Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Savižudybės tematika ir filosofų bei krikščionybės požiūriai į ją

  Įvadas. Savižudybės problema senovėje ir požiūris į ją. Augustinas Aurelijus. XVIII – XX amžiaus filosofų mintys ir pasvarstymai apie savižudybę. Imanuelis Kantas. Alberas Kamiu. Krikščionybės požiūris į savižudybę. Išvados ir apibendrinimas.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-09
 • Savižudybių Lietuvoje socialinės ir psichologinės priežastys

  Įvadas. Savižudybė. Savižudybių Lietuvoje priežastys. Savižudybių prevencija. Išvados.
  Sociologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-12-10
 • Savižudybių prevencija

  Savižudybės. Savižudybių prevencijos galimybių tyrimas mokykloje. Problemos aktualumas. Pasiūlymai. Kodėl būtina pagalba. Požymiai, padedantys atpažinti ketinantį nusižudyti vaiką. Ką tada daryti. Pagrindinės vaikų savižudybių priežastys. Priemonės, kurių reikia iš karto imtis. Savižudybė. Jos etapai ir rūšys. Savižudybės vertinimai. Savižudybė - kaip vidinė žmogaus drama. Savižudybė tarpasmeninių santykių kontekste. Tyrimas. Tyrimų rezultatai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2005-10-29
 • Savižudybių problema

  Įvadas. Savižudybės procesas. Savižudybių statistika. Statistiniai duomenys apie savižudybes. Situacija Lietuvoje. Savižudybių priežastys. Socialiniai veiksniai ir savižudybė. Pagrindiniai savižudiško elgesio rizikos faktoriai. Istoriniai savižudybių tipai. Būdai mažinti savižudybių skaičių. Visuomenės ir valdžios požiūris į savižudybę. Kaip pastebėti potencialius savižudžius? Prevencinės organizacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-11-22
 • Savižudybių problema Lietuvoje

  Įvadas. Pirmas skyrius: Psichologinė krizė. Kas yra psichologinė krizė. Kaip žmonės išgyvena krizę. Psichologinių krizių kvalifikacija. Psichologinių krizių fazės. Psichologinių krizių priežastys. Pagrindiniai psichologinės krizės bruožai. Svarbu žinoti, kad... Antras skyrius: Savižudybės. Savižudybė - procesas. Vaikų depresija. Vaikų ir paauglių savižudybės. Pagyvenusių žmonių savižudybės. Vyrų ir moterų savižudybės. Savižudybių būdai. Kaip atpažinti pavojų. Rizikos faktoriai. Savižudybių tipai. Mitai ir tiesos apie savižudybes. Savižudybių prevencija . Intervencija. Ką sakyti ir kaip elgtis. Ko nesakyt ir kaip nesielgt. Postvencija. Kaip padėti sau. Kaip padėti kitiems. Išvados. Priedai.
  Asmenybės psichologija, referatas(21 puslapis)
  2006-02-06
 • Savižudybių problemos

  Savižudybių problemos. Savižudybių jaunimo tarpe ypatumai. Jaunuolių savižudybių determinantės. Savižudybių paplitimas jaunimo tarpe. Savižudybių aprašymai gali paskatinti savižudybei. Pagalba.
  Asmenybės psichologija, referatas(4 puslapiai)
  2005-06-10
 • Savižudybių vaikų amžiuje priežastys

  Įvadas. Savižudybė – kas tai? Statistika. Pagrindinės vaikų savižudybių priežastys. Šeimos įtaka suicidiniam elgesiui. Depresija. Sunkumai santykiuose su bendraamžiais. Smurtas ir prievarta. Priklausomybės. Mokymosi sunkumai. Žiniasklaidos įtaka savižudybei. Būkime pastabūs. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-07-31
 • Savo asmenybės veiklos motyvacijos analizė

  Įvadas. Motyvacijos samprata. Biologiniai poreikiai: vidiniai postūmiai. Aktyvacija. Kognityvinio disonanso teorija. Motyvų hierarchija Alkis. Seksualumas. Lytinis elgesys ir žmogaus vertybės. Laimėjimų motyvacija. Laimėjimų motyvacijos šaltiniai. Vidinė motyvacija ir laimėjimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-01-27
 • Savo asmenybės veiklos motyvacijos analizė (5)

  Įvadas. Tikslas: atskleisti savo asmenybės veiklos motyvaciją. Asmenybės veiklos motyvacija. Pagrindinės motyvacijos teorijos. Faktoriai įtakojantys motyvaciją. Savo asmenybės veiklos motyvacijos analizė. Asmeninis darbo reikšmingumas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-02-04
 • Sąžinė (2)

  Įžanga. Referato tikslai. Sąžinės kilmes istorija. Senovės ir Viduramžių filosofijos. Sąžinės veikimo funkcijos. Teisinga ir klystanti sąžinė. Sąžinė ir protas. Sąžinės saviraiška. Sąžinės savitumas. Gėda. Atgaila. Sąžinės paskirtis. Sąžinės savikontrolė. Sąžinės tobulėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-12-19
 • Sąžinė (3)

  Įvadas. Sąžinės samprata ir kilmė. Sąžinė kaip moralinis gebėjimas. Sąžinės kaip praktinis moralinis sprendimas. Sąžinės skirstymas. Šventasis Raštas apie sąžinės prigimtį. Sąžinės kilmės raida. Krikščionis ir Jo Sąžinė. Teisinga ir klystanti sąžinė. Sąžinės laisvė ir atsakomybė.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-09
 • Sąžinė ir tolerancija

  Sąžinė. Kas yra tolerancija? Tolerancija kaip moralės principas. Tolerancijos sritys. Religinė. Politinė. Kūrybinė. Tolerancijos ribos. Netolerancija ir jos apraiškos. Diskriminacija. Cenzūra. Neapykanta. Fanatizmas.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-09
 • Schadliche Gewohnheit

  Referatas vokiečių kalba apie žalingus įpročius. Drogen. Alkohol. Rauchen. Schlussfolgrung.
  Fiziologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-16
 • SCALA verslo valdymo sistemos moduliai

  Logistika. Pardavimas. Pasiūlymai. Užsakymai. Vertybių partijos. Pristatymai. Užklausų procedūros. Dokumentai. Ataskaitos. Išorinių užsakymų įrašai. Sąveika su kitais "Scala" moduliais. Sistemos reikalavimai. Svarbiausi bruožai. Logistika. Pirkimai. Pirkimo planavimas. Užsakymų formavimas ir prekių gavimas. Kokybės kontrolė. Prekės kelyje. Sąskaitos. Sąveika su kitais "Scala" moduliais. Sistemos reikalavimai. Svarbiausi bruožai. Logistika. Atsargų valdymas. Informacija apie vertybes. Neribotas sandėlių skaičius. Kainodara. Vertybių partijos. Serijiniai numeriai. Gaminių struktūros. Atsargų įvertinimas. Inventorizacija. Ataskaitos. Statistika. Atvira sistema. Sąveika su kitais "Scala" moduliais. Sistemos reikalavimai. Svarbiausi bruožai. Gamybos valdymas. Pagrindiniai gamybos duomenys. Medžiagų normos. Maršrutas. Informacija apie darbo centrą. Sąnaudų kodas. Informacija apie įrankius. Sąveika su kitais "Scala" moduliais. Gamybos valdymas. Gaminio savikainos kalkuliavimas. Sąnaudų elementai. Savo modelio kūrimas. Normatyvinė savikaina ir imitacijos. Pasiūlymai. Faktinių sąnaudų sistema. Faktinių sąnaudų ataskaitos. Apskaita. Sąveika su kitais "Scala" moduliais. Gamybos valdymas. Ilgalaikis planavimas. Prognozės. Bendras medžiagų poreikis. Pajėgumo poreikiai. Medžiagų poreikių planavimo integravimas. Medžiagų normos. Gamybos valdymas. Medžiagų poreikių planavimas. Bendro poreikio planavimas. Suvestinės medžiagų normos. Mpp: lygis po lygio. Mpp: galutinė suma. Apkrovimas. Gamybos užduočių ir pirkimo užsakymų vykdymo pradžia. Gamybos valdymas. Užsakymų planavimas. Gamybos užduočių sudarymas. Gamybos užduoties vykdymo pradžia. Gamybos ciklo skaičiavimas. Medžiagų rezervavimas. Medžiagų poreikių planavimo (mpp) įrašas. Trūkumų valdymas. Gamybos užduoties perplanavimas. Apkrovimo analizė. Turimų medžiagų kontrolė. Gamybos užduoties statusas. Gamybos valdymas. Cecho valdymas. Darbo centro planavimas. Turimų medžiagų kontrolė. Valdymas. Gamybos užduoties dokumentai. Ataskaitų rengimas. "Paperless" production. Gamybos statistika.
  Transportas ir logistika, referatas(13 puslapių)
  2005-09-09
 • Scandinavian design

  Darbas anglų kalba. Skandinavų dizainas. Dizaineriai, jų darbų pavyzdžiai.
  Architektūra ir dizainas, referatas(6 puslapiai)
  2008-03-17
 • Scenos apšvietimas

  Scenos apšvietimas. Scenos dizaineris ir jo veikla. Šviesos savybės. Scenos apšvietimo objektai.
  Elektronika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-03
 • Schlafstörungen

  Körperliche erkrankungen. Psychische erkrankungen. Ungünstig beeinflussende faktoren. Ungünstige umwelteinflüsse. Schlafstörungen in unserer Schüle.
  Vokiečių kalba, referatas(4 puslapiai)
  2006-05-24
 • Scholastika

  Įvadas. Vakarų Europos Viduramžių filosofijos bruožai. Scholastikos raida. Scholastikos XIX amžiaus pradžioje bruožai. Scholastikos atnaujinimas. Žymiausi Vakarų Europos scholastinės filosofijos atstovai. Jonas Škotas Eriugena (apie 810 - apie 877). Anzelmas Kenterberietis (1033-1109). Pjeras Abelaras (1079-1142). Jonas Solsberietis (tarp 1115 Ir 1120-1180). Dovydas Dinanietis (XII amžiaus pabaiga - XIII amžiaus pradžia). Bonaventūras (1221 — 1274). Tomas Akvinietis (1225 ar 1226-1274). Jonas Dunsas Škotas (Apie 1266–1308). Rodžeris Bekonas (apie 1214 - apie 1292). Sigeras Brabantietis (apie 1235 - apie 1282). Viljamas Okamas (apie 1285-1349). Dantė Aligjeris (1265 – 1321). Išvados.
  Viduramžių filosofija, referatas(16 puslapių)
  2006-11-13
 • SDH tinklo valdymo sistema

  Įvadas. TMN tinklo valdymo koncepcija. Elementų valdymo lygmuo (EM). Tinklo valdymo lygmuo (NM). Paslaugų valdymo lygmuo (SM). Verslo valdymo lygmuo (BM). TMN architektūra. SDH tinklo bendroji valdymo schema. Alcatel firmos sprendimas SDH tinklų valdymui. Alcatel 1353 SH įrangos galimybės. Išvados.
  Elektronika, referatas(16 puslapių)
  2006-03-21
 • SDLC protokolas

  Įvadas. SDLC tipai ir topologijos. SDLC kadro sandara. Panašūs protokolai. High-Level Data Link Control (HDLC). Link-Accesss Procedure, Balanced (LAPB). IEEE 802.2. Apibendrinimas.
  Kompiuteriai, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-13
Puslapyje rodyti po