Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Komercinė teisė>Komercinių sutarčių sąlygos ir jų reikšmė

Komercinių sutarčių sąlygos ir jų reikšmė

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Sutarties sąvoka. Sutarties sąlygos, forma, požymiai, galiojimo sąlygos. Oferta. Akceptas. Svarbiausieji komercinių sutarčių elementai. Išvados.

Ištrauka

Mokėti, kaip teisingai sudaryti sutartį, kad po to nebūtų nesusipratimų ar neliktum apgautas, yra būtina ne tik teisininkui, verslininkui ar draudimo bendrovės agentui. Sudaryti sutartį gali prireikti bet kuriam išsilavinusiam žmogui, nes beveik kiekvienas žmogus savo gyvenime tikriausiai ne kartą susiduria su sutarties sudarymu, ar dėl jos iškylančiais klausimais. Taigi, mano darbo tema "Sutarčių sudarymas ir reikšmė" yra labai aktuali šiandien, kai suirus administracinei ekonomikos sistemai, plečiasi įmonių tarpusavio kontaktai ir ypač jų ryšiai su užsienio šalių įmonėmis.
Žinoma, negalima abejoti, kad žinoti, kaip tinkamai įforminti sutartį buvo būtina ir anksčiau, prieš 50 metų, bet vis dėlto mokėjimas teisingai sudaryti sutartį ypatingą reikšmę įgavo pastaraisiais metais.
Savo darbe pabandysiu išaiškinti pagrindines naudojamas sąvokas, apžvelgsiu sutarties sąlygas ir formą. Toliau išnagrinėsiu sutarties sudarymo stadijas.


Pradedant nagrinėti sutarčių sudarymo sąlygas, etapus ir kitus veiksnius susijusius su šiais teisiniais veiksmais, reikia išnagrinėti "sutarties" sąvoką.
Jau senovės romėnai žinojo šią aąvoką ir klasifikavo sutartis skirtingais pagrindais į atskiras rūšis, kad būtų galima iškelti atskirą ieškinį tam tikros rūšies sutarčiai. Sutartimi jie vadino prievolių visumą tam tikrai veikai padaryti ar susilaikyti nuo jos. Taip pat nurodė, kad sutartis reguliuoja ir ją sudariusių šalių elgesį.
Kontinentinėje teisės sistemoje sutartimi vadinamas dviejų ar daugiau asmenų susitarimas dėl civilinių teisinių santykių sukūrimo, pakeitimo ar panaikinimo. Kad nekiltų neaiškumų, svarbu pasakyti, kad sąvoka "sutartis" vartojama trimis teisinėmis prasmėmis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-16
DalykasKomercinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Komercinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis27.62 KB
Autoriusega
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasV.Bogūnas
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komerciniu sutarciu salygos ir ju reiksme [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 3 Klasė/kursas
  • V.Bogūnas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą