Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Šiaulių oro uostas

Šiaulių oro uostas

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Statistika. Apie oro uostą. Techninės Šiaulių oro uosto charakteristikos. Geografinė padėtis. Paslaugų spektras. Informacinė duomenų bazė. Apibendrinimas. Asmeninis indėlis.

Ištrauka

Sparčiai besikeičiantys vartotojų poreikiai ir nuolat auganti konkurencija įvairiose veiklos srityse formuoja vis didesnius reikalavimus verslo paslaugų kokybei. Norintys pirmauti konkurencinėje kovoje yra priversti modernizuoti savo logistikos operacijų bazę, kuri leistų pristatyti vartotojui prekes greičiau ir mažesniais kaštais. Negana to, narystė Europos Sąjungoje įtakoja ir žymiai griežtesnius reikalavimus visoms prekių pristatymo grandinės dalims. Žinoma, visi šie pokyčiai susiję su didelėmis investicijomis, dažniausiai apsunkinančiomis kasdienę įmonių veiklą ir išbalansuojančiomis finansinius srautus.
Tačiau yra ir kita išeitis. Vakarų ir centrinėje Europoje sparčiai populiarėjanti kompleksinė paslauga – subranga – leidžia įmonėms visą dėmesį bei finansinius išteklius skirti pagrindinei veiklai, logistikos uždavinius perduodant specializuotoms kompleksinių logistikos paslaugų kompanijoms. Dažniausiai tokie sprendimai ne tik ženkliai sumažina bendrąsias logistikos išlaidas, tačiau ir užtikrina logistikos paslaugų kokybę, nes tuo rūpinasi savo srities specialistai.
Šiuo darbu norime pasiūlyti naują, efektyvią logistikos sistemą, kuri galėtų būti sėkmingai pritaikyta Šiaulių oro uostui. Šiaulių oro uostas dabar išgyvena ne pačius lengviausius laikus ir nepaliaujamai artėja prie bankroto. Panaudojus Šiaulių oro uosto galimybes, geografinę padėtį ir pritaikius šiame darbe siūloma sistemą, oro uostas taptu logistikos centru vidurio bei rytų Europoje.

Darbo tikslas – efektyviai panaudoti Šiaulių oro uosto infrastruktūrą, geografinę padėtį, vykdant krovinių pervežimus oru.

Darbo uždaviniai:

• Apžvelgti tarpkontinentinių pervežimų oru rinką.
• Išanalizuoti Europos Sąjungos oro uostų užimtumą.
• Ištirti ir aprašyti Šiaulių oro uosto infrastruktūrą.
• Aptarti Šiaulių oro uosto panaudojimo galimybes.
• Pasiūlyti sprendimą, kaip efektyviai panaudoti Šiaulių oro uostą.
Pagal 2004 metų statistiką matome tarptautinių pervežimų oru pasiskirstymą tarp regionų (neįskaitant 25 ES šalių). Žemiau pateiktoje lentelėje matyti, kiek tonų krovinių pakrovė ir iškrovė kiekvienas regionas. Pervežimai oro transportu 2004 metais išaugo visuose regionuose, tai rodo, kad oro transportas tampa vis populiaresnis. Didžiausias prieaugis buvo possovietinės Azijos respublikose, net 54%. Rytų Afrikos regionas pasiekė 29% prieaugį, Centrinės Afrikos regionas - 23% lyginant su 2003 metais. Pagal pervežamų krovinių svorį tonomis pirmauja JAV. Ji transportavo 2,6 milijono tonų, o tai sudaro 31% bendro pervežamų krovinių kiekio. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-31
DalykasKita kursinis darbas
KategorijaKita
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis376.62 KB
AutoriusMantas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Siauliu oro uostas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą