Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Religija>Krikščionybė>Krikščionybės pristatymai

Krikščionybės pristatymai (10 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Biblija (3)

  PowerPoint pristatymas. Biblija. Senasis Testamentas. Naujasis Testamentas. Šventasis raštas viduramžiais.
  Krikščionybė, pristatymas(10 skaidrių)
  2006-12-13
 • Biblija (4)

  PowerPoint pristatymas. Biblijos dalys. Senasis Testamentas. Naujasis Testamentas. Šventasis Raštas atspindi. Remiantis Biblija sukurtos. Šventojo Rašto temos. Bibliniai įvaizdžiai. Biblijos motyvais sukurtos. Biblija ir viduramžiai. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Krikščionybė, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-09-05
 • Biblija ir literatūra

  PowerPoint pristatymas. Biblija. Senasis testamentas. Biblijos sudėtis. Naujasis testamentas. Giesmių giesmės knyga. Biblijos stilius. Homeriškas (antikinis). Biblinis. Literatūros kūriniai, pagrįsti Biblija. Lietuvių literatūroje.
  Krikščionybė, pristatymas(12 skaidrių)
  2010-01-29
 • Krikščionybės atsiradimas ir plitimas (2)

  PowerPoint pristatymas. Krikščionybės atsiradimas. Kas sieja judaizmą ir krikščionybę. Jėzaus gyvenimas. Jėzaus gimimas. Jėzaus viešoji veikla. Jėzaus gyvenimo pabaiga. Ką skelbė Jėzus. Dievo karalystė. "Atgailaukite ir tikėkite". Jėzaus mokymas apie save. Džiaugsmas. Palaiminimai. Jėzaus sekėjai. Dievo garbinimas. Krikščionių apeigos Naujajame Testamente. Judėjiškas pagrindas. Velykų (paskutinė) vakarienė. Krikštas. Tikėjimo išpažinimai ir giesmės. Sekminės ir krikščionybės plitimas. Krikščionybės įteisinimas.
  Krikščionybė, pristatymas(33 skaidrės)
  2008-04-03
 • Krikščionių bažnyčia

  PowerPoint pristatymas. Kaip bažnyčia 1054 m. suskilo į dvi dalis. Kliuni vienuoliai. Grigalius VII. Ėjimas į Kanosą.
  Krikščionybė, pristatymas(6 skaidrės)
  2007-05-04
 • Kristaus gyvenimas ir krikščionybė

  PowerPoint pristatymas. Gyvenimo pradžia. Pagalba žmonėms. Kristaus kančios. Kristaus mirtis. Krikščionybės pradžia. Iki mūsų dienų…
  Krikščionybė, pristatymas(8 skaidrės)
  2005-10-18
 • Religijos. Krikščionybė

  PowerPoint pristatymas. Religijos. Krikščionybė. Atsiradimas. Krikščionybės šakos. Katalikybė. Protestantizmas. Stačiatikybė. Biblija. Krikščionių šventės.
  Krikščionybė, pristatymas(13 skaidrių)
  2007-03-19
 • Šv. Pranciškus Ksaveras. Gyvenimo istorija

  PowerPoint pristatymas. Šv. Pranciškus Ksaveras - Tolimųjų Rytų apaštalas (1506-1552). Gyvenimo permainos. Misionieriaus darbas. Darbas su jaunimu. Nelengvas darbas Japonijoje. Siekiai skelbti dievo žodį vis naujuose kraštuose. Didelius siekius aplanko nesėkmės. Krikščioniškasis pasaulis netenka misionieriaus. Pranciškus Ksaveras paskelbiamas šventuoju.
  Krikščionybė, pristatymas(9 skaidrės)
  2007-01-15
 • Šventojo Rašto struktūra

  PowerPoint pristatymas. Bibliją sudaro dvi dalys. Senasis Testamentas – judaizmo (žydų) religijos pamatas. Literatūriniu požiūriu išsiskiria. Naujasis Testamentas – krikščionių religijos pamatas.
  Krikščionybė, pristatymas(5 skaidrės)
  2007-04-23
 • Tikyba (2)

  PowerPoint pristatymas. Ar yra dievas? Ar yra tik vienas Dievas? Ar Dievas yra amžinas? Ar Dievas yra kūrėjas? Ar savo dvasia Dievas viską žino ir mato? Ar Dievas yra tikras ir realus asmuo?
  Krikščionybė, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-03-30