Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Internetas ir informacija. Interneto ir naujujų komunikacijų taikymas mokykloje. Pagalba mokytojui ir mokiniui

Internetas ir informacija. Interneto ir naujujų komunikacijų taikymas mokykloje. Pagalba mokytojui ir mokiniui

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061
Aprašymas

Tai kas gi tas Internetas? Interneto istorija. Interneto istorijos metraštis. Trumpa Interneto istorija, mažiesiems. Interneto sudedamosios dalys. Interneto paslaugos. Interneto IP adresai. Interneto tarnybos. Interneto domenai. Pavojai slypintys Internete. Virusai. Interneto pritaikymas mokykloje. Naujas mokytojo vaidmuo. Kodėl reikia naudotis Internetu. Auksinės taisyklės apie Internetą. Kelionė Internetu – pradžiamokslis. Elektroninė pašto dėžutė. E-pašto etiketas. Internetas – priemonė profesionaliam meistriškumui tobulinti. Informacijos paieška Internete. Google. Kas tai yra? Google technologija. Google reikšmė. KodėL geriausia naudotis Google paieška. Google sutvarko Internetą. Google įgalina vartotojus ieškoti daugiau nei milijarde tinklapių. Google pateikia tik tuos puslapius, kuriuose aptinka reikiamą medžiagą. Google atsižvelgia į užklausos žodžių vietą puslapyje. Google išankstiniai peržiūrai pateikia kiekvieno puslapio fragmentą. Google saugo puslapius savo atmintyje. Ypatingos google savybės. PDF failų paieška Internete. Atmintyje išsaugotos nuorodos. Panašūs puslapiai kaip google. Nuorodų į puslapį paieška. Žymeklis "man sekasi" ir jo reikšmė. Internetas – "tinginių rojus". Internetas, kaip vaizdinė priemonė mokykloje. Internetas skirtas mokinių pratyboms. Internetas vietoj knygos. Tarptautiniai projektai. Mokomosios programos Internete. Tradicinė mokykla Internete. Internetinės mokyklos vizija, planai ir dabartinė situacija. Kaip naudotis internetinės mokyklos priemonėmis, ir dirbti joje. Elektroninė pažymių knygelė. Interneto pagalba moksluose. Kur ieškoti informacijos? Kas padės pasiruošti egzaminams? Iš kur parsisiųsti jau parengtų darbų? Mokinių, studentų atsiliepimai apie interneto pagalbą moksluose. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

DARBO HIPOTEZĖ - Šiame darbe aš norėčiau papasakoti apie Internetą, jo istoriją ir dabartį, bei informacijų, komunikacinių technologijų panaudojimą mokykloje. Visi žinome, kad kompiuteriai ir kitos naujovės sparčiai veržiasi į mūsų visų gyvenimą, tad manau ši tema dabar yra ypač aktuali. Apie pasaulio kompiuterių tinklą INTERNET šiandien Lietuvoje jau žino daugelis. Ir susidomėjimas juo sparčiai auga. Šis darbas – tai bus pagalba visiems, kas turi nedaug patyrimo darbe su kompiuteriniais tinklais ar dar tik nori žengti pirmuosius žingsnius į tą pilną netikėtumų Interneto pasaulį. Taip pat, pabandysime apžvelgti ir ateities e-mokyklą.

TIKSLAS

• Įtikinti mokinį ir parodyti jam, kad INTERNETAS, jo atsiradimas, yra labai reikšmingas reiškinys žmonijos istorijoje.
• Sudominti mokinį taip, kad prieš dirbdamas su INTERNETU, jis suvoktų jo atsiradimo kelią ir plačias jo galimybes, naudotųsi juo tinkamai ir aiškiai, parodyti tinkamus kelius į Interneto platųjį pasaulį.
• Pateikti vertingą medžiagą, duoti patarimų, kuriais galėtu remtis ir pedagogas ir mokinys.
• Suteikti naudingų žinių, skatinti domėjimąsi naujomis technologijomis, žadinti mokinius teisingai ir greitai naudotis paieškos sistemomis.
• Susipažinti su ateities vizijomis
UŽDAVINIAI:
• Supažindinti mokinius su Interneto atsiradimo istorija;
• Suteikti mokiniams žinių apie vertingus Interneto puslapius, bei duoti galimybę jiems patiems įvertinti ir pasirinkti tinkamiausią;
• Atskleisti šiuolaikinius ir dažniausiai lankomus mokinių internetinius puslapius;
• Susipažinti su internetinio puslapio kūrimu;
• Sudominti mokinius pasiruošti tinkamai pamokoms, Interneto pagalba;
• Susipažinti su e-mokyklos vizija;
• Susipažinti su pavojais slypinčiais Internete( virusai);
• Apibendrinti pateiktą medžiagą atskleisti mokiniams Interneto privalumus ir trūkumus.
PROBLEMA:
Yra nustatyta, kad daugiau nei pusė visų Interneto svetainių yra nepadoraus turinio. Žinoma, tarp šiukšlių yra ir naudingos informacijos, tačiau ja rasti, ypač jaunesniems internautams, nėra lengva.tėvai net nežino ko jų vaikai ieško Internete, taigi mano Tikslas - parodyti artimiausią kelią į Interneto platybes, aplenkiant visą tą šiukšlyną.

INTERNETAS - šį žodį šiandien žino vis daugiau ir daugiau žmonių - studentų, mokslininkų, pramonės specialistų, kultūros darbuotojų, verslininkų. Internetas - tai ištisas pasaulis, kuris draugiškai priima ir naujoką, ir senbuvį. Kiekvienas čia suranda kažką naudingo: nuo kompiuterinio žaidimo iki profesionalios programos, nuo populiarių dainų tekstų iki rimtų mokslinių straipsnių, nuo grožinės literatūros iki naujausių pasaulio spaudos naujienų. Jei esate naujokas - neišsigąskite. Pirmieji žingsniai bus nedrąsūs ir atsargūs, bet, pasivaikščioję po Interneto pasaulį, kas kart vis norėsite ten sugrįžti. Ir neapsiriksite...

Internetas- yra labai didelis, ir čia visada kas nors vyksta. Bet jame viskas sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio – juk čia pilna kompiuterių. Taigi, pirmiausia bandysiu aptarti kas yra Internetas, kaip jis tapo tokiu ir papasakosiu, Bandysiu suteikti visokeriopą pagalbą įvairaus amžiaus žmonėms. Čia ras pagalba ir mokytojas ir mokinys.
Internetas vieniems – tai didžiulis informacijos lobynas, kitiems – pigi ir greita ryšio priemonė, tretiems – pramoga. Apie Internetą parašyta daugybė knygų, tačiau šio tinklo vartotojai ypač pradedantieji, susiduria su problema:" Ką galiu pasakyti apie Internetą lietuviškai?"šiame darbe tikrai rasim atsakymą į šį klausimą.

Internetas su laiko tėkme vis auga, plečiasi ir tobulėja, kiekvieną dieną jis turi vis daugiau informacijos.
Internetu naudojasi milijonai žmonių, už savo pinigus prisijungę prie tinklo namuose, taip pat ir moksleiviai - nuo pradinės iki vakarinės mokyklos. Internetas - pasaulinė kompiuterių tinklų sistema, apimanti milžinišką kiekį duomenų, programų, dokumentų bei kitokios informacijos ir įgalinanti naudoti asmeninį kompiuterį tos informacijos paieškai.Internetas teikia daugybę paslaugų, iš kurių populiariausios: hipertekstinių dokumentų skaitymas - pasaulinis Voratinklis, keitimasis laiškais - elektroninis paštas, informacijos siuntimas bylomis, konferencijos bei pokalbiai Internete.
Taigi kad ir kas bebūtume – moksleivis ar studentas, artėjantys egzaminai kelia tas pačias emocijas ir mintis. Kur ieškoti reikiamos informacijos, kas gali padėti pasiruošti egzaminams? Visą tai padėsiu Jums, visą tai atskleisdama savo kursiniame darbe. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis59 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.13 MB
Autoriusjolita
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc K. Galkauskas
Švietimo institucijaLietuvos Edukologijos universitetas
FakultetasFizikos ir technologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetas ir informacija. Interneto ir naujuju komunikaciju taikymas mokykloje. Pagalba mokytojui ir mokiniui [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 59 puslapiai 
  • Lietuvos Edukologijos universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Doc K. Galkauskas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą