Išplėstinė paieška
 
 
 

Policijos taktika

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Neblaivaus asmens sulaikymas. Aktyvaus pasipriešinimo pavyzdys. Policijos pareigūnų veiklos planas ir analizė. Nesankcionuota protesto akcija. Pasyvaus pasipriešinimo pavyzdys. Policijos pareigūnų veiklos planas ir analizė. Išvados.

Ištrauka

Vykdant nusikalstamumo prevenciją labai svarbu pašalinti sąlygas, kurios įtakoja polinkį nusikalsti. Viena iš tokių sąlygų yra alkoholinių gėrimų vartojimas. Neblaivus asmuo ne tik praranda tikslią judesių koordinaciją, bet ir žymiai sunkiau sugeba kontroliuoti savo emocijas, yra agresyvus ir linkęs į priešingą teisei elgesį Todėl siekiant užkirsti kelią nusikaltimų skaičiaus augimui būtina be visų kitų priemonių kontroliuoti šių asmenų polinkį vartoti alkoholį.
Neblaivaus asmens sulaikymo situacija turbūt tankiausiai pasikartojanti policijos pareigūnams užtikrinant viešąją tvarką.
Šiuo metu vykstant įvairiems judėjimams ir žmogaus teisių demokratijai išplitus ypač populiarūs įvairūs taikūs susibūrimai – susirinkimai. Gan dažnai pasikartoja tokia susirinkimo atmaina, kaip nesankcionuota protesto akcija. Šios akcijos bet kada gali peraugti į masines riaušes, todėl policijos pareigūnams tenka ilgai ruoštis užkardyti tokį veiksnį.
Tam reikalingos ne tik taktinės ir profesinės, bet ir psichologinės žinios .
Policijos profesinės veiklos taktika - mokėjimas neutralizuoti priešininko pranašumą, panaudoti jo silpnybes savo naudai, maksimaliai išnaudoti gamtines sąlygas, pilnai realizuoti savo psichines, technines bei fizines galimybes vykdant tarnybines užduotis. Taktinis meistriškumas susiformuoja ne iš karto. Profesiniai praktiniai įgūdžiai formuojami mokomųjų - treniravimosi užsiėmimų metu, modeliuojančių tikrus konfliktus, praktikos ar darbo metu, bei analizuojant buvusias situacijas.
Šio rašto darbo tikslas atskleisti neblaivaus asmens sulaikymo bei nesankcionuotos protesto akcijos sąvokas, taktinius reikalavimus šiems veiksniams neutralizuoti. Išanalizuosiu neblaivaus asmens aktyvaus pasipriešinimo, bei nesankcionuotos akcijos pasyvaus pasipriešinimo pavyzdį, sudaryti ir išanalizuoti policijos pareigūnų veiklos planą neblaivaus asmens sulaikymo metu, bei nesankcionuotos akcijos metu.
Rašant šį darbą su literatūros problema nesusidūriau, gan plati internetinė bazė, nemažai yra norminės literatūros, policijos pareigūnų veiklą reglamentuojančių aktų, bei teisinės literatūros. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAdministracinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Administracinė teisė
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai13 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis39.12 KB
AutoriusGintas
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Policijos taktika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 17 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą