Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Medicina>Sveika gyvensena ir higiena>Sveikos gyvensenos ir higienos kursiniai darbai

Sveikos gyvensenos ir higienos kursiniai darbai (5 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Fizinis aktyvumas ir mityba

  Anotacija. Įvadas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti kokia yra mitybos priklausomybė nuo asmens fizinio aktyvumo ir atvirkščiai, taip pat kokią reikšmę mityba ir fizinis aktyvumas turi besivystančiam ir augančiam vaiko organizmui ir sportininkams. Mitybos priklausomybė nuo asmens fizinio aktyvumo. Fizinio aktyvumo priklausomybė nuo asmens mitybos. Maisto priedai. Vaiko augimas jo fizinis aktyvumas ir mityba. Augančio vaiko mitybos reikšmė. Vaiko augimas ir jo fizinis aktyvumas. Sportininkų mityba. Sportininkų piktnaudžiavimas farmakologinėmis medžiagomis. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, kursinis darbas(14 puslapių)
  2010-01-05
 • Genetiškai modifikuotų organizmų poveikis aplinkai ir sveikatai

  Įvadas. Darbo tikslas: įvertinti genetiškai modifikuotų organizmų poveikį aplinkai ir sveikatai. Uždaviniai. Literatūros apžvalga. Genetinė modifikacija ir biotechnologija. Genetiškai modifikuoti organizmai (GMO) ir GMP rizikos aplinkai ir žmonių sveikatai vertinimą, reglamentuojantys teisės aktai. Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) ir GMP rizikos aplinkai ir žmonių sveikatai įvertinimo ir valdymo bendrieji principai. Metodologija. Pagrindiniai vertinimo principai. Ekspertizės ir išvadų apibendrinimas. GMO, GMP ir medžiagų, gautų iš GMO, naudojamų žmogaus mityboje, rizikos vertinimas. Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) poveikis žmonių mitybai. Esminės informacijos, reikalingos įvertinti Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) maisto produktų įtaką sveikatai, nustatymas. Genetiškai modifikuoti (GM) augalai. Genetiškai modifikuoti (GM) gyvūnai. Genetiškai modifikuoti (GM) mikroorganizmai. Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) grėsmės ir poveikiai aplinkai, žmonių sveikatai ir ūkiui. Aplinkai. Žmonių sveikatai. Ūkiui. Genetiškai modifikuoti organizmai - neigiamas požiūris. Didžiausi žemės ūkio genetiškai modifikuotų (GM) augalų pasėlių plotai pasaulyje. Genetiškai modifikuotų organizmų keliama rizika. Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) poveikis sveikatai. Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) poveikis aplinkai. Genetiškai modifikuoti organizmai (GMO) ir ekologinis modifikavimas. Genetiškai modifikuoti organizmai (GMO) padidintos rizikos produktų, kuriems būtinos pažymos, sąrašas. Genetiškai modifikuotas maistas. Kaip išvengti genetiškai modifikuoto (GM) maisto? Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, kursinis darbas(31 puslapis)
  2009-08-11
 • Pertraukų ir kartojimo mokantis svarba ir tyrimas

  Įžanga. Kartojimo tikslas, svarba ir reikšmė. Fiziologinis kartojimas. Vyksmai ir pakitimai smegenyse kartojantis ir mokantis informaciją. Atminties rūšys. Kartojimas su dėstytoju, grupėmis savarankiškai. Pertraukų tikslas, svarba, reikšmė mokantis. Pertraukų rūšys ir pobūdis. Atostogų įtaka mokymuisi. Vartojamų medžiagų įtaka. Kava. Energetiniai gėrimai. Vitaminai. Tyrimų rezultatai. Išvados. Rekomendacijos. Priedai (3 psl.).
  Sveika gyvensena ir higiena, kursinis darbas(24 puslapiai)
  2010-02-01
 • Sportuojančių vyresniojo amžiaus žmonių mitybos ypatumai

  Įvadas. Suaugusiųjų žmonių fiziologiniai ypatumai. Dažniausiai pasitaikančios ligos. Vyresniųjų sportininkų mitybos poreikiai. Vyresniųjų sportininkų makronutrientų poreikiai. Angliavandeniai. Riebalai. Baltymai. Skysčiai. Mineralai ir vitaminai vyresniame amžiuje. Mitybos įtaka sveikatai. Mitybos normos. Vyresnio amžiaus žmonių fizinis aktyvumas. Apibendrinimas. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, kursinis darbas(22 puslapiai)
  2012-02-07
 • Studentų dienos režimas

  Įvadas. Studento darbo ir poilsio režimas. Darbingumas. Nuovargis, pervargimas ir jų profilaktika. Poilsis ir laisvalaikis. Miegas. Mitybos režimas. Sveikos mitybos principai ir taisyklės. Maistinės medžiagos ir jų reikšmė. Medžiagų ir energijos apykaita. Pagrindinė medžiagų apykaita. Tyrimas. Išvados. Anketa.
  Sveika gyvensena ir higiena, kursinis darbas(52 puslapiai)
  2009-03-24