltinių apžvalga. Brėžinia, plakatai, diagramos. Tinklo sandara. Tinklo jungimo schema. Įrangos išdėstymo planas. Kabeliavimo lentelė.

Ištrauka

Taip greit tobulėjant technologijoms kompiuteris tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi . Kompiuteriai, kurie sujungti kompiuteriniais tinklais atlieka svarbiausią funkciją informacijos rinkimas, apdorojimas, platinimas. Juk Informacija brangiausias dalykas. Jau seniai kompiuteris tapo įprasta priemonė žmogaus ar visos organizacijos darbui palengvinti. Spartėjant gyvenimo tempui, dažnai vieno ar kelių atskirų kompiuterių pakanka, todėl kompiuterizuojant įmones diegiami kompiuterių tinklai. Kompiuterinis tinklas - tai tarpusavyje sujungti kompiuteriai. Du kompiuteriai yra sujungti į tinklą, jie gali keistis informacija, tai labai patogu kur yra daug kompiuterių. Jie būtini ten, kur vyksta kolektyvinis darbas. Kiekviena naujai besikurianti ar plečianti savo veiklą įmonė apsvarsto kompiuterių tinklo diegimo galimybę savo patalpose. Kompiuterių tinklai dabar yra kasdienybė. Vystantis ekonomikai, pramonei, verslui iškyla būtinybė kompiuterizuoti procesus. Vienas kompiuteris negali atlikti tiek, kiek gali jų keletas. Kompiuterių tinklų nauda neginčijama vykdant masinę gamybą, atliekant banko operacijas, tvarkant finansus. Sudėtingos programos ir duomenų bazės įkeliamos į galingus serverius, valdančius visą tinklo darbą, papildoma kompiuterių įranga įjungiama į tinklą, suteikiant teisę naudotis ja tinklo vartotojams, administravimo būdu užtikrinamas informacijos saugumas bei keliamas organizacijos darbo našumas.
Egzistuoja daug įvairių kompiuterių tinklų topologijų ir jų modifikacijų. Yra dvi pagrindinės tinklų rūšys – vietiniai ir išoriniai. Vietiniai tinklai aptarnauja vartotojus vienos įmonės ar pastato ribose. Išorinis tinklas užtikrina ryšį su kitais tinklais ir informacijos šaltiniais visame pasaulyje. Šiame praktiniame darbe bus projektuojamas tinklas X įmonei. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis2.9 MB
AutoriusVladislavas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasE. Garla
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuteriu tinklo imoneje projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • E. Garla
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą