Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Abortai (4)

  Abortas. Abortai. "Jei mes priimame šią logiką, kad nelaukiamumas yra geras pateisinimas abortui, tai tada mes visi turime būti nužudyti.". Seni žmonės taip pat nepageidaujami savo vaikų ir visuomenės. Ar tai reiškia kad ir jie turi būti nužudyti? Kitoks požiūris. Milijonai vaikų kasmet nužudomi įsčiose dėl šios vyraujančios filosofijos. Statistika. Gimdymai ir abortai. Abortų skaičius. Abortai 2000 metais. Abortų rūšys.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-04-05
 • Aplinka ir sveikata. Aplinkos pasikeitimas ir jos poveikis vaikų sveikatai

  Įvadas. Sveikatos reikšmė vaikui. Užteršto oro poveikis vaiko sveikatai. Patarimai, ką reikia daryti, kad būtų apsaugoti vaikai nuo užteršto oro poveikio. Užteršto vandens poveikis vaiko sveikatai. Patarimai, ką reikia daryti, kad būtų apsaugoti vaikai nuo užteršto vandens poveikio. Svarbiausi aplinkos apsaugos uždaviniai. Išvados.
  Fiziologija, referatas(13 puslapių)
  2006-11-03
 • Asmenybės savęs vertinimas

  Įvadas. Asmenybių tipai. Asmenybių tipai pagal E. Krecmerį. Asmenybių tipai pagal K. G. Jungą. Asmenybės samprata. Savęs vertinimo lygiai. Asmenybės dalys. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-10-16
 • Atmintis ir dėmesingumas

  Įžanga. Įsimintini terminai ir sąvokos. Atmintis. Kaip pagerinti atmintį? Žmogaus atminties galimybės. Kaip pagerinti ir išvystyti atmintį. Suvokimo stiprinimas. Pojūčių asociacijos. Dėmesys. Dėmesio rūšys. Dėmesio skirtumai. Dėmesio ypatybės. Kaip lavinti dėmesingumą? Kodėl mes atkreipiame dėmesį į tuos, o ne į kitus objektus? Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2005-10-16
 • Atmintis ir jos lavinimas

  Įvadas. Atmintis. Kaip pagerinti atmintį? Žmogaus atminties galimybės. Kaip pagerinti ir išvystyti atmintį. Suvokimo stiprinimas. Pojūčių asociacijos. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-03
 • Bičių kenkėjai, ligos ir apsauga

  Bitininkystė. Sanitarinės bičių laikymo taisyklės. Dezinfekcija. Perų ligos. Suaugusių bičių ligos. Sudvigubintas rėmas erkėms vilioti. Bičių kenkėjai. Išvados.
  Zoologija, referatas(15 puslapių)
  2005-10-24
 • Dovanos. Dovanų psichologija

  Įvadas. Dovanojimas. Ką dovanoti? Kaip dovanoti? Mecenato parama. Humanitarinė pagalba. Sponsorystė. Priimant dovaną. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada būtina dovanoti gėles? Kaip parinkti gėles. Kaip priimti gėles. Dovanojimo filosofija. Pinigų, akcijų ir pažymėjimų dovanojimas. Dovana labdarai, organizacijai ar įstaigai. Dovanos iš muziejaus. Sportinė ar su pomėgiais susijusi dovana. Bendros ir grupinės dovanos. Kai kvietime parašyta: "Be dovanų" Dovanos panaudojimas dar kartą. Išbraukimas iš dovanų sąrašo. Pavėluota dovana. Netikėta dovana. Netinkama dovana. Dovanų įpakavimas. Atvirukas prie dovanos. Siūlomos dovanos. Dovanų sąrašas. Dovana pinigais. Kai dovanos atgabenamos į pobūvį. Kaip rodyti savo vestuvines dovanas. Jei norite pakeisti ar gražinti dovanas. Dovanos kūdikiui. Kaip dovanoti tarnybinę dovaną darbe. Kaip įteikti dovaną klientui. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(26 puslapiai)
  2006-11-03
 • English customs and tradicions

  Pancake Day. Mothering Sunday (Mother's Day). Late Summer Bank Holiday. Christmas celebrations. Christmas Eve. A Giant Christmas tree. Boxing Day. Ancient traditions. London's Eater parade. April Fool's Day. London's Easter parade. Changing the guard. Mounting the guard. The ceremony of the Keys.
  Anglų kalba, referatas(10 puslapių)
  2006-04-05
 • Gyvūnų laikymo technologija

  Įvadas. Gyvūnų ir aplinkos apsaugos reikalavimai. Perspektyvi gyvūnų laikymo technologija. Tvarto vidaus įranga. Pašarų ruošimo ir gyvūnų šėrimo bei girdymo technologija, įranga. Mėšlo tvarkymas: šalinimas iš tvartų, laikymas. Tvarto vėdinimo sistema. Išvados.
  Žemės ūkis, referatas(12 puslapių)
  2006-03-18
 • Higiena (2)

  Įvadas. Bendroji kūno higiena. Odos higiena ir kai kurių odos pakenkimų profilaktika mokykloje. Mūsų rankos. Kojų ir plaukų priežiūra. Dantų priežiūra. Drabužiai ir avalynė. Darbinio mokymo higiena. Higieninis mokymas ir auklėjimas mokykloje. Išvados.
  Fiziologija, referatas(15 puslapių)
  2006-04-05
 • J. Biliūnas "Piestupys" (2)

  Jono Biliūno novelės "Piestupys" interpretacija.
  Lietuvių literatūra, interpretacija(4 puslapiai)
  2006-11-03
 • Jogaila – žmogus, kurio niekas nepažįsta

  Darbo tikslas: Parodyti, koks iš tikrųjų buvo Lietuvos kunigaikštis Jogaila. Uždaviniai: Išsiaiškinti Jogailos giminystės ryšius su kitais Lietuvos kunigaikščiais, Parodyti, kuo Jogaila domėjosi ir kas jam gyvenime buvo svarbu, Išanalizuoti Jogailos charakteristiką.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-24
 • Kiaulininkystė

  Kiaulininkystė. Motininė ir tėvinė kiaulių veislė. Kiaulių dauginimosi būdas. Kiaulių auginimo technologija. Numatyti gamybines kiaulių grupes. Suplanuoti kiaulienos gamybos ritmą fermoje. Apskaičiuoti gardų poreikį įvairioms kiaulių grupėms. Suplanuoti kiaulių šėrimo organizavimą. Numatyti zootechnines ir veterinarines priemones. Apibendrinimas.
  Žemės ūkis, referatas(16 puslapių)
  2005-10-24
 • Laidotuvės ir vėlinės

  Įvadas. Vėlinių istorija. Katalikų bažnyčios įtaka pagoniškiems vėlinių papročiams. Išvados.
  Krikščionybė, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-05
 • Laimė

  Įvadas. Šypsena. Laimė. Malonūs jausmai. Mūsų kūnas žino daugiau nei mes patys. Laimė nėra nelaimės priešprieša. Kairėje - laimė, dešinėje – nelaimė. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-03-18
 • Lengvai lydūs lydiniai

  Įvadas. Cinkas ir jo lydiniai. Alavas ir jo lydiniai. Švinas ir jo lydiniai. Babitai. Lydmetaliai. Išvados.
  Mechanika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-18
 • Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba: daiktavardis

  Teorinės dalies temų variantai. Žodžių daryba 5-10 klasių vadovėliuose, įgyjami įgūdžiai, pratybų užduotys. Daiktavardis 5-10 klasių vadovėliuose visapusiškas morfologinis nagrinėjimas. Praktinė užduotis. Iš duoto teksto išrinkti pasirinktus žodžius ir atlikti tokias analizės rūšis: atlikti įvairios sudėties 10 žodžių morfeminę analizę; atlikti 10 žodžių darybinę analizę ir ją aptart; išrinkti visų lietuvių kalbos dalių po 2 pavyzdžius ir juos išnagrinėti pagal visapusiško morfologinio nagrinėjimo planą.
  Gramatika, namų darbas(11 puslapių)
  2006-11-03
 • Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba: skaitvardis

  Teorinės dalies temų variantai. Skaitvardis 5-10 klasių vadovėliuose. Visapusiškas morfologinis nagrinėjimas. Praktinė užduotis. Iš duoto teksto išrinkti pasirinktus žodžius ir atlikti tokias analizės rūšis. Atlikti įvairios sudėties 10 žodžių morfeminę analizę; atlikti 10 žodžių darybinę analizę ir ją aptarti; išrinkti visų lietuvių kalbos dalių po 2 pavyzdžius ir juos išnagrinėti pagal visapusiško morfologinio nagrinėjimo planą.
  Gramatika, namų darbas(14 puslapių)
  2006-11-03
 • Lietuvių kalbos pamokos planas: A. Lindgren knygos

  Tema. Tikslai. Pamokos tipas ir forma. Metodas ir būdai. Mokymo priemonės. Pamokos situacija. Pamokos eiga.
  Pedagogika, pavyzdys(4 puslapiai)
  2006-04-05
 • Lyginamosios metalų ir jų lydinių savybės ir panaudojimas

  Įvadas. Metalų korozija. Korozijos rūšys. Korozinė kavitacija. Kitų veiksnių įtaka korozijai. Metalų korozija jūros vandenyje. Metalų korozija maisto pramonėje. Temperatūros įtaka metalų fizikinėms-mechaninėms savybėms. Išvados.
  Mechanika, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-18
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po