Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Rinkodara>Kainodara>Kainodaros organizavimas: AB "Mažeikių nafta"

Kainodaros organizavimas: AB "Mažeikių nafta"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Firmos strategija ir kainodaros politika. Kainos samprata ir reikšmė. Kainų politika ir jos rūšys. Prekės gyvavimo ciklo kainų politika. Pagrindinės kainodaros strategijos. Kainų strategijos rengimo etapai. Kainodaros metodai. Kainos nustatymas kaštų pagrindu. Kainos nustatymas vertės pagrindu. Optimalus kainų lygio nustatymas. Paslaugų kainos. Pirkėjo jautrumas kainoms ir jo valdymas. Pirkėjų jautrumas kainoms. Nuolaidos kaip kainos politikos priemonė. Praktika. AB "Mažeikių nafta". Teisinė įmonės veiklos organizavimo forma. Apie bendrovę. Veikla. Naftos perdirbimo įmonė. Rinkos analizė. Iš ko susideda naftos produktų kainos. Kodėl pasaulinės kainos? Perdirbimo marža. 2004 metai ir kainų šuoliai. Didmeninė kaina. Lietuva, Latvija ir Estija. PLATT'S. PLATT’S, ARA ir "Mažeikių nafta". Kainų nustatymas. Pasirinkto produkto – 1l benzino – EXW kainos kalkuliacija. Pardavimo vartotojui to paties produkto kalkuliacija. 1l benzino kainos nustatymas nenuostolingumo metodu. Importuojamo produkto – skirtingo oktaninio skaičiaus benzino techninių ekonominių rodiklių palyginimo metodu kainos nustatymas. Eksportuojamo produkto – 1l benzino kainos kalkuliacija DAF Lietuvos pasienis Lazdijai. Išvados.

Ištrauka

Verslo sutartiniai ryšiai atsiveriant tarptautinei rinkai kaskart tampa įvairesni ir sudėtingesni. neturint galimybių kaupti ir nuolat atnaujinti turimus teisinius norminius aktus, darosi sunku susigaudyti sutartinių ryšių jūroje.
Normali rinka garantuoja situacijos stabilumą, partnerių ir klientų patikimumą. atsigauna ne tik stambusis, bet ir smulkusis verslas, pamažu tvirtėja jų pozicijos.
Yra nusistovėję griežtos prekybos, derybų, sutarčių sudarymo normos ir taisyklės, teisių ir įsipareigojimų, tipiškų sąlygų rinkiniai.
Sutarčių sudarymo, jų struktūros studijos, patirties įvertinimas rodo prekybos, rinkodaros, logistikos ir kitų mokslų naudingumą, įtraukia į praktinį verslo gyvenimą, leidžia perprasti rizikos faktorių veikimą.
TAIGI KURSINIO PROJEKTO TIKSLAS – SUSIPAŽINTI SU ĮVAIRIAIS KAINOS NUSTATYMO METODAIS BEI KONTRAKTŲ SUDARYMO YPATUMAIS, PATEIKTI KONKREČIUS PRODUKTŲ KAINOS APSKAIČIAVIMO IR KONTRAKTŲ PAVYZDŽIUS.
IŠKELIAMI ŠIE PAGRINDINIAI UŽDAVINIAI:
- APSKAIČIUOTI GAMINIO KAINAS EXW, DAF, NENUOSTOLINGUMO METODU IR KITAIS, TAIP PAT APSKAIČIUOTI PASLAUGOS, TEIKIAMOS PROFESIONALO, KAINĄ
- PAKOREGUOTI KONTRAKTE KAINĄ;
- PATEIKTI INFORMACIJĄ, KURIĄ TURI SUTEIKTI FIRRMA, PASIRAŠYDAMA KONTRAKTĄ;
- SUDARYTI DU KONTRAKTUS, TAIP PAT PASIRINKUS SKIRTINGAS SĄLYGAS, ĮVERTINTI KONTRAKTUS.
KURSINIO PROJEKTO OBJEKTAS YRA KAINŲ SUDARYMAS SKIRTINGAIS METODAIS PRODUKTUI, PIRKIMO-PARDAVIMO BEI LIZINGO KONTRAKTO SUDARYMAS. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-05-27
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis123.31 KB
AutoriusViktoras
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasdoc.dr. A. Miečinskienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodaros organizavimas AB Mazeikiu nafta [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • doc.dr. A. Miečinskienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą