Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Deguonies koncentracijos davikliai

  Įvadas. Lambda daviklio atsiradimas. Ciklono lambda daviklis. Išvados.
  Mechanika, referatas(7 puslapiai)
  2006-06-22
 • Deividas Hume

  Deividas Hume. Žmogaus proto tyrinėjimas. Apie idėjų kilmę. Skeptinės abejonės dėl proto operacijų.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-06
 • Deivido Hjumo (David Hume) moralės principai

  Deivido Hjumo (David Hume) moralės principai. Įvadas. Dorybė Platono etikoje. Dorybė Aristotelio etikoje. Dorybės krikščioniškoje etikoje. Svarbiausios krikščioniškosios dorybės. David'o Hume'o moralės principų tyrimas. Kitiems naudingos dorybės. Asmenybei naudingos dorybės. Asmenybei malonios dorybės. Kitiems malonios savybės. Išvados. Išnašos.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(8 puslapiai)
  2008-06-16
 • Deklinacija

  Įvadas. Žemės magnetinis laukas. Magnetinė deklinacija. Magnetinio kompaso deviacija. Magnetinės deviacijos naikinimas. Išvados ir rekomendacijos.
  Kita, referatas(6 puslapiai)
  2008-01-03
 • Dekonstruktyvizmas

  Dekonstrukcija. J. Derrida koncepcija. Metapozicija. Pliuralizmas. Konceptualus personažas. Žaidimas.
  Naujausiųjų amžių filosofija, referatas(14 puslapių)
  2006-02-01
 • Dekoratyvinės kosmetikos istorija

  Antikos ir vidurinių amžių dekoratyvinės kosmetikos bruožai. Antikos laikų mados ir veido dekoravimo ypatumai. Viduramžių ir Renesanso dekoratyvinės kosmetikos bruožai. Naujųjų amžių ir XIX amžiaus dekoratyvinės kosmetikos bruožai. Naujųjų amžių makiažo ypatumai. XIX amžiaus dekoratyvinės kosmetikos ir madų kryptys. XX amžiaus dekoratyvinės kosmetikos vystymosi kryptys. Makiažo ypatumai iki 90-ųjų metų. Paskutinio XX amžiaus dešimtmečio makiažo kryptys. Vyrų dekoratyvinės kosmetikos linija. Vyro makiažo pavyzdys. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Mada ir drabužiai, referatas(10 puslapių)
  2008-03-28
 • Dekoratyvinių augalų dauginimo būdai

  Įvadas. Dekoratyvinių augalų dauginimo būdai. Dėstymas. Dauginimas ūgliais. Dauginimas sėklomis. Kerelių dalijimas. Dauginimas auginiais. Priedas. Dauginimui netinkama dirva. Kaip dauginti citrinmedį. Dauginimui reikalingi įrankiai ir priemonės.
  Botanika, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-18
 • Dekoratyvinių lapuočių augalų rūšių įveisimas ir priežiūra

  Įvadas. Japoninės magnolijos auginimas. Augalo aprašymas. Vietos parinkimas. Dirvos paruošimas. Sodinimas. Priežiūra. Katalpos auginimas. Augalo aprašymas. Auginimas. Tunbergo raugeršnis. Augalo aprašymas. Dauginimas ir sodinimas. Hamamelis. Augalo aprašymas. Auginimas ir priežiūra. Dauginimas. Išvados.
  Žemės ūkis, referatas(10 puslapių)
  2007-03-08
 • Delegacijos į Indoneziją vizitų vadyba

  Įvadas. Indonezijos kultūriniai savitumai ir nacionaliniai ypatumai. Trumpas šalies aprašymas. Apie Indoneziją ir indoneziečius. Mokslas ir švietimas. Dar šis tas. Tarptautinio verslo su Indonezija ir kultūros ryšys. Pagrindinės kultūros kryptys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Pasikalbėjimai. Kreipiniai į žmones jų neįžeidžiant. Indonezijos religijų, elgsenos ir manierų ypatumai. Religija ir demokratija. Bendravimo būdai. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Dar šis tas. Išvados.
  Vadyba, referatas(23 puslapiai)
  2005-06-01
 • Delegacijos iš Airijos vizito vadyba

  Įvadas. Susipažinti su Airijos valstybe, išsamiai panagrinėti Airijos valstybės protokolą ir etiketą. Delegacijos iš Airijos vizito vadyba. Trumpas Airijos aprašymas. Tarptautinis verslas su Airija ir kultūrinis ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Airių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Religija. Elgsenos ir manierų ypatumai. Elgesys viešose vietose. Verslo etiketas. Užsienio verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Svečių kelionės planavimas ir organizavimas (I variantas). Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas (I). Svečių kelionės planavimas ir organizavimas (II variantas). Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas (II. Svečių garbei rengiamų pietų vadyba. Išvados.
  Etiketas, referatas(24 puslapiai)
  2008-09-11
 • Delegacijos iš Kinijos vizito vadyba

  Įvadas. Teorinė dalis. Kinijos aprašymas. Tarptautinio verslo su Kinija ryšys. Kinijos kultūra. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Pirmasis susitikimas ir pasisveikinimas. Bendravimas. Susitikimai ir derybos. Kinijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Delegacijos iš Kinijos vizito į Lietuvą vadyba. Verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Vizito tikslas bei laikas. Bendroji programa bei scenarijus. Vizito planavimas bei organizavimas. Svečių garbei rengiamų pietų vadyba. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2010-05-06
 • Delinkvencijos prevencija ugdymo įstaigose

  Įvadas. Delinkvenciją įtakojantys veiksniai. Šeima. Mokykla. Užimtumas. Neformalios grupės. Žiniasklaida. Kriminalinės justicijos institucijos. Delinkvencijos prevencija. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2006-09-14
 • Delninių kompiuterių operacinė sistema

  Įvadas. Operacinės sistemos paskirtis, vartotojo tipas. Operacinės sistemos taikomųjų uždavinių apibūdinimas. Techninė įranga, reikalinga tokiai operacinei sistemai. Operacinės sistemos architektūra. Programų paketų rinka. Ekonominė nauda. Išvados. Priedai (3)
  Programos, referatas(19 puslapių)
  2008-05-06
 • Dėmesio raida

  Dėmesio raidos analizė chronologiniu žmogaus amžiaus aspektu: atskirai trumpai aptariamas kiekvienas žmogaus raidos tarpsnis. Naujagimystė (1-28 dienų) / Kūdikystė (28 dienų-1metai) / Ankstyvoji vaikystė (1-3 metai). Pirmoji (vidurinioji) vaikystė (4-6 metai. Antroji (vėlyvoji) vaikystė (7-11 metų). Paauglystė (12-16 metų)/ Jaunystė(17-21 metų)/ Branda(22-60 metų. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-05
 • Dėmesio trūkumas ir hiperaktyvumas

  Įvadas. Hiperkinezinių sutrikimų klasifikacija. Hiperkineziniai sutrikimai. TLK-10 ir DSM-IV klasifikacijų, diagnostikos kriterijų panašumai ir skirtumai diagnozuojant aktyvumo ir dėmesio sutrikimus. Dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimas. Dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimo etiologija. Komorbidiškumas. Hiperkinezinių sutrikimų klinika. Diagnozės nustatymas. Diagnostiniai kriterijai. Gydymas.
  Socialinis darbas, referatas(10 puslapių)
  2009-02-05
 • Dėmesys (2)

  Dėmesio tipai. Dėmesys ir sąmonė. Dėmesys kaip pastanga ir sužadinimas. Dėmesys kaip sugebėjimas ar galimybė. Trukdymas, kaip dėmesio matavimo būdas. Struktūrinė interferencija ir gabumų interferencija. Selektyvus dėmesys. Dėmesio teorijos. Vieno kanalo filtravimo teorijos. Lankstus apimties išdėstymas. Sudėtinių šaltinių teorija. Veiksmo pasirinkimo požiūriai į dėmesį. Blokavimo atidumas ir struktūra tarp užduočių. Jutimo informacijos apdorojimas. Stropo efektas. Automatinis ir kontroliuojamas efektas. Vieno kanalo hipotezė. Įrodymai prieš vieno kanalo hipotezę.
  Kognityvinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-03-14
 • Dėmesys (4)

  Įvadas. Žmogaus nervų sistema. Dėmesio funkcijos. Dėmesio rūšys. Dėmesio ypatybės. Dėmesio skirtumai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-04-04
 • Dėmesys ir atmintis

  Dėmesys. Būdingosios dėmesio ypatybės. Bendroji dėmesio charakteristika. Pasyvusis ir aktyvusis dėmesys. Dėmesio apimtis ir vienumas. Dėmesio sąlygos. Apercepcija. Įdomumas. Dėmesio padariniai. Įspūdžių išskyrimo procesas. Psichologinė analizė. Abstrakcijos procesas. Atmintis. Atminties supratimas. Atminties žymės. Atminties momentai. Atminties pagrindo aiškinimai. Atminties reikšmė. Atminties formos. Mechaniškoji ir protinė (grynoji) atmintis. Atminties tipai. Atminties rūšys apimties ir laiko atžvilgiu. Žmogaus atmintis įvairiais amžiaus tarpsniais. Gero įsiminimo sąlygos. Pamiršimas.
  Kognityvinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2009-03-12
 • Deminutyvų vartojimas lietuvių liaudies dainose

  Įvadas. Darbo dainos. Vestuvinių apeigų dainos. Kalendorinių apeigų dainos. Karinės – istorinės dainos. Apibendrinimas. Apklausa.
  Lietuvių kalba, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-13
 • Demografija

  Formalios amžiaus normos. Neformalios amžiaus normos. Senėjimo teorijos. Nusikratymo teorija. Aktyvumo teorija. Subkultūros teorija. Išteklių teorija. Psichologinis senėjimo smūgis. Priklausomybė ir vaidmens netektis. Fizinio senėjimo pasekmės. Ekonominiai faktoriai. Gyvenamos vietos. Senų žmonių bendruomenės.
  Sociologija, referatas(10 puslapių)
  2005-06-17
Puslapyje rodyti po