Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kaip siekti paaukštinimo darbe

  Kaip siekti paaukštinimo darbe. Bijau viršininko... Nemėgiamas darbas – nuolatinio streso šaltinis. Tad ką gi daryti jį dirbantiems? Įvadas. Kaip siekti paaukštinimo darbe. Bijau viršininko. Nemėgiamas darbas – nuolatinio streso šaltinis. Tad ką gi daryti jį dirbantiems? Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2007-04-13
 • Kaip stiprinti pasitikėjimą savimi ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą

  Įvadas. Savigarbos esmė. Imkimės veikti. Gausinkime energijos išteklius. Kaupkime pasitikėjimo atsargas. Atsikratykime baimės. Rašykite savo sėkmės žurnalą. Kurkime gerus santykius. Geros psichologinės sveikatos priesakai. Aromaterapinis masažas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2008-02-28
 • Kaip sukurti komandą?

  Įvadas. Komandų grupės. Komandos bruožai. Komandos funkcijos. Komandų kūrimas. Komandos formavimo stadijos. Vaidmenys komandoje. Komandos efektyvumas. Efektyvi komandos veiklos misija. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2011-11-17
 • Kaip sūnų išauklėti doru žmogumi (be tėvo šeimoje)

  Įvadas. Vertybių ir moralės ugdymas. Moralė ir drausmė. Kas yra drausmė? Kokie drausminimo padariniai? Kodėl vaiką reikėtų drausminti? Universali drausmė. Rūpestis visu pasauliu. Kaltės jausmas ir vieniša mama. Veidmainiavimo pavojus. Kaip būti teisingai. Berniukui nėra į ką lygiuotis. Motinai tenka imtis ir tėčio funkcijų. Pateikiame priežastis, kodėl vaiko interesai geriausiai tenkinami jam augant su motina ir tėvu. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2009-02-23
 • Kaip tampama vadovu

  Įvadas. Vadovavimo galima išmokti. Vadovas. Kokie asmenybės bruožai turi įtakos sugebėjimui būti vadovu? Penki vadovavimo metodai. Vadovas kaip konflikto priežastis.
  Organizacinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2009-05-26
 • Kaip tinkamai parinkti darbuotoją?

  Įvadas. Personalo poreikio planavimas, darbuotojų paieška ir atranka. Personalo poreikio planavimas, darbuotojų paieška ir atranka. Personalo poreikio planavimas, darbuotojų paieška ir atranka. Išvados. UAB "Autoaibė". Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(16 puslapių)
  2006-11-10
 • Kaip ugdyti pilietiškumą

  Kaip ugdyti pilietiškumą. Pilietiškumo ugdymo prielaidos. Kultūrinės prielaidos. Dorinės ir psichologinės prielaidos. Patirties kaupimas. Pagrindiniai ugdymo tikslai.
  Pedagogika, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-03
 • Kaip vadovauti sau pačiam

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti žmonių sugebėjimą valdyti save. Žongliruokime gyvenimu. Pažinkime save. Būkime veiklūs. Imkitės atsakomybės. Gerai sutarkite su kitais žmonėmis. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2009-02-25
 • Kaip vaikai supranta mirtį ir išgyvena sielvartą

  Įvadas. Kaip vaikai supranta mirtį ir išgyvena sielvartą. Iki 5 metų. 5–9 metų. Virš 10 metų. Paauglystėje. Vaikų reakcija į pranešimą apie artimojo mirtį. Tėvų mirtis. Brolio ar sesers mirtis. Senelių mirtis. Draugų mirtis. Vaikai ir savižudybės. Kaip padėti gedinčiam vaikui. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2011-02-22
 • Kaip valdyti konfliktą?

  Konflikto valdymo modelis. Konfliktų sprendimas. Vengimas. Prisitaikymas. Konkurencija. Kompromisas. Bendradarbiavimas. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-06-07
 • Kaip valdyti konfliktą? (2)

  Kas yra konfliktas? Konfliktų priežastys. Konfliktų naudingumas. Neigiami konfliktai. Konfliktai pagal pobūdį. Konfliktų tipologija. Konflikto prevencija. Konflikto sprendimo algoritmas. Nepasitenkinimo konkretizavimas. Sutikimas, kad kaltinimas, priekaištai turi pagrindą. Paaiškinimas, kaip jūs vertinate situaciją. Konflikto sprendimo rezultatai. Konfliktų sprendimas mokykloje. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2005-10-26
 • Kairiarankystė, bėda ar privalumas

  Įvadas. Tikslas. Gabumams ir karjerai - ne kliūtis. Teroras nuo viduramžių iki sovietmečio. Kairys ar dešinys? Žinomi kairiarankiai. Įdomūs faktai. Lietuvoje - pirmoji parduotuvė kairiarankiams. Kaip nustatyti, ar žmogus kairiarankis? Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-04
 • Kairiarankystė. Bėda ar privalumas?

  Įvadas. Kairiarankystė. Kairiarankiai ir požiūris į juos: mitai ir tikrovė. Kairiarankių daugėja. Ydinga mažuma. Kairė rodo nesėkmę. Skirtingi požiūriai. Reikia tolerancijos. Jeigu jūsų mažylis – kairiarankis. Teroras nuo viduramžių iki sovietmečio. Gabumas ir karjerai – ne kliūtis. Jūsų vaikas – kairiarankis. Genai ar... Kairiarankystė - tik nedidelis nepatogumas. Būkime kantrūs. Pseudokairiarankiškumas. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(16 puslapių)
  2007-02-02
 • Kaišiadorių rajonas

  Įvadas. Kaišiadorių rajono istorija. Kaišiadorių rajono geografinė padėtis. Gamta. Gyventojai. Užimtumas. Pramonė. Verslai. Žemės ūkis. Turizmas. Ekonominis vertinimas.
  Ekonomika, referatas(20 puslapių)
  2007-02-07
 • Kaklo šoninis lenkimas ir rotacija

  PowerPoint pristatymas. Kaklo sandara. Kaklo slanksteliai. Sąnarys. Raiščiai. Raumenys. Šoninis lenkimas (flexio). Diržinis raumuo. Sukimas (rotatio). Darbas iliustruotas paveikslėliais (6).
  Anatomija, referatas(12 skaidrių)
  2008-04-15
 • Kalba ir etiketas

  Paralingvistika ir etiketas. Nekalbiniai elementai, sąlygojami etiketo. Kalbiniai elementai, sąlygojami etiketo.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2005-08-06
 • Kalba ir identitetas

  Įvadas. L. Wittgensteinas: "Sakinys yra tikrovės kaip ja mąstome modelis". Saussure’as: "Tik laikantis griežtos sinchroninės nuostatos buvo galima <…> nagrinėti vien tai, kas priklauso kalbai". H. G. Gadamer: "Vidinė kalba nėra pavyzdys išsakomai kalbai, - jų visuma yra savotiškos ir paslaptingos struktūros procesas". F. Nietzsche: "Kalbos mokslas padeda įrodyti, kad žmogus visiškai nesuprato gamtos ir neteisingai įvardijo". Išvados.
  Filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-05
 • Kalba ir kalbėjimas

  Įvadas. Kalba. Kalbos raida. Kalba veikia mąstymą. Kaip išmokstame kalbos. Gyvūnų kalba. Žmogbeždžionės. Nežodinis bendravimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-12-11
 • Kalba ir mąstymas

  Įvadas. Filosofijos dėmesys kalbai. Kalbos funkcija. Wittgensteino požiūris į kalbą. Kalbos sistema. Išvados.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-09
 • Kalba ir mąstymas (2)

  Mokslas apie teisingą mąstymą ir teisingą gyvenimą. Žmogaus vaidmuo mąstyme. Kalba - mąstymo išraiška. Kalbos problemos. Mąstymas žmonių vardu reikalauja atitinkamos kalbos. Kalbos atsakomybė už mąstymą. Mąstymui reikia naujos kalbos.
  Filosofija, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-25
Puslapyje rodyti po