Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Informacija ir informacinė visuomenė>Veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas: UAB "Žemkalnija"

Veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas: UAB "Žemkalnija"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Informacinių sistemų ataskaita. UAB "Žemkalnija" veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas "Provicion workbench". Organizacijos veiklos aprašymas. Reikalavimų specifikavimas gamybinės įmonės informacinei sistemai. Įvadas. Bendri reikalavimai. Funkciniai reikalavimai. Nefunkciniai reikalavimai. Organizacijos veiklos modeliavimas "provision workbench". TOP lygmens biznio sąveikų modelis (BIM). Nulinio lygmens biznio sąveikų modelis (BIM). Darbų sekos modelis (Workflow Modeler). Darbų sekos modelis (Workflow Modeler), 2- as lygmuo. Organizacijos tikslų modelis (Goal Modeler). Organizacijos vietovių modelis (Location Modeler).

Ištrauka

Sparčiai tobulėjant informacinėms technologijoms, auga jų poreikis visose gyvenimo srityse. Vis didesnė paklausa atsiranda joms ir gamybinėse įmonėse, kurios bendradarbiauja su užsienio firmomis, iš kurių perima jų patirtį ir žinias gamybos procesų tobulinimui.
1.1. Šio dokumento tikslas – pateikti reikalavimus informacinei sistemai, kurią planuojama diegti gamybos įmonėje.
1.2. Reikalavimų aprašyme dalyvavo įmonės direktorius, gamybos direktorius, komercijos direktorius, vyr. buhalteris, IS projektuotojai ir administratoriai. Šis reikalavimų dokumentas bus naudojamas naujai informacinei sistemai diegti.
1.3. Kuriamo produkto savybės:
Sukurta IS sistema turi dirbti greitai, turėtų turėti ryšį su kitais organizacijos padaliniais, kadangi į juos turi būti perduodami duomenys, ataskaitos ir kiti veiklos rezultatai.
1.4. Kompiuterizuojamos organizacijos apibūdinimas:
UAB "ŽEMKALNIJA" pagrindinė veikla – lengvųjų viršutinių drabužių siuvimas. Gatavi gaminiai yra parduodami vietinėje rinkoje ir eksportuojami į kitas šalis. Dėl to labai svarbu yra kompiuterizuoti realizacijos padalinį, kuris yra pagrindinis veiksnys vykdant pardavimo sandorius ir realizaciją.

Bendri reikalavimai

2.1. Produkto apibrėžimas:
Sukurta informacinė sistema turi apjungti gatavų gaminių apskaitą iki realizavimo, užsakymų išskirstymo, užsakymų įvykdymo, pardavimo duomenis.
2.2. Analogiškų sistemų apibūdinimas:
Su analogiškomis informacinėmis sistemomis teko susidurti bendradarbiaujant su kitomis Lietuvos lengvosios pramonės įmonėmis. Taip pat konsultacijas ir įgytą patirtį mums perteikia užsienio užsakovai- konsultantai, kuriems mes vykdome siuvinių užsakymus.
2.3. Vartotojų apibūdinimas:
Vartotojai, iš esmės bus visi įmonės padaliniai t.y. marketingo skyrius, gamybos planavimo, buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo, gamybos cechai, kurie siunčia ar gauna informaciją.
2.4. Vartotojų problemų apibūdinimas:
Pagrindinė problema bus apmokinti darbuotojus dirbti šia informacine sistema. Tai priklausys ir nuo darbuotojų imlumo naujovėms, ir atsakingumo, ir kruopštumo. Perduodama informacija turi būti tiksli, teisinga, greitai ir operatyviai perduota kitiems gavėjams.
2.5. Vartotojų tikslai ir reikalavimai:
Vartotojų tikslas yra informacijos operatyvumas ir visapusiškumas, laiko sąnaudų, "popierinio" darbo mažinimas, bei lengvai įsisavinama ir nesudėtinga naudoti informacinė sistema.
2.6. Bendri apribojimai:
Apibrėžiami bendri reikalavimai projektavimo grupei ir sprendimams: efektyvumas, nauda, kuo mažesnės laiko ir piniginės sąnaudos, tikslios ir visiems suprantamos informacijos gavimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformacijos ir informacinės visuomenės namų darbas
KategorijaInformatika >  Informacija ir informacinė visuomenė
TipasNamų darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis195.74 KB
Autoriuskleopatra
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veiklos analize reikalavimu specifikavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą