Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje

Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje

  
 
 
1234567
Aprašymas

Organizacinės ir biuro kultūros namų darbas. Apklausos "Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno viešosiose įstaigose", vykdytos Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamento Kultūros skyriuje, ataskaita. Įvadas.Organizacijos pristatymas. Apklausos rezultatai ir analizė. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.

Ištrauka

Įvadas. Aptarnavimas viešosiose įstaigose yra siejamas su konsultavimu, informacijos teikimu, administracinių sprendimų priėmimu, bei suprantamas kaip viena svarbių įstaigos veiklų. Teikiant paslaugas piliečiams yra neišvengiamas tiesioginis kontaktas, kurio metu išryškėja tam tikra viešosios įstaigos aptarnavimo kultūra, galinti skatinti tiek piliečių pasitenkinimą, tiek nepasitenkinimą aptarnavimo kokybe.
Tinkamas būdas išsiaiškinti, kaip žmonės vertina tam tikrų institucijų aptarnavimo sistemą – atlikti kokybiškas apklausas. 2008 m. lapkričio mėnesį dalyvavau VDU Viešojo administravimo katedros organizuotame tyrime "Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno viešosiose įstaigose", kurio tikslas būtent ir buvo įvertinti aptarnavimo kokybę, norint geriau suprasti viešųjų įstaigų veiklos problemas. Atlikau apklausas Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriuje M. Daukšos g. 34, Kaune.
Mano užduotis buvo, gavus skyriaus vedėjo leidimą, apklausti bent 15 Kultūros skyriuje apsilankiųsiųjų piliečių, prašant jų užpildyti 22 uždarų klausimų anoniminę anketą ir, remiantis gautais duomenimis, pasirinktinai įvertinti kurį nors apklausos aspektą.
Organizacijos pristatymas. Kultūros skyrius yra Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir švietimo departamento struktūrinis padalinys, pagal savo kompetenciją turintis veikimo, iniciatyvos, sprendimų priėmimo laisvę, neturintis juridinio asmens statuso. Skyrius steigiamas Kauno miesto savivaldybės tarybos, išlaikomas iš Savivaldybės biudžeto, tiesiogiai pavaldus ir atskaitingas Švietimo ir kultūros departamento direktoriui.
Oficialūs Kultūros skyriaus tikslai yra įgyvendinti valstybės ir vietos savivaldos kultūros politiką Kauno miesto savivaldybės teritorijoje atsižvelgiant į vietos sąlygas ir aplinkybes; taip pat kuruoti ir koordinuoti miesto kultūrinę veiklą, užtikrinančią gyventojų bendrosios kultūros ugdymą ir etnokultūros puoselėjimą (dalyvauti kultūros plėtros projektuose, steigiant, reorganizuojant, pertvarkant, likviduojant Savivaldybės viešąsias bibliotekas, muziejus, teatrus bei kitas kultūros įstaigas ir jų veiklos priežiūroje).
Kultūros skyrių sudaro Kultūros vadybos poskyris ir Renginių koordinavimo poskyris. Skyriaus veiklą savarankiškai planuoja, organizuoja ir atsako už skyriui priskirtų uždavinių ir funkcijų įgyvendinimą skyriaus vedėjas, o poskyriams vadovauja ir už jų veiklą atsako poskyrių vedėjai. Iš viso dirba 12 asmenų. Kultūros skyrius kuruoja ir koordinuoja 11 Kultūros skyriaus reguliavimo sričiai priskirtų biudžetinių kultūros įstaigų veiklą ir kartu su Įmonių veiklos analizės skyriumi koordinuoja 8 viešųjų kultūros įstaigų, kurių steigėja arba viena iš steigėjų yra Kauno miesto savivaldybės taryba, kultūrinę veiklą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-04-15
DalykasViešojo administravimo tyrimas
KategorijaViešasis administravimas
TipasTyrimai
Apimtis6 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis56.72 KB
AutoriusSne
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasR. Civinskas
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasPolitikos mokslų ir diplomatijos institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word pasitenkinimas aptarnavimu kauno viesosiose istaigose [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Tyrimai
  • 6 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • R. Civinskas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą