Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Paauglių elgesio sutrikimai ir jų sprendimo būdai

  Įvadas. Paauglių elgesį sąlygojantys veiksniai tėvų vaidmuo tapatumo raidoje. Brendimo įtaka. Deviacinis paauglių elgesys. Socialinės rizikos grupei priklausančių paauglių elgesio sutrikimai. Paauglių sutrikusio elgesio sprendimo būdai, patarimai. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(10 puslapių)
  2007-06-18
 • Paauglių girtavimas

  Įvadas. Girtaujantis paauglys. Visuomenės požiūris į girtaujantį jaunimą. Asmeninė patirtis. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(10 puslapių)
  2008-10-29
 • Paauglių grupės, statusas klasėje ir jų tarpusavio santykiai

  Įvadas. Bendraamžių grupės ir jų atliekamos funkcijos. Veiksniai, neleidžiantys paaugliams pritapti prie bendraamžių grupių. Paauglių vaidmenys klasėje. Paauglių statusas klasėje ir jų tarpusavio santykiai. Mokinių statusą klasėje lemiantys veiksniai.
  Pedagogika, referatas(11 puslapių)
  2009-03-28
 • Paauglių ir tėvų santykiai

  Paauglystė. Konfliktas. Kodėl tai vyksta. Auklėjimo stiliaus apibrėžimas. Keturi auklėjimo stiliai. It paukštis narvelyje. Reikia kantrybės. Septyni būdai, kaip atnaujinti gerus santykius su paaugliu. Kaip tėvai gali padėti savo paaugliui. Paaugliai nori turėti viską iš karto. Krizė. Kada gydyti. Kaip gali padėti suaugę. Iš kur visa tai atsirado. Charakterio klausimas.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-05-16
 • Paauglių ir tėvų santykių šeimoje ypatumai

  Įvadas. Paauglystės samprata. Paauglystės krizė - tapatumas. Visuomenės įtaka. Identitetas. Bendraamžių įtaka. Grupės. Šeimos vaidmuo tapatumo raidoje. Vertybių sistema. Mąstymas. Moralė. Santykiai su tėvais. Nepriklausomybės siekimas. Maištas prieš tėvus. Konfliktai su tėvais. Pasipriešinimas tėvams.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-28
 • Paauglių įsitraukimo į alkoholio vartojimą lygiai. Prevencija

  Įvadas. Darbe plačiau panagrinėsiu: kokios yra vaikų alkoholizmo priežastys, kaip užkirsti kelią alkoholizmo plitimui, kaip padėti alkoholikui ir jo šeimai. Įsitraukimo į alkoholinių gėrimų vartojimą lygiai. Alkoholizmo prevencija. Pagalba alkoholikui ir jo šeimai. Pagalba sergančiajam alkoholizmu. Pagalba sergančiojo šeimai. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(9 puslapiai)
  2008-09-12
 • Paauglių narkomanija

  Įvadas. Kas yra narkotikai? Iš kur kilo, rūšys, poveikis. Narkotikų žala besivystančiam organizmui ir kiti pavojai susiję su narkotikų vartojimu. Narkotikų populiarumas Lietuvoje. Narkotikų vartojimo priežastys. Narkotikų prevencija mokyklose. Kaip tėvai gali padėti savo vaikams. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(21 puslapis)
  2006-02-08
 • Paauglių narkomanijos problema

  Problemos mastas. Problemos priežastys ir pasekmės. Ideologija, sąlygojanti ir skatinanti problemą. Kas kenčia ir kas laimi. Problemos sprendimo galimybės.
  Sociologija, referatas(4 puslapiai)
  2005-09-07
 • Paauglių nuostatos apie prievartą

  Įvadas. Šio darbo tikslas – išsiaiškinti, kokios paauglių nuostatos į prievartą. Prievartos samprata. Paauglių nuostatos į prievartą formuojantys veiksmai. Šeima. Šeimos struktūra. Tėvų vertybinės nuostatos. Auklėjimo stilius. Asmenybiniai bruožai. Intelektas. Visuomenė. Apklausos analizė (25 klausimai). Darbas iliustruotas diagramomis.
  Sociologija, referatas(24 puslapiai)
  2009-06-30
 • Paauglių nusikalstamumo priežastys

  Darbo tikslas: Apžvelgti paauglių nusikalstamumo priežastis, ir jo prevenciją ugdant. Paauglių nusikalstamumas ir šeima. Grupės įtaka paaugliui. Pedagogų klaidos ugdant paauglį. Nusikalstamumo prevencija ugdant. Išvados.
  Sociologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-25
 • Paauglių problematiškumas

  Socialinė gerovė. Socialinės paslaugos. Socialinė problema – paauglių maištas. Kaip ši problema apibrėžiama. Organizacijų ir įstaigų užsiimančiu šia problema funkcijos. Šeimos susijusios su šia problema. Išgirstos nuomonės ir jų apmąstymas. Pašnekovai ir jų problemos šia tema. Išvados.
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-02
 • Paauglių reprodukcinė sveikata

  Įvadas. Visuomenės požiūris į jaunų žmonių lytinės sveikatos stiprinimo poreikius. Ar apsaugo sveikatą lytinis švietimas? Jaunų žmonių reprodukcinės sveikatos programų besivystančiose šalyse tyrimai. Jaunimas – tai mūsų ateitis ir turime investuoti į jų sveikatą bei raidą. Jaunų žmonių apklausa, kurią organizavo Jungtinių tautų Populiacijos fondas ir Tarptautinė planuotos tėvystės federacija: Draugai. Tėvai ir suaugusieji. Lytiškumo pasireiškimas. Meilė. Santuoka. Kontracepcija. Nėštumas ir tėvystė. Lytiškai plintančios ligos/ AIDS. Abortas. Tarnybos. Mokymas ir švietimas. Pašnekesiai apie seksą. Statistiniai duomenys, atspindintys paauglių reprodukcinę sveikatą. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais.
  Socialinis darbas, referatas(26 puslapiai)
  2007-04-27
 • Paauglių savižudybės

  Įvadas. Savižudybė - procesas. Pagrindinės vaikų savižudybių priežastys. Moksleivių savižudystės požymiai. Mitai ir tiesos apie savižudybę. Depresija. Mokymosi sutrikimai. Į savižudybę linkę jaunuoliai ir jų šeimos. Moksleiviško amžiaus jaunuolių savižudybių paplitimas. Savižudybių prevencijos galimybės mokykloje. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(13 puslapių)
  2008-04-28
 • Paauglių savižudybės (2)

  Įvadas. Savižudybės jaunų žmonių tarpe. Jaunesniųjų ir vyresniųjų paauglių skirtumai. Paauglių suicidinių elgsenų motyvacija. Paauglių savižudybių prevencijos modelis mokykloje.
  Raidos psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2009-02-21
 • Paauglių socialinė gerovė

  Socialinė gerovė. Socialinė problema – paauglių maištas. Kaip ši problema apibrėžiama. Organizacijų ir įstaigų užsiimančiu šia problema funkcijos. Šeimos susijusios su šia problema. Išgirstos nuomonės ir jų apmąstymas. Pašnekovai ir jų problemos šia tema. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-19
 • Paauglių socializacijos ypatumai

  Įvadas. Paauglystės charakteristika. Socializacijos ypatumai. Paauglystėje dažnai pasitaikančios problemos. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-24
 • Paauglių socializacijos ypatumai (2)

  Įvadas. Dėstymas. Šeima – socialinė institucija. Bendraamžių įtaka paaugliams. Mokykla – socializacijos institucija. Paauglių papildomas ugdymas. Mikroaplinkos įtaka asmenybės ugdymui ir jos socializavimui. Išvados.
  Specialioji pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-07
 • Paauglių suicidinės tendencijos. Tendencijų priežastys

  Savižudybė. Savižudybė ir suicidinis elgesys. 11, 13 ir 15 metų berniukų suicidinių polinkių ir aukštos suicidinės rizikos dažnis 1994 ir 1998 metais. 11, 13 ir 15 metų mergaičių suicidinių polinkių ir aukštos suicidinės rizikos dažnis 1994 ir 1998 metais. Savižudybių priežastys. Patarimai. Kaip atpažinti savižudybės grėsmę? Kaip padėti į suicidinį elgesį linkusiam jaunuoliui? Kaip išvengti minčių apie savižudybę? Rekomendacijos.
  Sociologija, referatas(10 puslapių)
  2008-10-28
 • Paauglių sveikata

  Įvadas. Paauglystės samprata. Biologinė raida ir lytinis brendimas. Mergaičių fizinė raida. Mėnesinių sureguliavimo sutrikimai. Berniukų fizinė raida. Paauglio pažintinė raida. Formalus operacinis mąstymas. Paauglio idealizmas ir egocentrizmas. Formaliojo operacinio mąstymo raidos galimybės. Paauglio socialinė raida pagal Eriksoną. Sveikatos ir saugos problemos paauglystėje. Valgymo sutrikimai. Nervinė anoreksija. Nervinė bulimija. Paauglių depresija. Savižudybė. Alkoholizmas. Narkomanija. Paauglių priklausomybės ypatumai.
  Socialinis darbas, referatas(16 puslapių)
  2008-05-20
 • Pabėgėliai

  Įvadas. Pabėgėlio samprata. Sąlygos pabėgėlio statuso suteikimui. Pabėgėlių teisės ir pareigos. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-25
Puslapyje rodyti po