Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos namų darbai

Asmenybės psichologijos namų darbai (80 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Stresas ir sveikata (8)

  Įvadas. Stresas ir stresoriai. Reakcijos į stresą (fiziologinės ir biologinės). Streso rizikos veiksniai. Stresas, žmogaus imuninė sistema ir ligos. Kaip išvengti streso? Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-03-23
 • Teigiamas savęs vertinimas - kelias į sėkmingą gyvenimą

  Savęs pažinimas. Savęs vertinimas. Asmenybės tikslai, perspektyvos, aspiracijos. Kas lemia asmenybės tapsmą. Tobulėti - įgyti vidinę laisvę. Poreikiai ir saviaukla. Savistaba ir savikontrolė.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(11 puslapių)
  2008-01-13
 • Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė: "Akistata su Lietuva"

  I dalis. II dalis. Pasirinktas stebėti asmuo: seimo narys, Liberalų ir centro sąjungos narys Artūras Zuokas. III dalis. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-04-28
 • Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė: laida "Teisė žinoti"

  Tiesioginė pokalbių laida "Teisė žinoti". Įvykusios laidos informacija. Stebimoji: Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė - socialinių mokslų daktarė Rūta Rutkelytė. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas. Priedas (3 psl.).
  Asmenybės psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-12-28
 • Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė: laida "Teisė žinoti" (2)

  Televizijos laidos aprašymas. Pasirinkta laida – "Teisė žinoti". Laida buvo rodoma Lietuvos televizijos kanalu tiesiogiai. Transliavimo data ir laikas. Diskusijoje dalyvavo 5 asmenys. Laidos tema - Sveikata – brangiausias turtas. Kokia jos priežiūros sistemos reformos kaina? pasirinkto televizijos laidos dalyvio aprašymas: sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-04-13
 • Temperamentas (12)

  Įvadas. Darbo tikslas: nustatyti savo dominuojantį temperamento tipą ir ryškiausius temperamento bruožus. Temperamentas. Temperamentas (pagal Hipokratą). Nervų sistemos tipas (pagal I. Pavlovą). Sangvinikas. Cholerikas. Flegmatikas. Melancholikas. Rezultatai. Pagal Aizenko testą. Pagal Belovo testą. Rezultatų aptarimas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-02-13
 • Temperamentas (13)

  Įvadas. Darbo tikslas – nustatyti savo dominuojantį temperamento tipą ir ryškiausius temperamento bruožus.. Temperamento apibūdinimas. Temperamento tipai. Sangvinikas. Cholerikas. Flegmatikas. Melancholikas. Rezultatų aptarimas. Eyzenck‘o temperamento testas. Belovo temperamento testas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-09-16
 • Temperamentas (4)

  Įvadas. Straipsniai literatūroje. Psichika Žmogaus temperamentas Kaip pažinti? Darbo tikslas. Metodika. Rezultatai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-05-18
 • Temperamentas (7)

  Įvadas. Temperamentas. Ekstravertai ir intravertai. Temperamento tipai. Temperamento atsiskleidimas. Sangvinikai. Melancholikas. Cholerikas. Flegmatikas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-12-22
 • Temperamentas ir charakteris (2)

  Įvadas. Temperamentas ir charakteris. Sangvinikas. Pagrindinės sangviniko ypatybės. Sangviniko trūkumai. Į ką sangvinikas turi kreipti ypatingą dėmesį, imdamasis saviauklos. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-03-08
 • Temperamentas ir charakteris. Stresas

  Įžanga. Stresas. Socialinės paramos poveikis streso procese. Neandertaliečio efektas. Įžanga. Asmenybė ir jos struktūra. Charakterio struktūra ir bruožai. Temperamentas, kaip vienas iš charakterį formuojančių veiksnių. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(27 puslapiai)
  2006-04-04
 • Temperamento tyrimas

  Įvadas. Rezultatų apibendrinimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-02-21
 • Temperamento tyrimas (5)

  Įvadas. Darbo tikslas yra nustatyti tiriamojo objekto (šiuo atveju savo) dominuojantį temperamento tipą ir ryškiausius temperamento bruožus. Trumpa literatūros apžvalga. Charakterio ir temperamento samprata. Bruožų teorija. Kaip pažinti, kokio temperamento yra žmogus? Tyrimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-12
 • Temperamento tyrimas (6)

  Literatūros apžvalga. Temperamento labiausiai išreikštos savybės (I. Kant). Asmenybėje išskiria du pagrindiniai rodikliai (H. Eysenk). H. Aizenko (H. Eysenk) asmenybės modelis. Darbo tikslas – nustatyti savo vyraujantį temperamento tipą ir ryškiausius savo temperamento bruožus. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. H. Aizenko (H. Eysenk) tyrimas. Belovo tyrimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-15
 • Trijų teoriju palyginimas: Z. Froidas, K.G. Jungas, A.H. Maslow

  Asmenybės samprata. Psichologai Z. Froidas, K.G. Jungas, A.H. Maslow. Autorių teorijų lyginimas pagal tris asmenybės teorijos pagrindų kriterijus. Apibendrinimas, palyginus trimis kriterijais. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-01-08
 • Uždavinių sprendimo ypatumai

  Įvadas. Metodika. Tiriamieji. Tyrimo priemonės ir būdai. Tyrimo eiga. Duomenų registravimas ir apdorojimas. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2012-03-22
 • Vaiko ir paauglio stebėjimo analizė

  Vaiko anamnezė. Vaiko stebėjimo analizė. Pozicija. Požiūris į Jus. Požiūris į situaciją. Dėmesys. Bendras dėmesys. Kiti aspektai. Jausmai. Kalba. Kalba, ekspresyvioji kalba, jausminė kalba. Gestai ir neverbalinė kalba. Bendravimo turinys. Vaizdiniai, vaizdiniai-motoriniai, motoriniai gebėjimai. Elgesys. Elgesio problemos. Reakcija į nesėkmę. Pastiprinimai. Paauglio anamnezė. Paauglio stebėjimo analizė. Pozicija. Požiūris į Jus. Požiūris į situaciją. Dėmesys. Bendras dėmesys. Kiti aspektai. Jausmai. Kalba. Kalba, ekspresyvioji kalba, jausminė kalba. Gestai ir neverbalinė kalba. Bendravimo turinys. Vaizdiniai, vaizdiniai-motoriniai, motoriniai gebėjimai. Elgesys. Elgesio problemos. Reakcija į nesėkmę. Pastiprinimai. Stebėjimo išvados. Savianalizė.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2007-10-05
 • Vaiko pavasario atostogos

  Mano pavasario atostogos, kai aš buvau vaikas. Igno Velykinės pavasario atostogos. Vaiko charakteristika. Vaiko aplinka. Vaikų atostogos tėvų pasakojimu. Vaiko atostogos, jo akimis. Apibendrinimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2008-05-22
 • Valia

  Įžanga. Žmogus yra valia. Valios savybės. Valios išskleidimo ir treniravimo būdai. Valios pratimai kasdien. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-10-27
 • Z. Froidas "Kasdienio gyvenimo psichopatologija" (11)

  Zigmunto Froido knygos "Kasdienio gyvenimo psichopatologija" aprašymas.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(1 puslapis)
  2006-12-01
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Puslapyje rodyti po