Išplėstinė paieška
 
 
 

Veido ženklai. Šypsena

  
 
 
123
Aprašymas

Burnos ženklai. Ką jie pasako. Apie šypseną. Šypsenų rūšys. Tai įdomu. Žaidimas "Melo detektorius".

Ištrauka

Kai žmogus dažnai būna prasižiojęs (laiko pravirą burną), galima pagalvoti, jog jam sunku kvėpuoti, tačiau ši veido išraiška gali taip pat reikšti, kad jis nenuovokus. Dažnai apatinę lūpą atkišame į priekį protestuodami. Kartais atkišdami lūpą, truputį atkišame ir smakrą.
Žmogų, linkusį į depresiją išduoda nuleisti lūpų kampučiai ir kiek priverstinė šypsena, kuria bandoma paslėpti dvasinę būseną. Nereikia pamiršti, kad senyvų žmonių lūpų kampučiai vis tiek nusileidžia, nors jie per visą gyvenimą nekentėjo jokios depresijos.
Kai įtempiame visą valią, atkišame abi lūpas arba jas įtraukiame ir stipriai suspaudžiame. Kai darbas reikalauja daug energijos, žmogus paprastai iškiša liežuvio galiuką.
Stipriai suspausta burna gali reikšti, kad žmogus yra tylenis. Tačiau tokia burnos padėtis gali reikšti, kad tuo metu žmogus jaučiasi įžeistas ir nenori bendrauti. Jei žmogaus lūpos ne tik sučiauptos, bet dar nuleisti ir lūpų kampučiai, reiškia, jog jis greitai įsižeidžia, yra pesimistas arba užsispyrėlis.
Suspaustos į brūkšnį lūpos primena barjerą. Tokios lūpos būdingos žmonėms, turintiems problemų. Jei lūpos suspaudžiamos tik trumpam, reiškia, kad žmogus stengiasi suvaldyti įsiūtį.
Lūpas atpalaiduojame tada, kai jos sausos. Tada vėl įtempiame. Lūpas atpalaiduoti gana sunku. Keista, tačiau mes gebame sunkiau parodyti tai kas mums malonu, nei tai, kad sunku.
Įtemptai galvodami kramtome lūpas, ypač kai nematome išeities.
Pateikdami pasiūlymą, turėtume stebėti apatinę pašnekovo lūpą. Jei pašnekovas sutinka, jis truputį atkiša apatinę lūpą ir linksi galvą. Tikriausiai šią mimiką lydi mintis: "Hm, skamba visai neblogai".
Žmogus, "gyvūnas, kuris juokiasi", šitokiu būdu išsivaduoja iš vidinės įtampos. Laimėtojas juokiasi po sunkaus darbo, piktdžiugiškas juokas skamba tada, kai priešą ištinka nelaimė. Laimingi žmonės tik šypsosi. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-30
DalykasSocialinės psichologijos namų darbas
KategorijaPsichologija >  Socialinė psichologija
TipasNamų darbai
Apimtis3 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis8.58 KB
AutoriusLina
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veido zenklai. Sypsena [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą