Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Valstybės tarnyba (3)

Valstybės tarnyba (3)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Apribojimai valstybės tarnautojams, jų teisės ir pareigos. Valstybės tarnautojų pareigos ir teisės. Veikla, nesuderinama su valstybės tarnyba. Apribojimai asmenims, nustojusiems eiti pareigas valstybės tarnyboje. Valstybės tarnautojų karjera. Tarnybinės veiklos vertinimas. Valstybės tarnautojų karjeros samprata. Pareigūnai ir institucijos, atliekantys pareigūno tarnybinės veiklos vertinimą. Tarnybos vertinimo komisijos. Komisijos sudarymo tvarka ir funkcijos. Statutinių pareigūnų tarnybos vertinimo komisijos. Statutinių pareigūnų tarnybos vertinimo komisijų sudarymo ypatumai ir funkcijos. Kasmetinis valstybės tarnautojo tarnybinės veiklos vertinimas. Vertinimo pasekmės. Valstybės tarnautojo tarnybinės veiklos vertinimas konkrečiu atveju. Subjektai, galintys inicijuoti tokį vertinimą ir jį atlikti. Valstybės tarnautojo veiklos vertinimo pasekmės. Valstybės tarnautojų kaitumas, pareigų paaukštinimas ir pažeminimas. Valstybės tarnautojų tarnybinis kaitumas. Kaitumo rūšys, Jų įgyvendinimo tvarka. Valstybės tarnautojo paaukštinimas pareigose. Pareigų paaukštinimo būdai. Valstybės tarnautojų pareigų pažeminimas. Pažeminimo atribojimas nuo perkėlimo į kitas pareigas. Valstybės tarnautojų perkėlimas į kitas pareigas. Valstybės tarnautojų perkėlimo į kitas pareigas rūšys. Perkėlimo į kitas pareigas ypatumai. Perkėlimas į kitas pareigas dėl savivaldybės panaikinimo, dėl valstybės institucijos ar įstaigos likvidavimo, dėl reorganizavimo, dėl pareigybės panaikinimo, dėl etatų skaičiaus sumažinimo. Perkėlimas į kitas pareigas pagal specialius įstatymus (statutus).

Ištrauka

Valstybės tarnyba - teisinių santykių, atsirandančių įgijus valstybės tarnautojo statusą, jam pasikeitus ar jį praradus, taip pat atsirandančių dėl valstybės tarnautojo viešojo administravimo veiklos valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje įgyvendinant tam tikros valstybės valdymo srities politiką ar užtikrinant jos įgyvendinimo koordinavimą, koordinuojant tam tikros valstybės valdymo srities įstaigų veiklą, valdant, paskirstant finansinius išteklius ir kontroliuojant jų panaudojimą, atliekant auditą, priimant ir įgyvendinant teisės aktus, valstybės ir savivaldybių institucijų ar įstaigų sprendimus viešojo administravimo srityje, rengiant ar koordinuojant teisės aktų, sutarčių ar programų projektus ir teikiant dėl jų išvadas, valdant personalą arba turint viešojo administravimo įgaliojimus nepavaldžių asmenų atžvilgiu, visuma.
Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos Įstatymas be išlygų taikomas valstybės tarnautojams, išskyrus statutinius valstybės tarnautojus.
Statutiniams valstybės tarnautojams šio Įstatymo nuostatos taikomos tiek, kiek jų statuso nereglamentuoja statutai ar Diplomatinės tarnybos įstatymas, išskyrus šio Įstatymo nustatytą darbo apmokėjimo tvarką. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo kursinis darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15
Dydis36.54 KB
AutoriusRITA
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasV. Kiurienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valstybes tarnyba (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2006-11-19 IP: 88.118.93.100
    sandra sako

    darbas yra šaunus daugiau tkių darbų

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • V. Kiurienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą