Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Filosofija>Senovės filosofija>Senovės filosofijos kursiniai darbai

Senovės filosofijos kursiniai darbai (4 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Platonas: etika ir politinė filosofija

  Įvadas. Etika. Sielos politika. Idealaus politinio konstrukto koncepcija Platono "Valstybėje". Apie tobulas ir netobulas valstybės santvarkas. Įstatymai ir teisingumas Platono filosofijoje. Apie Platono filosofiją. Išvados.
  Senovės filosofija, kursinis darbas(16 puslapių)
  2008-10-14
 • Stoicizmas

  Įvadas. Stoikų mokyklos pirmtakai. Stoikų mokyklos kūrėjai. Stoikų mokyklos raida. Stoikų pažiūros. Logika. Fizika. Etika. Išvados.
  Senovės filosofija, kursinis darbas(15 puslapių)
  2006-01-18
 • Valdymas Aristotelio "Politėjoje"

  Įvadas. Aptariamosios problemos pagrindimas. Tyrimas. Darbo tikslai. Politėjos tikslai. Politėja kaip vertybių- laisvės, turtingumo, išsilavinimo, doros- įgyvendintoja. Politėja kaip mišri santvarka. Valdymas Politėjoje. Piliečiai. Konstitucinio valdymo elementai. Valdymas bendrųjų interesų labui. Valdymo teisėtumas. Piliečių savanoriškas paklusimas bei lojalumas. Išvados.
  Senovės filosofija, kursinis darbas(11 puslapių)
  2005-11-01
 • Valstybės ir individo harmonija Aristotelio idėjose

  Įvadas. Istoriografija. Aristotelio pirmtakai. Aristotelis ir Aleksandras Makedonietis. Valstybė ir žmogus. Pilietybė ir santvarka. Įstatymų viršenybė. Žmogaus auklėjimo teorijos. Opozicija prieš Platoną. Aristotelio atitrūkimas nuo Platono. Aristotelio sekėjai. Išvados.
  Senovės filosofija, kursinis darbas(18 puslapių)
  2006-03-31