Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Administracinė teisė>Administracinis teisės pažeidimas

Administracinis teisės pažeidimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas. Teisės pažeidimo samprata bendrojoje teisės teorijoje. Administracinio teisės pažeidimo samprata. Administracinio nusižengimo ir kitų teisės pažeidimų santykis. Išvados.

Ištrauka

Dažniausiai padaromų teisės pažeidimų grupė yra administraciniai teisės pažeidimai. Koks jų santykis su kitų rūšių teisės pažeidimais? Kokia administracinio teisės pažeidimo juridinė sudėtis? Kokie asmenys gali būti traukiami administracinėn atsakomybėn? Į ką kėsinamasi administraciniais nusižengimais? Kas lemia veikų kvalifikavimą kaip neteisėtų ir pavojingų administracinės teisės požiūriu? Kas apskritai yra teisės pažeidimas? Šie klausimai išreiškia darbo uždavinius, kuriuos apjungia tikslas - atskleisti administracinio teisės pažeidimo sampratą dabartinėje administracinėje jurisprudencijoje, kuri šiuo klausimu kitų šalių bei kitų teisės šakų atžvilgiu Lietuvoje nėra itin gausi. Ko gero kol kas turime tik bandymus gilintis į administracinio teisės nusižengimo sampratą, bet ne gilias ir išsamias jos studijas. Pagrindinis šio darbo šaltinis yra ko gero vienintelis išsamesnis Lietuvoje darbas (P.Petkevičius "Administracinė atsakomybė"), kuriame analizuojama administracinė atsakomybė ir tame kontekste – administracinis teisės pažeidimas, kuris yra pagrindas ją taikyti.
Rašant darbą naudoti sisteminis, loginis, lyginamasis, teleologinis, istorinis metodai. Pasirinkta darbo metodika padės pasiekti uždavinius ir atskleisti šio darbo tikslą. Iš pradžių aptariama teisės pažeidimo samprata bendrojoje teisės teorijoje, palaipsniui pereinant prie administracinio teisės pažeidimo sąvokos, požymių, juridinės sudėties elementų analizės, lakoniško administracinio nusižengimo ir kitų teisės pažeidimų palyginimo.
Taigi pradėsime nagrinėti administracinio teisės pažeidimo sampratą, gilintis į juridinę jo sudėtį, jos elementus, administracinio teisės pažeidimo santykius su kitais taisės pažeidimais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAdministracinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Administracinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai17 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis61.38 KB
Autoriusdianike
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Administracinis teises pazeidimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 2 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą