Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Būties samprata filosofijos istorijoje

  Įvadas. Mileto mokykla. Herakleitas. Elėjos mokykla. Pitagoras. Atomistai. Empedoklis. Platonas. Aristotelis. Plotinas. Viduramžių būties teorijos. Jonas Škotas Eriugena. Tomas Akvinietis. Naujų laikų būties teorijos. Renesansas. Naujausiųjų laikų ontologinės teorijos. Karlo Markso visuomeninės būties teorija. Kaip būtį suvokia egzistencialistai. Arsenijaus Čenyševo nebūties koncepcija.
  Filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-24
 • Būties samprata šiuolaikinėje filosofijoje

  Būties sampratos aiškinimas. Būties sampratos kitimas amžių eigoje. M. Heideggeris ir jo indėlis istoriniam būties aiškinimui. Senosios Vakarų teorijos. Parmenido samprata. Platonas. M. Haideggeris. Kitos teorijos. Apibendrinta istorinė žmogaus būtis.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-06
 • Būties samprata. Antikinė ontologija

  Būties sąvoka. Antikinė ontologija. Būties teorija. Būtis ir mąstymas. Būties hierarchija. Platono ontologija.
  Senovės filosofija, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-02
 • Būties transcendencija

  Būties sąvokos samprata. Kasdienė būties sąvoka. Normalizmo ir realizmo požiūriai į būtį. Gamta yra būtis. Būties prasmė. Pagal M. Heidegerį. Pagal A. Šliogerį. Būtis kaip pasaulis. Būtis kaip pagrindas pagal Heidegerį. Būtis ir dievas. Būtis ir grožis. Būtis ir jo priešstata. Būtis ir nebūtis. Kodėl yra esatis, o ne niekas. Išvados.
  Filosofija, referatas(15 puslapių)
  2005-10-29
 • Būtis ir pasaulis

  Pratarmė. Daiktų pasaulio pradai. Daiktai ir idėjos. Būties hierarchija arba Dievas ir pasaulis. Būties problema šiuolaikinėje filosofijoje. Mąstymas ir būtis. Nominalistų ir realistų požiūris į būtį. Išvados.
  Filosofija, referatas(19 puslapių)
  2006-09-18
 • Būtis ir žmogus - filosofinio pažinimo objektas

  Įvadas. Būties teorijos tapsmas ir raida Graikijoje. Ikisokratikų būties teorija. Platono ir Aristotelio filosofija. Išvados.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-01
 • Buto apsauga

  Įvadas. Bandymas įrengti paprastą, nebrangią buto apsaugos sistemą. Patalpų apibūdinimas. Komponentų parinkimas. Kontrolės prietaisai. Judesio jutikliai. Diskas. Magneto kontaktiniai jutikliai. Stiklo dūžio jutikliai. Vykdymo prietaisai. Priešgaisriniai jutikliai. Darbo saugos reikalavimai atliekant elektros darbus. Elektroninių įrengimų montažas. Įrangos derinimas. Valdymo pultas (centralė). Techninės charakteristikos. Valdymo lygiai. Signalizacijos komponentų montažas. Centralės tvirtinimas. Komponentų derinimas ir paruošimas darbui. Instaliavimo instrukcija.
  Elektronika, referatas(31 puslapis)
  2008-02-06
 • Buto remontas

  Objektas. Situacija. Atliktini remonto darbai. Atliekamų darbų seka. Apskaitos lentelė. Patyrimas. Pastabos, išvados. Technologinis darbų aprašymas (abėcėlės tvarka). Dailylenčių tvirtinimas. Keramikinių plytelių klijavimas. Laminuotų medienos plaušų parketlenčių klojimas. Lubų dažymas. Vonios ir tualeto kambarių įrengimas.
  Statyba, referatas(24 puslapiai)
  2005-08-02
 • Buvusių kalinių integracijos į visuomenę problema

  Įvadas. Integracijos problemų ištakos. Buvusių kalinių socialinės integracijos problemos. Apibendrinimas. Išvados.
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-18
 • BVP kitimo dinamika

  Įvadas. Apibrėžimas. Realusis BVP. Nominalusis BVP. Indeksai. Vartotojo krepšelis. BVP skaičiavimas: Einamojo valiutų kurso metodas. Paritetinės perkamosios galios metodas. Pagrindiniai BVP nustatymo būdai. Gamybos metodas. Išlaidų apskaitos metodas. Pajamų apskaitos metodas. BVP apskaičiavimo problemos. BVP vienam gyventojui. Apibendrinimas ir prognozės.
  Makroekonomika, referatas(18 puslapių)
  2006-09-19
 • Ch. Argyris mokslinės idėjos ir jų taikymas šiuolaikinėse organizacijose

  Įvadas. Darbo tikslas — įsigilinti į žmogaus ir organizacijos santykius, suprasti problemų ir konfliktų esmę, išryškinti idealius organizacijos bruožus. Būtent šie dalykai ir yra svarbiausi amerikiečių mokslininkui Chris Argyris. Vadovo ir darbuotojų santykiai. Darbuotojų požiūris į organizacijos tikslus. Pagrindinės motyvacijos sąvokos. Valdžios esmė. Vadovo baimės ir nepasitikėjimas pavaldiniais. Konfliktai organizacijoje. Stresas darbe. Žmogiškųjų išteklių valdymas. Lūkesčiai. Psichologinė sutartis. Kaip spręsti konfliktus? Įmonės psichologinio klimato tyrimas. Netinkamas bendravimas – paskata keisti darbą. Vadovo emocinis intelektas. Kaip valdyti stresą darbe? Išvados. Priedai (5).
  Vadyba, referatas(26 puslapiai)
  2008-10-07
 • Ch. Dickens "The Old Curiosity Shop"

  Referatas pagal Čarlzo Dikenso knygą "The Old Curiosity Shop". Youth and Age in the Old Curiosity Shop. Darbas anglų kalba.
  Visuotinė literatūra, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-17
 • C++ kalbos mokomoji kompiuterinė programa

  Naujo projekto susikūrimas: kaip dirbame su Microsoft Visual C++ . Naujo projekto susikūrimas: kaip dirbame su C++ Builder. C++ kalbos mokomoji kompiuterinė programa parašyta Visual C++. Programa parašyta C++Builder programa.
  Programos, referatas(15 puslapių)
  2005-11-16
 • CAD CAM sistemų integravimas

  Kas yra CAD/CAM integracija? Inžinerinis konstravimas ir gamyba naudoja CAD/CAM programinę įrangą trims labai skirtingiems tikslams. Duomenų integravimas. Naujoji CAD rinka. CAM naujoje CAD rinkoje. Kam reikalingas integravimas? Kaip nuspręsti, kas labiausiai tinka. TekSoft CAMWorks programinė įranga. Detalės integravimo į CAD,CAM,CNC technologijas schema.
  Programos, referatas(7 puslapiai)
  2007-07-03
 • Challenges of XXI century: Electronic Commerce

  Darbas anglų kalba. Elektroninė komercija. Introduction. Historical development. Technical and organizational aspects. Customer-Oriented. E-commerce problems. Product suitability. Acceptance of e-commerce.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-19
 • Charakterį įtakojantys veiksniai

  Įvadas. Charakteris ir temperamento įtaka. Šeimos, mokyklos įtaka charakteriui. Socialiniai veiksniai, aplinka. Kiti veiksniai įtakojantys charakterį. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-09-10
 • Charakterio ir temperamento įtaka žmogaus elgesio kultūrai

  Įvadas. Temperamento psichologinė charakteristika. Temperamento įtaka žmogaus veiklai. Charakterio struktūroje vyraujančios asmenybės savybės. Charakterio ydos. Išvados. Situacija.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-05-08
 • Charakteris

  Charakterio ydos. Charakterio ydos yra sudėtingi kompleksai, kurių pagrindas dažniausiai esti silpnavališkumas. Dažniausiai pasitaikančios charakterio ydos yra darbo baimė, pomėgių vaikymasis, bindzinėjimas. Charakterio bruožai. Kiti veiksniai lemiantys charakterį. Charakterio tipai. Paveldėjimo ir auklėjimo vaidmuo charakterio akcentuacijų tipų vystymesi. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2005-12-29
 • Charakteris (2)

  Charakteris. Bendrasis apibūdinimas. Charakterio struktūra ir bruožai. Charakterio patologiniai bruožai.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-15
 • Charakteris (3)

  Įvadas. Kas yra charakteris? Charakterio bruožai. Asmenybės savybės. Įsitikinimai. Poreikiai ir interesai. Intelektas. Valios savybės. Jausmai. Temperamentas. Charakterio bruožų grupavimas. Charakterio nukrypimai. Mano charakteris. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-01-14
Puslapyje rodyti po