Išplėstinė paieška
 
 
 

Kainodara (4)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Kainodaros tikslai. Kainodaros formavimą įtakojantys veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išoriniai veiksniai. Kainos nustatymo metodai. Kainos nustatymas remiantis orientacija į kaštus. Kainos nustatymas remiantis orientacija į paklausą. Kainos nustatymas orientuojantis į konkurentus. Nagrinėjamos įmonės apibūdinimas. Pagrindiniai konkurentai ir klientai. Gaminamų prekių nomenklatūra. Gamybos aprašymas. Įmonės vadybinė struktūra. Trumpa situacijos rinkoje apžvalga. PĮ "Skroblas" produktų kainos nustatymo principai. Produkto kaina EXW sąlygomis. Pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Eksporto kainų kalkuliavimas. PĮ "Skroblas" kainodaros strategija. Optimalus virtuvinio komplekto kainų lygis. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Sunku šiandien nustebinti verslo žmones kalbomis apie kainų politiką. Dažnas kiekvieną dieną priima sprendimus, kurie siejasi su kainodaros klausimais: sudarinėja kainoraščius, dalyvauja derybose dėl palankesnių kainų, prekybai skatinti taiko nuolaidas ir pan.
Įmonėje kainodaros klausimai turėtų būti nagrinėjami jos bendrame marketingo veiklos kontekste. Tai reiškia, kad, prieš pradedant spręsti kainodaros klausimus, įmonė turi apsispręsti, kokios rinkos yra perspektyvios, kokiais išskirtinumais įmonė disponuoja, kas yra jos tikslinis vartotojas ir t.t. Tik išsisprendus šiuos klausimus galima pradėti galutinai formuoti kainų politiką įmonėje.
Šiuo metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, veikia labai daug įmonių užsiimančių panašia veikla t.y., gaminančių baldus, kaip ir mano pasirinkta įmonė " SKROBLAS". Tam kad įmonė rastų, taip pat išlaikytų ir neprarastų savo klientų, turi pasirinkti tinkamą kainodarą,t.y. nustatyti tinkamas kainas, suteikti nuolaidas.
Šio kursinio darbo tikslas yra atskleisti PĮ "SKROBLAS" kainodaros strategiją, gaminamų gaminių kainą, taip pat pateikti teorinę dalį, aprašyti rinką, kurioje veikia įmonė, apskaičiuoti virtuvinio komplekto kainą, kainą pardavimui, taip pat eksportui. Darbe aprašysiu įmonės charakteristiką, pavaizduosiu grafiškai ir trumpai paaiškinsiu įmonės valdymo struktūrą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis104.31 KB
Autoriusraimis
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodara (4) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą