Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Religija>Krikščionybė>Krikščionybės namų darbai

Krikščionybės namų darbai (8 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • C.S. Lewis "Tiesiog krikščionybė"

  C.S. Lewiso knygos "Tiesiog krikščionybė" apžvalga. Įžanga. Pirmoji knyga. Antroji knyga. Trečioji knyga. Ketvirtoji knyga. Išvados.
  Krikščionybė, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-10-13
 • Graikų-romėnų krikščionybė

  PowerPoint pristatymas. Krikščionybė. Jėzus Kristus ir jo mokymas. Krikščionių persekiojimai. Krikščionybės simboliai. Milano ediktas. Konstantino pergalės. Graikija. Krikščionybės paplitimas. Darbas iliustruotas paveikslėliais (11).
  Krikščionybė, namų darbas(15 skaidrių)
  2009-05-12
 • Ikona

  Žodžio "ikona" reikšmė ir kilmė. Ikona kaip dvasinis ženklas. Ikonoje vaizduojamų figūrų ypatybės. Spalvos ikonoje. Religinė ikonos reikšmė. Šio darbo tikslas – kaip supratau ir vertinu Bronės Gudaitytės straipsnį "Ikona kaip žodis". Čia pateikiama daug ir išsamios informacijos, kuri mus supažindina su pačia ikona jos reikšme, tapymo būdais, pagaliau kaip ją reikia suprasti ir įvertinti.
  Krikščionybė, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-10-07
 • Jono evangelija

  Teologijos darbas "Jono evangelija". Darbe nagrinėjama Evangelijos pagal Joną antroji dalis – Ženklų knyga. Įvadas. Ženklų knyga. Išvados.
  Krikščionybė, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-10-02
 • Krikščionių sakramentai

  Gyvenimas Kristuje: sakramentai. Krikštas. Sutvirtinimas. Eucharistija. Atgaila ir susitaikymas. Ligonių patepimas. Šventimų sakramentas. Santuoka. Apibendrinimas.
  Krikščionybė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-11-09
 • Maldos analizė: "Tėve mūsų"

  Krikščioniška malda. Kiekvienas iš mūsų turime savo gyvenimo kelią. Tikslo siekimas. Tikėjimo išraiška. Malda. Tapimas krikščioniu.
  Krikščionybė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-10-31
 • Senasis testamentas: Rutos knyga

  Įvadas. Rutos istorijos pasakojimas ir komentarai. Rutos knygos analizė. Rutos charakterio aptarimas. Naomi charakterio aptarimas. Boazo charakterio aptarimas. Išvados.
  Krikščionybė, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-04-28
 • Senojo Testamento Danieliaus knyga

  Įvadas. Istorinis kontekstas. Knygos autorius. Knygos struktūra. Skyrių apžvalga. Pasakojimai apie Danielių. Danieliaus regėjimai ir malda. Priedai. Teologinės įžvalgos. Išvados.
  Krikščionybė, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-05-18