Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kaip apsaugoti vaikus nuo priklausomybių

  Įvadas. Paauglių narkotinių medžiagų vartojimo priežastys. Kodėl jie tai daro. Priklausomybių prevencija. Tėvų galia. Kaip tėvai gali padėti savo vaikams. Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija mokykloje. Kaip kalbėti su moksleiviais apie priklausomybę sukeliančias medžiagas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-18
 • Kaip apsaugoti vaikus nuo priklausomybių (2)

  Įvadas. Priklausomybė. Narkotikai. Rūkymas. Alkoholis. Ar apsaugosime savo vaikus? Ko turėtų imtis mokyklos. Išvada.
  Socialinis darbas, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-28
 • Kaip aš suvokiu idealaus mokytojo modelį

  Kaip aš suvokiu idealaus mokytojo modelį? Sąvokos. Idealus mokytojo asmenybės modelis. Teigiami bruožai. Mokytojui svarbiausia.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2008-02-18
 • Kaip būtį suvokia egzistencialistai

  Egzistencijos filosofija, žmogiškoji egzistencija. Kaip būtį suvokia atskiri egzistencialistai. Siorenas Kierkegoras (Kierkegaard). Martinas Heidegeris (Haidegger). Žanas Polis Sartras (Jeanas Paulis Sartre). Karlas Jaspersas (Jaspers). Alberas Kamiu (Camus).
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-19
 • Kaip būtį suvokia egzistencialistai (2)

  Įvadas. Egzistencijos filosofija, žmogiškoji egzistencija. Kaip būtį suvokia atskiri egzistencialistai. Siorenas Kierkegoras (Kierkegaard). Martinas Heidegeris (Haidegger). Žanas Polis Sartras (Jeanas Paulis Sartre). Karlas Jaspersas (Jaspers). Alberas Kamiu (Camus). Išvados.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2007-04-13
 • Kaip etno muzika tampa pasaulio muzika

  Etno muzikos sąvoka. World music suprantama skirtingai. Lietuvių projektai. Organizacija "World Music". Įvairių šalių projektai. Patumayo World Music. Pasaulio muzikos rinka. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Muzika, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-05
 • Kaip gali egzistuoti modernus sociologijos mokslas?

  Įvadas. Dėstymas. Sociologijos istorija ir raida. Sociologijos objektas. Moderniosios sociologijos mokslo atsiradimo praktinės ir teorinės prielaidos. Išvados.
  Sociologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-22
 • Kaip galima psichologija kaip mokslas?

  Kaip galima psichologija kaip mokslas? Psichologijos tyrinėjimo objektas. Psichologijos mokslo raida. Psichologija kaip empirinis mokslas. Kedruvo mokslų klasifikavimo schema. Kaip galima tyrinėti psichologiją?
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-03
 • Kaip galimas modernus sociologijos mokslas?

  Įvadas. Sociologija ir sociologas. Sociologijos objektas. Sociologijos raida. Moderniosios sociologijos teorinės ir praktinės prielaidos. Modernioji sociologija. Išvada.
  Sociologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-06
 • Kaip galimas psichologijos mokslas?

  Psichologijos mokslo priešistorė. Psichologijos ryšiai su kitais mokslais. Psichologijos ryšys su fizika. Ryšys su neurologija. Psichologijos ryšys su fiziologija. Ryšys su medicina. Psichologijos objektas. Psichikos procesų tyrimo kryptys. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Psichologijos metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-02
 • Kaip galimas psichologijos mokslas? (2)

  Įvadas. Psichologijos mokslo samprata ir raida. Psichologijos mokslo objektas. Psichologijos kaip mokslo reikšmė. Psichologijos ir kitų mokslų ryšys. Psichologijos tyrimo metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-11-28
 • Kaip galimas socialinio darbo mokslas?

  Įvadas. Socialinių mokslų pasiekimai. Socialinio darbo mokslas. Šiuolaikinis socialinio darbo mokslas. Diagnostinė mokykla Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Funkcinė socialinio darbo mokykla. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-10
 • Kaip ilgai ir sveikai gyventi

  Sveikas stuburas. Kodėl sveika miegoti ant kieto čiužinio . Ir nesveika ant minkšto? Kodėl naudinga miegoti ant Kietos pagalvės? Profilaktika yra geriausia priemonė išvengti. Rūpesčių su stuburu. Gyvenimas yra judėjimas. Vaikščiojimas basam. Kvėpavimas. Kvėpavimas, rūkymas ir senėjimas. Tinkamas kvėpavimas padeda. Atsikratyti antsvorio. Vanduo. Vanduo: nuodai arba vaistai. Vanduo, kurį geriame. Vanduo, kurį turime gerti. Sveikas virškinimas. Kartu ar atskirai? Baltymų vartojimo taisyklės. Angliavandenių vartojimo taisyklės. Riebalų vartojimo taisyklės. Kaip vartoti vaisius? Valgio skonis. Kaip reikia valgyti? Organizmo valymas. Organizmo valymo būdai. Mokėjimas laimingai gyventi. Psichika. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Medicina, referatas(11 puslapių)
  2006-05-02
 • Kaip išgauti "taip" ir išvengti "ne"

  Įvadas. Strategijos: kaip išgauti "taip" ir išvengti "ne" pagrindiniai žingsniai, orientuoti į aplinką. Motyvavimas. Konfliktų prevencija ir sprendimas. Tinkamas verbalinis, neverbalinis bendravimas. Strategijos: kaip išgauti "taip" ir išvengti "ne" pagrindiniai žingsniai, orientuoti į save. Savęs "Aš" vaizdo suvokimas. Saviugda komunikacijos procese. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2009-05-26
 • Kaip išsaugoti sveikus augalus

  Kaip išsaugoti sveikus augalus. Prižiūrėkite savo augalus. Apsauga be cheminių medžiagų. Cheminė apsauga. Augalų kenkėjai.
  Botanika, referatas(4 puslapiai)
  2006-02-27
 • Kaip įvaizdis įtakoja mūsų profesionalumą ?

  Įvadas. Įvairialypė visuomenė ir jos kalba. Kas yra įvaizdis. Kokios įvaizdžio kūrimo prielaidos žiniasklaidoje. Kieno įvaizdis kam? Į ką lygiuotis. Kokiais būdais žiniasklaida kuria visuomenės sluoksnių įvaizdį. Kokia vidurinio visuomenės sluoksnio kalba ir įvaizdis. Kaip kuriamas žemesniojo sluoksnio žmonių įvaizdis. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-27
 • Kaip maistas įtakoja žmogaus savijautą?

  Imuniteto apsauga. Jėgų šaltinis. Amžinai jaunas. Stresas – didžiausias mūsų priešas. Gražus žmogus – laimingas žmogus. Patys geriausi vitaminai – gamtoje.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(5 puslapiai)
  2012-03-30
 • Kaip muzika veikia mus

  Muzika. Muzika leidžia užmaskuoti nemalonius garsus ir jutimus. Muzika gali sulėtinti ir išlyginti smegenų bangas. Muzika ir kvėpavimas. Muzika ir širdies ritmas, kraujo spaudimas. Muzika mažina mąstymo įtampą ir didina kūno koordinaciją. Muzika reguliuoja ir hormonų išsiskyrimą, mažina stresą. Muzika keičia laiko suvokimą. Muzika gali pagerinti atmintį ir padėti mokantis.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-08-07
 • Kaip pasirinkti darbuotojus

  "Mokėti valdyti - vadinasi, mokėti pasirinkti". Nuo ko pradėti darbuotojų atranką? Informacijos apie kandidatus rinkimas. Pokalbio planavimas. Ar mokate pateikti klausimus. Ar mokate klausytis? Pokalbio laikas ir pokalbio eiga. Kandidatų įvertinimas ir pasirinkimas. Darbuotojų pasirinkimas - teorija ir praktika.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-09-29
 • Kaip patiekti valgius ir gėrimus. Kas kaip valgoma

  Įvadas. Kaip patiekti valgius ir gėrimus. Šaltieji patiekalai ir užkandžiai. Karštieji užkandžiai. Sriubos. Karštieji patiekalai. Saldieji patiekalai. Vaisiai. Arbata, kava, kakava. Gaivieji gėrimai. Kas kaip valgoma. Virtas kiaušinis Žuvis. Ikrai. Vėžiai. Austrės. Krabai. Sraigės. Sumuštiniai. Dešros ir kumpiai. Salotos. Sūris. Paukštiena. Šonkauliukai. Padažas. Spageti. Tortai, pyragai, riestainiai. Saldainiai. Obuolys, kriaušė. Apelsinas. Bananas. Vynuogės. Arbūzai ir melionai. Uogos.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2007-10-15
Puslapyje rodyti po