Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Viešojo administravimo tyrimai

Viešojo administravimo tyrimai (3 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gyventojų požiūris į korupciją valstybinėse institucijose

  Įvadas. Tyrimo tikslas – išsiaiškinti gyventojų požiūrį į korupciją valstybinėse institucijose. Tyrimo uždaviniai. Tyrimo metodinis pagrindimas. Tyrimo rezultatai. Išvados. Priedas (anketa).
  Viešasis administravimas, tyrimas(17 puslapių)
  2007-06-14
 • Kaimo turizmo verslo valdymo reformos ir pokyčiai

  Įvadas. Tikslas: Nustatyti kaimo turizmo verslo reformų ir pokyčių galimybes. Kaimo turizmo verslo valdymo raidos analizė. Kaimo turizmo verslo valdymo esmė. Kaimo turizmo verslo valdymo raidos tendencijų Lietuvoje analizė. Kaimo turizmo verslo pokyčių Lietuvoje dinamika. Verslo valdymo reformų ir pokyčių teoriniai pagrindai. Valstybės vaidmuo kaimo turizmo verslo valdymo reformose ir pokyčiuose. Kaimo turizmo verslo reformų ir pokyčių įvertinimui naudojami metodai. Kaimo turizmo verslo valdymo reformų ir pokyčių Lietuvoje vertinimas. Ekonominių veiksnių įtakos kaimo turizmo verslo reformoms ir pokyčiams analizė. Kaimo turizmo SSGG (SWOT) ir PEST analizės. Gyventojų požiūrio į kaimo turizmo verslą ir jo paslaugų plėtrą analizė. Išvados ir rekomendacijos. Priedas (Anketa).
  Viešasis administravimas, tyrimas(39 puslapiai)
  2011-03-15
 • Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje

  Organizacinės ir biuro kultūros namų darbas. Apklausos "Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno viešosiose įstaigose", vykdytos Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamento Kultūros skyriuje, ataskaita. Įvadas.Organizacijos pristatymas. Apklausos rezultatai ir analizė. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.
  Viešasis administravimas, tyrimas(6 puslapiai)
  2009-04-15