Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Baudžiamoji teisė>Įrodinėjimo subjektai ir įrodinėjimo pareiga

Įrodinėjimo subjektai ir įrodinėjimo pareiga

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įžanga. Pareigūnai ir kiti asmenys įrodinėjimo procese bei jų pareigos. Įrodinėjimo subjektai. Įrodinėjimo pareiga. Išvados.

Ištrauka

Baudžiamojo proceso teisės mokymas yra vienas aktualiausių ir svarbiausių mokymosi dalykų, kadangi plačios teorinės žinios leidžia teisingai taikyti praktikoje baudžiamojo proceso teisės normas. Šias teises normas labai svarbu teisingai taikyti, nes baudžiamasis procesas yra tiesiogiai susyjęs su žmogaus teisių suvaržymu, tai yra proceso eigoje gali būti suvaržytos žmogaus teisės ir laisvės. Nors tokie suvaržymai yra įtvirtinti įstatymu, juos teikyti reikia gana atydžiai, kad nenukentėtų nekalti asmenys.
Kita baudžiamojo proceso teisės studijavimo reikšmė ta, kad sąmoningas ir teisingas teisės normų taikymas kryptingai ves link baudžiamojo proceso uždavinių savalaikio vykdymo, tai yra greito ir išsamaus nusikaltimo išaiškinimo, įstatymo taikymo, kad kiekvienas nusikaltimą padaręs asmuobūtų teisingai nubaudžiamas.
Pagrindinė našta, vykdant baudžiamojo proceso uždavinius, tenka valstybės pareigūnams, kurių veiklos sritis – teisėsauga. Tai teisėjai, prokurorai, kvotėjai ir tardytojai, visi jie yra baudžiamojo proceso dalyviai. Be jų yra kitų proceso dalyvių – gynėjai, kaltinamasis, specialistai ir taip toliau. Šiame rašto darbe bandysiu ne itin išplėstai apžvelgti baudžiamojo proceso dalyvius – įrodinėjimo subjektus, taip pat baudžiamojo proceso įstatymo reglamentuotas teises ir pareigas, kurios kiekvienam proceso dalyviui yra skirtingos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-22
DalykasBaudžiamosios teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Baudžiamoji teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis6 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis9.22 KB
AutoriusZilvinas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Irodinejimo subjektai ir irodinejimo pareiga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 6 puslapiai 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą