Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Administracinė teisė>Neblaivaus asmens sulaikymas. Nesankcionuota protesto akcija

Neblaivaus asmens sulaikymas. Nesankcionuota protesto akcija

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Neblaivaus asmens sulaikymo ir nesankcionuotos protesto akcijos sąvoka. Neblaivaus asmens sulaikymas. Aktyvaus pasipriešinimo pavyzdys. Policijos pareigūnų veiklos planas ir analizė. Nesankcionuota protesto akcija. Pasyvaus pasipriešinimo pavyzdys. Policijos pareigūno veiklos planas ir analizė. Išvados.

Ištrauka

Policijos profesinės veiklos taktika - mokėjimas neutralizuoti priešininko pranašumą, panaudoti jo silpnybes savo naudai, maksimaliai išnaudoti gamtines sąlygas, pilnai realizuoti savo psichines, technines bei fizines galimybes vykdant tarnybines užduotis. Taktinis meistriškumas susiformuoja ne iš karto. Profesiniai praktiniai įgūdžiai formuojami mokomųjų - treniravimosi užsiėmimų metu, modeliuojančių tikrus konfliktus, praktikos ar darbo metu, bei analizuojant buvusias situacijas.
Šiame rašto darbe atskleisiu neblaivaus asmens sulaikymo, bei nesankcionuotų protesto akcijų užkardymo taktinių veiksmų analizę.
Neblaivaus asmens sulaikymo situacija faktiškai pasikartoja kiekvieno pareigūno kasdienybėje. Nesankcionuotos protesto akcijos kartojasi ne taip tankiai, kaip pirmoji situacija, tačiau ir ji pasitaiko gana dažnai. Pareigūnai papuolę į šias situacijas turi būti pasiruošę pagrįstam ir teisingam jos išsprendimui. Tam reikalingos ne tik teisinės, profesinės bet ir psichologinės bei taktinės žinios .
Šio rašto darbo tikslas atskleisti neblaivaus asmens sulaikymo situaciją bei nesankcionuotos protesto akcijos situaciją. Kad būtų pasiektas tikslas iškeliu tokius uždavinius jam pasiekti: atskleisti neblaivaus asmens sulaikymo sąvoką, nesankcionuotos protesto akcijos sąvoką, išanalizuoti neblaivaus asmens aktyvaus pasipriešinimo, bei nesankcionuotos akcijos pasyvaus pasipriešinimo pavyzdį, sudaryti ir išanalizuoti policijos pareigūnų veiklos planą neblaivaus asmens sulaikymo metu, bei nesankcionuotos akcijos metu.
Rašant šį darbą su literatūros problema nesusidūriau, gan plati internetinė bazė, nemažai yra norminės literatūros, policijos pareigūnų veiklą reglamentuojančių aktų, bei teisinės literatūros..
Manau ši tema aktuali ne tik policijos fakulteto studentams bet ir pareigūnams, kurie susiduria su šia situacija savo darbe. Mano nuomone, šis rašto darbas bus dar vienas informacijos šaltinis pareigūnams. Mano nuomone, ypač svarbu atskleisti neblaivaus asmens sulaikymo ir nesankcionuotos protesto akcijos sąvokas, nes tik atskleidus jas galima pilnai suprasti šių situacijų esmę, bei teisingai jas įvertinti.
Pirmiausia pabadysiu atskleisti neblaivaus asmens sulaikymo sąvoką. Sąvoką atskleisiu Dabartinės lietuvių kalbos žodyno ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. sausio 15 d. nutarimo Nr. 92 ,,Dėl transporto priemonių vairuotojų ir kitų asmenų neblaivumo (girtumo) ar apsvaigimo būsenos nustatymo tvarkos patvirtinimo" pagalba. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-08-29
DalykasAdministracinės teisės referatas
KategorijaTeisė >  Administracinė teisė
TipasReferatai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai12 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis47.57 KB
AutoriusGintas
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Neblaivaus asmens sulaikymas. Nesankcionuota protesto akcija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 21 puslapis 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą