Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Savanorystė socialiniame darbe (3)

  Įvadas. Savanoris ir savanorystė. Savanorystė socialiniame darbe. Savanorystės problemos. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(6 puslapiai)
  2008-12-16
 • Savanorystės vaidmuo socialiniame ugdyme

  Įvadas. Savanoriškos veiklos ypatumai. Savanoriškos veiklos vaidmuo socialiniam ugdyme. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(8 puslapiai)
  2009-03-23
 • Savanoriška prostitucija

  Įvadas. Prostitucijos rūšys. Lietuvoje dirbančios prostitutėmis užsienietės. Prostitutes Lietuvoje pagal prostitucijos veiklos priežastis būtų galima suskirstyti į grupes. Prostitucijos priežastys. Ekspertų nuomonė apie vertimosi prostitucija priežastis. Vertimosi prostitucija priežastys – prostitučių požiūris. Prostitucijos pasekmės. Pagalba aukoms. Faktai apie prostituciją. Refleksija.
  Socialinis darbas, referatas(8 puslapiai)
  2011-06-23
 • Savanoriško darbo organizavimo galimybės

  Įvadas. Savanoriško darbo organizavimas. Savanorių misija. Savanoriško darbo organizavimo tikslai ir uždaviniai. Savanoriško darbo įstatyminė bazė. Savanoriškų centrų veikla. Savanoriškos veiklos būdai. Savanorių įsipareigojimai. Savanorių centrų paslaugos. Kaip būti geru savanoriu. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(15 puslapių)
  2008-05-29
 • Savanoriškos organizacijos

  Įvadas. Savanoriškos veiklos motyvai. Savanoriškos organizacijos vizija ir misija. Jaunimo psichologinės paramos centro veikla. Savanorių visuomeninė nauda. Išvados.
  Ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-24
 • Savanoriškos veiklos ypatumai neformalaus ugdymo institucijose

  Įvadas. Savanorių veiklos ypatumai. Savanorystės samprata. Savanorių įsipareigojimai ir teisės. Neformalaus ugdymo institucijų vaidmuo šiuolaikiniame gyvenime. Neformalaus ugdymo samprata. Neformalaus ugdymo tikslai. Savanoriško darbo svarba neformaliajame ugdyme. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(11 puslapių)
  2008-12-23
 • Savanorių darbas su agresyviais vaikais

  Įvadas. Savanorio ir savanoriško darbo samprata. Agresyvus elgesys ir jo priežastys. Savanoriško darbo su agresyviais vaikais specifika. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(14 puslapių)
  2007-01-19
 • Savanorių vaidmuo įgyvendinant socialinės gerovės programas bendruomenėje

  Įvadas. Nevyriausybinių organizacijų veiklos pagrindai. Nevyriausybinių organizacijų atsiradimas ir vystymasis. Nevyriausybinių organizacijų samprata. Savanoriškas darbas nevyriausybinių organizacijų sektoriuje. Savanorystės samprata. Nevyriausybinės organizacijos savanoriai. Koordinatoriaus pareigos. Savanorio įsipareigojimai ir teisės. Savanorių vaidmuo bendruomenėje. Išvados.
  Politologija, referatas(16 puslapių)
  2005-10-16
 • Savanos

  Savanos. Savanų zonos. Savanos augalija. Savanos gyvūnija. Plėšrūnai. Graužikai ir kiškiažvėriai. Graužikai ir kiškiažvėriai. Termitai. Raganosiai. Kaimenės. Drambliai. Žirafa. Judėjimas. Mityba. Gaisrai. Apibendrinimas.
  Gamtinė geografija, referatas(15 puslapių)
  2007-01-23
 • Savanų flora

  Įvadas. Bendra savanų charakteristika pagal metinį kritulių kiekį. Afrikos savanos. Australijos savanos. Amerikos savanos. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Regioninė geografija, referatas(13 puslapių)
  2009-11-24
 • Savanų gyvūnija

  Aprašas. Dramblys. Leopardas. Raganosis. Tomsono gazelė. Strutis. Flamingas. Sekretorius. Grifas. Išvados.
  Gamtinė geografija, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-30
 • Sąvartynai

  Įvadas. Gamtosauga: Šiukšlynai-uždelsto veikimo mina. Kauno sąvartynas Lapėse. Šiaulių sąvartynas. Kariotiškių sąvartynas: čia augs miškas. Suvalkijos sąvartynai. Sąvartynų mažės. Sąvartynas gali ir miestą pašildyti... Pažvelkime į Niujorko tyrus... Išvados.
  Ekologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-24
 • Save mokančios sistemos (machine learning), jų taikymas, šiuolaikiniai pasiekimai

  Penkios save mokančių sistemų pagrindinės sritys. Save mokančių sistemų (Mahine learning) tikslai. Save mokančių sistemų pagrindinės paradigmos. Mokymosi metodai. Induktyvumo tendencijos. Vienos svarbiausių mokančių sistemų (learning systems).
  Informatika, referatas(5 puslapiai)
  2006-10-12
 • Sąveikos bendraamžių grupėse problemos, rūšys, korekcija

  Įvadas. Grupė ir jos rūšys. Grupės samprata. Grupių rūšys. Bendraamžių grupių problemos, korekcija. Bendravimo su bendraamžiais reikšmė paauglystėje. Bendraamžių grupės. Neigiamas bendraamžių grupių poveikis. Konformizmas paauglių grupėje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(17 puslapių)
  2008-05-26
 • Savęs pažinimo reikšmė žmogaus gyvenime

  Įvadas. Žmogus asmenybė. Asmenybės sąvoka. Žmogaus individualumas. Charakteris. Bendras apibūdinimas. Temperamentas. Temperamentas ir charakteris. Charakterio sąsajos. Charakteris ir jausmai. Charakteris ir valia. Charakteris ir sugebėjimai. Charakterio struktūra. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-10-18
 • Savęs tobulinimo programa (gyvenimas pagal vidinį laikrodį)

  Savęs tobulinimo programos tikslas. Chronobiologija – teorinė dalis. Įvadas į chronobiologiją ir bioritmologiją. Viena organizmo diena. Pelėda ar vyturys. Kaip rytais greičiau pažvalėti. Kada ir ką reikia valgyti. Kaip geriausia įveikti vidurdienio kritinį momentą. Kada geriausia mokytis. Kada tinkamiausias laikas treniruotis. Kaip galima puikiai išsimiegoti. Kaip vakare atsipalaiduoti. Praktinio programos įgyvendinimo planas.
  Asmenybės psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2006-05-12
 • Savęs vertinimas ir vertinimo veiksmai

  Įvadas. Savęs suvokimo ir vertinimo svarba. Savęs vertinimo modeliai. Savęs vertinimo veiksniai (kriterijai). Savęs vertinimo lygiai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-13
 • Savęs vertinimas. Bendravimas

  Įvadas. Savęs vertinimas. Savęs vertinimo veiksniai. Savęs lyginimas su kitais. Savęs vertinimo lygiai. Pasitikėjimas savimi bendravime. Bendravimo įpročių lavinimas. Kaip gi ugdyti bendravimo įpročius? Atvirumas bendraujant. Bendravimas ir informacija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-03-22
 • Savęs vertinimo ypatybės

  Įvadas. Savęs vertinimo ypatumai. Savęs vertinimo samprata. Asmenybės savęs vertinimas įvairiuose teorijose. X-o asmenybės vertinimo tyrimas. X-o savęs tyrimas. Asmenybės savybės ir jų įvertinimo lentelė. Savęs vertinimo svarba ir reikšmė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-03-11
 • Saviauklos poveikis žmogaus asmenybei

  Įvadas. Saviaukos samprata. Saviauklos sąlygos. Saviauklos rūšys. Žmogaus tapimas asmenybe ir asmenybės samprata. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2007-12-07
Puslapyje rodyti po