Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Komercinės teisės namų darbai

Komercinės teisės namų darbai (26 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Akcinių bendrovių kūrimas

  Akcinių bendrovių kūrimas. Bendrovių steigimo etapai.
  Komercinė teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-11-23
 • Akcinių bendrovių kūrimas (2)

  Įvadas. Akcinių bendrovių kūrimas. Etapai. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-03-09
 • Atsiskaitymai čekiais ir vekseliais

  Čekio samprata. Čekinis atsiskaitymas. Vekselio samprata. Atsiskaitymai vekseliais. Vekselio požymiai. Pareikštinis vekselis. Orderinis vekselis. Vardinis vekselis.
  Komercinė teisė, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-05-19
 • Finansų teisė (11)

  Įvadas. Mokesčių teisės samprata, jos dalykas ir metodas. Mokesčių teisės normų požymiai ir samprata. Mokesčių teisės normų rūšys. Mokestiniai teisiniai santykiai. Mokesčių teisės šaltinių samprata ir rūšys. Mokesčių teisės šaltinių samprata ir rūšys.
  Komercinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-09-13
 • Ginčo sprendimas

  Sutarties sąlygos. Ginčas: Pirkėjas kreipiasi į pardavėją ir prašė arba pakeisti netinkamos kokybes chemikalus į kokybiškas, arba, jeigu pardavėjas neturi galimybės tai padaryti, grąžinti visą sumokėtą už prekes sumą. Pardavėjas teigia, kad pirkėjui buvo pristatytos kokybiškos prekės, ir kad jos pagedo dėl netinkamo saugojimo būdo. Kadangi tai yra pirkėjo kaltė, pardavėjas atsisako ką nors daryti, t.y. nei keisti prekės, nei grąžinti pinigus jis neketina. Pretenzijų pareiškimas, šalių derybos, arbitražas. Ginčo sprendimas arbitraže.
  Komercinė teisė, namų darbas(3 puslapiai)
  2010-09-13
 • Įmonės verslo veiklą reguliuojantys teisės aktai: UAB "Krantas Travel"

  Įvadas. Informacija apie UAB "Krantas Travel". Įmonės UAB "Krantas Travel" veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-03-03
 • Komercinė ir darbo teisė

  Įmonės kolektyvinė sutartis. Drausminės nuobaudos ir jų taikymo tvarka. Panauda.
  Komercinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-03-09
 • Komercinė ir darbo teisė (2)

  Uždavinys: Ieškovas UAB "XY" teismo prašė pripažinti negaliojančiais 2004 metų balandžio 30 d. bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo nutarimus. Jis nurodė, kad 2004 metų balandžio 30 d. bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo nutarimai priimti nesant kvorumo, nes jame dalyvavo vienas iš dviejų akcininkų - Darius. Š., kuriam priklausančios akcijos suteikia mažiau kaip pusę visų balsų. Akcininkui UAB "XY" grupė, kuriam priklauso 90 procentų UAB "XY" akcijų, 2004 metų balandžio 23 d. teismo nutartimi buvo uždrausta balsuoti visuotiniuose akcininkų susirinkimuose, taigi susirinkime dalyvavo ir priėmė sprendimus tik vienas akcininkas, valdantis 10 procentų bendrovės akcijų, suteikiančių 10 procentų visų balsų. Be to, visuotiniame akcininkų susirinkime buvo sprendžiami klausimai, kurie nebuvo įtraukti į susirinkimo darbotvarkę. Įvertinkite situaciją. Sprendimas. Uždavinys: UAB "X" nori parduoti jai priklausančią turto dalį. Ar galima parduoti UAB priklausančią turto dalį prieš tai nepranešus UAB akcininkams? Ar neturėtų būti jiems pirmenybė įsigyti ši turtą prieš parduodant asmeniui visai neturinčiam akcijų? Kas tai reglamentuoja? Sprendimas. Uždavinys: K. Giedraitienė nuo 2004 metų kovo 1 d. dirbo UAB "Gintaras" vadybininke. 2006 m. rugpjūčio 26 d. K. Giedraitienė pateikė bendrovės direktoriui prašymą dėl dviejų savaičių apmokamų atostogų suteikimo nuo 2006 metų rugsėjo 1 d. iki 2006 metų rugsėjo 14 d. Prašymas buvo patenkintas. 2006 metų rugsėjo 1 d. ji pateikė prašymą atleisti iš darbo savo noru nuo 2006 metų rugsėjo 14 d., tačiau jai paštu buvo atsiųsta įsakymo kopija dėl drausminės nuobaudos skyrimo vadovaujantis DK 136 str. 3 d. 2 p. ir 235 str. 2 d. 7 p. – atleidimo iš darbo už šiurkštų darbo pareigų pažeidimą – darbdavio turto pasisavinimą. Direktorius UAB "Gintaras" teigia, kad ginčijama drausminė nuobauda K. Giedraitienė paskirta už tai, kad ji 2004 m. rugpjūčio 23 d. ir 25 d. nesumokėjo už pusryčius viešbutyje. K. Giedraitienės nuomone, atleidimas iš darbo yra neteisėtas, nes jokio pažeidimo ji nepadarė. Ji prašo pripažinti atleidimą iš darbo pagal 2004 metų rugsėjo 3 d. įsakymą neteisėtu, priteisti vieno mėnesio vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinę pašalpą bei vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką, įpareigoti UAB "Gintaras" pakeisti atleidimo iš darbo formuluotę, nurodant, kad darbo sutartis nutraukta darbuotojo pareiškimu. Ar K. Giedraitienė galėjo išeiti atostogų? Ar teisėtai K. Giedraitienei buvo paskirta drausminė nuobauda? Ar teisėtai K. Giedraitienė atleista iš darbo? Sprendimas.
  Komercinė teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-04-30
 • Komercinė ir darbo teisė (3)

  2 uždaviniai su sprendimais. 126 uždavinys R. Urbanavičiaus individualioji įmonė įkeitė turtą už kito asmens – P. Balčiūnaitės – prievolę. Buvo sudaryta svetimo daikto hipoteka. Turto savininkei R. Urbanavičiaus individualiajai įmonei iškeliama bankroto byla. Koks minėto turto likimas ir kokios trečiojo asmens – kreditoriaus – teisės šiuo atveju? 2 uždavinys. Sukurta ar patirta situacija iš komercinės teisės srities. Situacija: 2008 metais J. Jonaitis su UAB "X" surašė autorinę sutartį. Darbą Jonaitis turėjo atlikti iki 2009 metų pavasario. Kadangi nuo 2009 metų keitėsi autorinio mokesčio dydis, kad nekeisti sutarties sąlygų, abi šalys nutarė pinigus išsimokėti 2008 metų pabaigoje ir sumokėti valstybei priklausančius mokesčius, tačiau Jonaitis pinigų negavo, bet šalys surašė vekselį, kad Jonaitis tuos pinigus asmeniškai skolina įmonės akcininkui P. Petraičiui ir jis pinigus Jonaičiui turės gražinti iki 2009 m. kovo 1d. 2009 metų pradžioje įmonė tapo nebemoki ir Jonaičiui pinigų mokėti neketina. Nors darbas jau buvo atliktas, įmonė jo nepriėmė. Ar J. Jonaitis gali išsireikalauti pinigus iš akcininko kuriam neva paskolino?
  Komercinė teisė, namų darbas(3 puslapiai)
  2010-02-03
 • Komercinė sutartis

  Įvadas. Svarbiausieji komercinių sutarčių elementai. Priedas – Tiekimo sutartis. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-14
 • Komercinės sutarties pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso normų reikalavimus parengimas ir sutarties teisinė analizė

  Įvadas. Komercinės sutarties parengimas ir teisinė analizė. Pirkimo – pardavimo sutarties samprata ir rūšys. Prekės pirkimo – pardavimo sutarties turinys. Pirkimo – pardavimo sutarties parengimas. Pirkimo – pardavimo sutarties sąlygų teisinė analizė. Išvados. Priedai.
  Komercinė teisė, namų darbas(13 puslapių)
  2006-02-21
 • Komercinės sutarties sąlygų teisinė analizė

  Įvadas. Darbo tikslas: atlikti komercinės (didmeninio pirkimo – pardavimo) sutarties teisinę analizę. Didmeninio pirkimo – pardavimo sutartis. Didmeninio pirkimo – pardavimo sutarties sąlygų teisinė analizė. Sutarties objektas. Prekių kaina. Komercinis kreditas. Prekių priėmimas ir perdavimas. Atsakomybė. Force majeure. Konfidaenciali informacija. Sutarties galiojimas. Baigiamosios nuostatos. Šalių adresai ir parašai. Išvados. Priedas (1).
  Komercinė teisė, namų darbas(13 puslapių)
  2010-01-25
 • Konkurenciją ribojantys veiksniai ir jų ypatumai: praktikos analizė

  Įvadas. Konkurenciją ribojantys veiksniai. Konkurenciją ribojančių susitarimų draudimas. Piktnaudžiavimas dominuojančia padėtimi. Koncentracijos kontrolė. Nesąžininga konkurencija. Konkurenciją ribojančių veiksmų tyrimas ir bylų nagrinėjimas. Konkurencijos taryba. Konkurenciją ribojančių veiksmų tyrimo nagrinėjimas. Bylų procesas. Konkurencijos tarybos nutarimų apskundimą. Ūkio subjektams taikomos sankcijos. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(20 puslapių)
  2007-06-12
 • Lietuvos Respublikos konstitucijos 52 straipsnio pakeitimo inicijavimas

  Įvadas. Darbo objektas. Invalidumo pensijos. Prieštaravimas. Senatvės pensija. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-09-20
 • Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė

  Įvadas. Tikslas - išskirti esmines atsakomybes, kurias pardavėjas ir pirkėjas įgyja, pasirašęs tam tikrą pirkimo-pardavimo sutartį. Pirkimo-pardavimo sutarčių rūšys, civilinės atsakomybės samprata. Pirkimo-pardavimo sutarties samprata. Vartojimo pirkimo-pardavimo sutartis. Didmeninio pirkimo-pardavimo sutartis. Nekilnojamo daikto pirkimo-pardavimo sutartis. Įmonės pirkimo-pardavimo sutartis. Civilinės atsakomybės samprata. Pirkimo-pardavimo sutarties šalių atsakomybė. Pardavėjo atsakomybė. Pirkėjo atsakomybė. Pirkėjo atsakomybė perkant e–parduotuvėje. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-04-19
 • Pirkimo-pardavimo sutartis (13)

  Įvadas. Darbo tikslas. Pirkimo – pardavimo sutarčių samprata ir rūšys. Prekės pirkimo – pardavimo sutarties parengimas. Pirkimo – pardavimo sutarties tiesinė analizė. Darbo išvados. Priedai (2).
  Komercinė teisė, namų darbas(15 puslapių)
  2007-12-17
 • Preliminarioji sutartis

  Preliminarioji sutartis. Kas tai? Preliminariosios sutarties požymiai. Preliminarioji sutartis. Preliminariosios sutarties esmė. Preliminarioji sutartis: nevykdymo pasekmės. Šalių laisvė tartis dėl atsakomybės. Preliminariosios sutarties pažeidimo atvejai. Preliminariosios sutarties pažeidimo pasekmės. Nuostolių atlyginimas. Pavyzdys.
  Komercinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-04-05
 • Rangos sutartis (4)

  Įvadas. Rangos sutartis. Rangos sutarties rūšys. Vartojimo ranga. Statybos ranga. Projektavimo ir tyrinėjimo darbų rangos sutartis. Rangos darbai, finansuojami iš valstybės ar savivaldybių biudžeto. Mokslinio tyrimo, bandomieji, konstravimo ir technologiniai darbai. Rangos sutarties forma ir turinys. Sutaries šalys. Rangos sutartis ir kiti teisės institutai. Praktinė dalis.
  Komercinė teisė, namų darbas(10 puslapių)
  2012-02-10
 • Restruktrūrizuojamos ir bankrutuojančios įmonės valdymas

  Įvadas. Restruktūrizuojamos įmonės valdymas. Restruktūrizuojamos įmonės ir jos turto valdymas. Restruktūrizuojamos įmonės administratorius. Kreditorių susirinkimo (komiteto) pirmininko, įmonės administratoriaus teisės. Įmonės restruktūrizavimo planas. Įmonės restruktūrizavimo plano svarstymas ir patvirtinimas. Bankrutuojančios įmonės valdymas. Įmonės vadovo, savininko (savininkų) pareiškimas teismui dėl bankroto bylos iškėlimo. Bankrutuojančios įmonės administratorius. Disponavimas bankrutuojančios įmonės turtu. Taikos sutarties sudarymas. Bankrutuojančios įmonės administratoriaus teisės ir pareigos likviduojant bankrutavusią įmonę. Išvados.
  Komercinė teisė, namų darbas(15 puslapių)
  2007-02-22
 • Sutartys ir jų rūšys

  Įvadas. Dovanojimo sutartis. Paskolos sutartis. Panaudos sutartis. Jungtinė veikla (partnerystė). Lizingo sutartis.
  Komercinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-02-23
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po