Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita

Kita (478 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Statinių registravimo tvarka Kauno ir Klaipėdos apskrityse

  Įvadas. Teisinių statinių registravimo tvarka. Teisinio statinių registravimo laikinoji tvarka. Teises į pastatus ir statinius patvirtinantys dokumentai. Statinių teisinė registracija. Statinių registro tvarkymas ir naudojimas. Klaipėdos ir Kauno savivaldybėse įregistruotų turto objektų skaičius. Klaipėdos apskrities ir Klaipėdos m. savivaldybės įregistruoti pastatai. Kauno apskrities ir Kauno m. savivaldybėje įregistruoti namai ir butai. Išvados.
  Kita, namų darbas(14 puslapių)
  2007-05-15
 • STCW-78/95 konvencija

  STCW-78/95 konvencijos įdiegimo procedūros. STCW-78/95 konvencijos istorinė apžvalga ir struktūra. STCW-78/95 konvencijos ir jos kodeksų pagrindiniai tikslai. STCW-78/95 konvencijos ir ISM kodekso įdiegimo laikas. Bendrosios STCW-78/95 konvencijos nuostatos. Reikalavimai kapitonui bei įgulai. Instrukcija dėl mašinų skyriaus komandos. Instrukcija dėl stovėjimo vachtoje.
  Kita, referatas(17 puslapių)
  2007-01-19
 • Stiklo prekės

  Įvadas. Tikslas – apžvelgti stiklo prekių kokybės nustatymo būdus ir jų ženklinimą. Stiklo prekės. Trumpai apie stiklą. Stiklo prekių klasifikavimas ir asortimentas. Stiklo gaminių ženklinimas. Stiklo prekių kokybės nustatymas. Išvados.
  Kita, referatas(9 puslapiai)
  2009-10-20
 • Stiprintuvo elektrinės principinės schemos skaičiavimas

  Įvadas. Stiprintuvo elektrinės principinės schemos skaičiavimas. Stiprintuvo techniniai parametrai. Maitinimo šaltinio skaičiavimas. Galinės pakopos skaičiavimas. Galinės pakopos kolektorinės grandinės skaičiavimas. Apskaičiuojama kolektoriaus įtampa. Maksimali įtampa tarp kolektoriaus ir emiterio. Kolektoriaus srovės impulso amplitudė. Kolektoriaus srovės nuolatinė dedamoji. Iš maitinimo šaltinio naudojama galia. Maksimali kolektoriaus išsklaidoma galia. Galinės pakopos tranzistorių parinkimas. Tarpinės pakopos skaičiavimas. Antrojo tranzistoriaus kolektoriaus grandinės skaičiavimas. Antrojo tranzistoriaus parinkimas. Antrojo tranzistoriaus bazės grandinės skaičiavimas. Įėjimo pakopos skaičiavimas. Pirmojo tranzistoriaus kolektoriaus ir bazės grandinių skaičiavimas. Pirmojo tranzistoriaus parinkimas. Neigiamo grįžtamojo ryšio skaičiavimas. Pirmojo tranzistoriaus bazės daliklio skaičiavimas. Kondensatorių skaičiavimas. Stiprintuvo veikimo principas. Stiprintuvo elektrinė principinė schema.
  Kita, namų darbas(11 puslapių)
  2007-10-31
 • Straipsnio vertimas: Bjaurumas

  Estetikos straipsnio apie bjaurumą vertimas iš anglų kalbos.
  Kita, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-03-09
 • Sumedėję augalai laisvoms gyvatvorėms, jų auginimas, pritaikymas ir priežiūra želdynuose

  Įvadas. Darbo tikslas: Pateikti, kokius sumedėjusius augalus galima parinkti laisvoms(nekarpomoms) gyvatvorėms. Aprašyti jų auginimą ir priežiūrą želdynuose. Gyvatvorių klasifikacija ir jų tipai. Spygliuočiai augalai tinkantys laisvoms gyvatvorėms. Lapuočiai augalai tinkantys laisvoms gyvatvorėms. Žydinčios ir dekoratyvios gyvatvorės. Apsauginės gyvatvorės. Mišrios gyvatvorės. Vietos paruošimas ir gyvatvorės sodinimas. Sodinukų kiekis ir kokybė. Sodinimas. Gyvatvorės priežiūra. Laisvos gyvatvorės genėjimas. Laistymas ir tręšimas. Gyvatvorės paruošimas žiemai. Išvados.
  Kita, referatas(16 puslapių)
  2010-04-06
 • Svėrimo ir matavimo įranga

  Įvadas. Žmonija matuoja. Kalibravimas. Matavimo etalonai. Svarstyklės virusams. Svėrimo įranga. Elektroninės svarstyklės su masės indikacija. Elektrinės svarstyklės su masės ir kainos indikacija. Vienetus skaičiuojančios svarstyklės. Platforminės elektroninės svarstyklės. Svarstyklės kontroliniams svėrimams. Savirašės elektroninės svarstyklės. Indikacija.
  Kita, referatas(11 puslapių)
  2006-02-07
 • Šaltkalvystė

  Litavimas. Litavimo fizikinė esmė. Litavimui naudojamos medžiagos ir litavimo technologija. Sriegimai. Dažniausiai naudojami sriegiklių tipai. VW variklio išardymas. Automobilio Mersedes-Benz 124 galinio tilto ardymas. Vairo išėmimo ir įstatymo technologija. Vairo pavaros reguliavimas. Bendrosios žinios apie šaltkalvystę. Šaltkalviški darbai ir jų tipai. Šaltkalvio darbo organizavimas. Darbo vietos apšvietimas. Patalpų šildymas ir vėdinimas. Įrankių ir darbo vietos vibracijų normos. Pagrindinės šaltkalvio saugaus darbo taisyklės. Bendroji šaltkalviškų darbų saugos dalis. Pavojingi ir kenksmingi veiksniai būtinos saugos priemonės. Automobilių šaltkalvio remontininko veiksmai. Prieš darbo pradžią. Pirmoji pagalba įvykus nelaimingam atsitikimui. Plokštuminis žymėjimas. Žymėjimo darbai. Pasiruošimas žymėjimui. Plokštuminis žymėjimas. Erdvinis žymėjimas. Metalo kirtimas. Metalo tiesinimas. Metalo lenkimas šaltuoju būdu. Vamzdžių lenkimas. Ruošinio dildymas. Metalo gręžimas.
  Kita, konspektas(26 puslapiai)
  2009-07-03
 • Šaltkalvystės pagrindai

  Drožimas. Drožimo taikymas detalių apdirbimui. Pjovimo režimo elementai. Drožimo peiliai. Pjovimo elementų ir galios nustatymas. Gręžimas. Gręžimo procesas ir jo taikymas. Plunksniniai grąžtai. Spiralinių grąžtų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Gręžimo proceso elementai. Pjovimo jėgų ir galingumo apskaičiavimas gręžiant. Pjovimo režimų elementų parinkimas. Grąžtų pjovimo dalies formos. Kietlydinio grąžtai. Centravimo grąžtai. Giliojo gręžimo grąžtai. Žiediniai grąžtai. Gilinimas, plėtimas ir ištekinimas. Gilinimas, plėtimas ir ištekinimas ir jų procesų taikymas. Gilintuvų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Plėstuvų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Įvairios plėstuvų konstrukcijos. Gilinimo ir lėtimo režimai ir jų pasirinkimas. Ištekinimas ir ištekinimo įrankiai. Pratraukimas. Bendri pratrauktuvų konstrukciniai ir geometriniai elementai. Vidiniai pratrauktuvai. Prastumtuvai. Išoriniai pratrauktuvai. Frezos. Frezų klasifikacija. Pjovimo rėžimų elementai. Smailiadančių frezų geometriniai ir konstrukciniai elementai. Cilindrinės frezos. Galinės cilindrinės frezos. Surenkamosios galinės frezos. Diskinės frezos. Kampinės frezos. Frezų rinkiniai. Kupradantės frezos. Kupradančių frezų ypatumai ir kuprojimas. Smailiadantės fasoninės frezos. Šlifavimas. Šlifavimo procesų ypatumai. Abrazyviniai įrankiai. Deimantiniai ir elboriniai diskai. Pjovimo režimai. Šlifavimo būdai. Apvalusis, vidinis, becentris ir plokščiasis. Pjovimo jėgos ir galingumas. Baigiamasis abrazyvinis apdirbimas. Sriegimas. Sriegių apdirbimo būdai ir sriegimo įrankiai. Sriegimo peiliai. Sriegikliai. Sriegpjovės. Sriegių frezavimo įrankiai. Sriegimo galvutės. Sriegių įvalcavimo įrankiai. Cilindinių krumpliaračių krumplių pjovimo įrankiai. Įrankiai cilindrinių krumpliaračių gamybai kopijavimo būdu. Diskinės modulinės frezos. Pirštinės modulinės frezos. Krumplių drožimo galvutės. Sliekinės krumpliaračių frezos. Sliekinės sliekračių frezos. Krumpliaračių drožtuvai. Įrankiai krumpliams išbaigti. Peilinės galvutės. Neevolventinio profilio detalių apdirbimo įrankiai. Apdirbami ridinimo būdu profiliai ir ridinamieji pjovimo įrankiai. Sliekinės išdrožų frezos. Automatizuotos gamybos įrankiai. Automatizuotos gamybos staklių derinimo ypatumai. Automatizuotos gamybos pjovimo įrankiai. Pagalbiniai įrankiai. Apdirbimo centrų pagalbiniai įrankiai. Įrankių matmenų nustatymo įtaisai. Kombinuotieji įrankiai.
  Kita, konspektas(21 puslapis)
  2006-11-29
 • Šeimos poveikis pieno pirkimui

  Įvadas. Tyrimo tikslas – išsiaiškinti tipiškus šeimos elgsenos niuansus, sprendimo priėmimo nuoseklumą, vienose ar kitose stadijose įtakos turinčius veiksnius. Šeima ir jos įtaka vartotojo elgsenai. Šeimos ir namų ūkio sampratos. Veiksniai, turintys įtakos šeimos (namų ūkio) pirkimams. Šeimos pirkimo vaidmenys. Šeimos gyvenimo ciklas. Ankstesni tyrimai. Šeimos pieno produktų pirkimo tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Priedas: Anketa (3 psl.).
  Kita, tyrimas(25 puslapiai)
  2009-10-16
 • Šiaulių oro uostas

  Įvadas. Statistika. Apie oro uostą. Techninės Šiaulių oro uosto charakteristikos. Geografinė padėtis. Paslaugų spektras. Informacinė duomenų bazė. Apibendrinimas. Asmeninis indėlis.
  Kita, kursinis darbas(14 puslapių)
  2006-03-31
 • Šiluminės sistemos modelis

  Įvadas. Valdomi objektai. Valdomų objektų klasifikavimas ir jų savybių nustatymo metodai. Analizinis valdomų objektų charakteristikų nustatymas. Valdomų objektų charakteristikų eksperimentinis nustatymas. Matematinio modeliavimo principai. Šildomo skysčio talpos modelis. Išvados.
  Kita, referatas(11 puslapių)
  2007-10-16
 • Šimtadienio scenarijus

  Šimtadienio scenarijaus pavyzdys. Šimtadienio eiga.
  Kita, pavyzdys(4 puslapiai)
  2012-02-09
 • Šimtadienio scenarijus: ligoninė

  Šimtadienio scenarijus. Šimtadienio eiga. Pusatestatis. Priedai(Palatų pavadinimai).
  Kita, pavyzdys(7 puslapiai)
  2011-03-21
 • Šiuolaikinis jaunimas

  PowerPoint pristatymas. Iš globalios perspektyvos. Iš Lietuvos perspektyvos. Kaip Europos Sąjunga (ES) mato jaunimą? Europos Sąjungos (ES) programos "Jaunimas" tikslai. Tai koks iš tikro yra jaunimas? Koks gali būti jaunimas atsižvelgiant į visuomenės, šeimos įtaką ir jaunimo radikalumą? Kokios yra jaunimo savybės reklamos gamintojų akimis? (Girvydas Duoblys, Robertas Skiauteris, Leo Burnett). Individualumas. Atvirumas. Savarankiškumas. Paprastumas. Dvasiškumas. Globalizacija.
  Kita, pristatymas(27 skaidrės)
  2007-05-16
 • Šliuzai

  PowerPoint pristatymas. Vandens šliuzai. Sąvoka. Šliuzo istorija. Kaip veikia šliuzas? Keletas šliuzo pavyzdžių. Pabaiga.
  Kita, pristatymas(8 skaidrės)
  2007-06-07
 • Šokio terapija

  Šokio terapija. Šokio terapijos tikslas. Šokio terapijos uždaviniai. Šokio terapijos principai. Terapijos priemonės.
  Kita, referatas(3 puslapiai)
  2005-11-07
 • Šokio terapija (2)

  Įvadas. Šokio terapijos atsiradimo teorijos Kam taikoma šokio terapija? Šiuolaikinės šokio ir judesio terapijos pagrindai. Kuo šokio galia, naudojama kaip terapija, skiriasi nuo populiarių šokių? Išvados.
  Kita, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-03-08
 • Šriftas kaip vizualinės išraiškos priemonė. Šrifto raida

  PowerPoint pristatymas. Šriftas. Šriftų savybės. Šriftų sudedamosios dalys. Šriftų skirstymas. Lotyniški. Sans - Šerif. Rašysenos šriftai. Lygiapločiai šriftai. Puošybiniai šriftai. Šrifto skirstymas pagal kompozicines savybes. Šrifto raidos istorija. Šriftas kartografijoje. Išvados.
  Kita, pristatymas(13 skaidrių)
  2010-01-21
 • Šunų dresavimo ir vedžiojimo aikštelių įrengimas

  Šunų dresavimo ir vedžiojimo aikštelių įrengimas bei jų pritaikymas Vilniaus mieste. Įvadas. Gyvūnų laikymo taisyklės Vilniaus mieste. Aikštelių šunims vedžioti įrengimas ir priežiūra. Dirvos paruošimas ir sodinimas. Klimatas. Augimvietės parinkimas. Medžio išsirinkimas. Sodinimo laikas. Sodinimas. Gyvatvorė. Genėjimo technologija. Tako įrengimas. Vejos įrengimas. Žolių sėklų mišiniai. Trąšos vejoms. Suolelis. Tvora. Pamatai. Medžio konservavimo priemonės. Baigiamojo darbo uždaviniai. Bendri reikalavimai. Darbų eiliškumas. Darbų sauga. Išvados ir siūlymai.
  Kita, diplominis darbas(55 puslapiai)
  2005-08-20
Puslapyje rodyti po