Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Informacija ir informacinė visuomenė>Informacijos ir informacinės visuomenės namų darbai

Informacijos ir informacinės visuomenės namų darbai (8 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dirbtinis intelektas (3)

  Ar dar yra tikrų stebuklų: dirbtinis intelektas. Sąvokos atsiradimas. Pagrindiniai metodai. Nauda. Kompanijos. Sveiki, profesoriau, gal pradžiai papasakotumėte istorijos apie dirbtinio intelekto sąvokos atsiradimą? Studento interviu su profesoriumi. O kokie pagrindiniai metodai yra ir turėtu būti taikomi Dirbtinio Intelekto projektams? Na, aš, manau, kad visai tai yra tikrai įmanoma, nes visi svarbiausieji atradimai buvo padaryti per paskutiniuosius 100 metų, XX a. laikomas pažangiausiu amžiumi mokslo ir technikos raidoje. Mano manymu mokslininkai per artimiausius šimtą metų tikrai ras būdą šiai savo tobulai ir senai svajonei įgyvendinti. Na, profesoriau, ir kam gi mums viso to reikia, kokią naudą tai duos? Studentas: O kaip Dirbtinio intelekto algoritmai įtakos kompiuterinių žaidimų sferą? Kokios kompanijos tuo užsiima? Studentas: O ar tai realu,ar mes spėsime visą tai pamatyti? Ar spėsime pasigerėti didžiausiais pasaulyje šios srities mokslo laimėjimais? Tai kaip vis dėlto mes suprasime kada kompiuteris taps intelektualus, ar yra kokie nors metodai, kuriais būtų galima galutinai nuspręsti ar sukurtas aparatas yra intelektualus ar ne? Kokie tai metodai ir kaip jie veikia?
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-01-30
 • Duomenų srautų diagramos

  Įvadas. Duomenų srautų diagramos sudarymas. Konteksto diagrama. Pagrindinė diagrama. Jordano ir DeMarko notacijos metodas. Geino ir Sarsono notacija. N2 diagrama.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-12-26
 • Elektroninė valdžia, remiantis strateginiais dokumentais

  Elektroninė valdžia. Pokyčiai, susiję su elektroninės valdžios projektų įgyvendinimu. Pagrindinis tikslas. Viešosios paslaugos, numatytos pagal Europos Sąjungos programinius dokumentus. Viešųjų paslaugų perkėlimas į internetą. Internetinis ryšys. Saugus valstybės institucijų tinklas. Paslaugų nuoma (outsourcing). Talpinimas (hosting). Elektroninės valdžios koncepcijos įgyvendinimo priemonės.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-06-21
 • Informacijos apsauga

  Kas atsako už informacijos apsaugą. Kokiai informacijai būtina apsauga. Kokia rizika dėl kompiuterių panaudojimo. Kokia apsauga reikalinga. Kitos informacijos apsaugos priemonės. Kieto disko šifravimo įrenginiai. Modemo šifravimo įrenginiai. SmartDisk technologija. Duomenų saugumas internete. Apsaugos būdai nuo ActiveX. Apibendrinimas.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-07-14
 • Sistemos įgyvendinamumo ir teikiamos naudos analizė

  Sistemos naudojimo scenarijus: Paskirtis, struktūra Ir turinys. Esamoji būklė. Scenarijaus aprašas. Operacinis įgyvendinamumas. Techninis įgyvendinamumas. Ekonominis įgyvendinamumas. Juridinis įgyvendinamumas. Sistemos panaudojimas. Informacinė sistema. Išvados. Terminų žodynėlis.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-01-26
 • Veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas: UAB "Žemkalnija"

  Informacinių sistemų ataskaita. UAB "Žemkalnija" veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas "Provicion workbench". Organizacijos veiklos aprašymas. Reikalavimų specifikavimas gamybinės įmonės informacinei sistemai. Įvadas. Bendri reikalavimai. Funkciniai reikalavimai. Nefunkciniai reikalavimai. Organizacijos veiklos modeliavimas "provision workbench". TOP lygmens biznio sąveikų modelis (BIM). Nulinio lygmens biznio sąveikų modelis (BIM). Darbų sekos modelis (Workflow Modeler). Darbų sekos modelis (Workflow Modeler), 2- as lygmuo. Organizacijos tikslų modelis (Goal Modeler). Organizacijos vietovių modelis (Location Modeler).
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-06-25
 • Viešųjų elektroninių paslaugų teikimas Birštono ir Šalčininkų rajono savivaldybėse

  Įvadas. Elektroninių viešųjų paslaugų teikimas. Elektroninės viešosios paslaugos brandos lygiai. Apie Birštoną. Birštono savivaldybė. Apie Šalčininkų rajono savivaldybę. Šalčininkų rajono savivaldybė. Išvados ir pasiūlymai.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(20 puslapių)
  2008-01-22
 • Žinių vaizdavimas semantiniais tinklais

  Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Ryšiai. Semantinio tinklo uždavinys. TLC modelis. Hierarchinė struktūra. Atvaizdavimas. Išvados.
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(10 puslapių)
  2006-07-21