Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tariamieji ir apsimestiniai sandoriai

  Įžanga. Tariamojo sandorio samprata. Apsimestinio sandorio samprata. Tariamojo ar apsimestinio sandorio sudarymo pasekmės. Išvados.
  Komercinė teisė, referatas(10 puslapių)
  2006-10-25
 • Tarifiniai ir netarifiniai prekybos apribojimai

  Įvadas. Kiekybiniai apribojimai. Kvotų apibūdinimas ir jų naudojimo priežastys. Importo kvotų rūšys. Importo licencijavimas: licencijų rūšys ir jų paskirstymo būdai. Savanoriški eksporto apribojimai. Paslėptieji netarifiniai apribojimai. Paslėptųjų netarifinių apribojimų rūšys. Finansiniai netarifiniai apribojimai. Eksporto subsidijos. Eksporto kreditai. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(11 puslapių)
  2009-11-17
 • Tarnautojų darbo kultūra įmonėse

  Įvadas. Įmonės kultūra ir jos įvertinimas. Įmonės kultūros pažinimas ir jo principai. Įmonės kultūros formavimo komponentės. Įmonės kultūros topologija. Įmonės kultūros įvertinimas. Kultūra ir oficialus bendradarbiavimas. Pasirengimas renginiams ir bendravimui. Įmonės kultūros keitimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(18 puslapių)
  2007-10-09
 • Tarnautojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas įmonėse ir įstaigose

  Įvadas. Darbuotojų mokymas ir ugdymas. Mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo esmė. Darbuotojų mokymo strategijos. Mokymo poreikio nustatymas ir realizavimas. Darbuotojų mokymo procesas. Darbuotojų mokymai metodai ir jų taikymo. Galimybės. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(12 puslapių)
  2008-06-02
 • Tarnybinė apranga

  Įvadas. Aprangos svarba darbe. Darbo drabužių stiliai. Moteriška apranga. Patarimai kaip rengtis moterims. Aksesuarai ir papuošalai. Vyrų apranga. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-21
 • Tarnybinė vyrų ir moterų apranga, aksesuarai

  Įvadas. Darbo drabužių stiliai. Moters apranga darbe. Kostiumėliai. Darbinės kelnės. Moters aksesuarai. Vyro apranga darbe. Vyro aksesuarai. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2007-11-13
 • Tarnybiniai šunys. Patruliavimo su šunimis taktika. Tarnybinio šuns panaudojimo taktika sulaikant valstybės sienos pažeidėjus

  Bendrieji dalykai. Patruliavimo su šunimis taktika. Tarnybinio šuns panaudojimo taktika sulaikant valstybės sienos pažeidėjus. Pėdsekio šuns pasirinkimas ir auginimas. Pėdsekystės mokymas maisto pagalba. Išvados.
  Administracinė teisė, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-05
 • Tarnybinis etiketas moterims

  Įžanga. Etiketas. Tobulas elgesys – svarbūs formalumai. Rūbai kuria žmones. Gestai vietoje daugžodžiavimo. Savitvarda moterims – dvigubai svarbiau. Šešių punktų programa, prisidėsianti prie jūsų sėkmės. Kasdieniškos taisyklės. Maži gestai, didelis poveikis – kas galima moteriai. Geras tonas – formuluotė bet kuriam atvejui. Bendravimas - burtažodis turintis ateitį. Geriausia pokalbio taktika. Oficialūs renginiai. Išvados. PowerPoint pristatymas. Etiketas tai "kažkas tokio". tobulas elgesys: svarbūs formalumai. Ką vilki moteris ir ko jai geriau nevilkėti. Kūno priežiūra. Gestai vietoje daugžodžiavimo. Stovėdama moteris niekuomet negali. Sėdėdama moteris jokiu būdu negali. Stovėdama ir eidama moteris privalo atkreipti dėmesį. Sėdėdama moteris turėtų. Maži gestai, didelis poveikis, kas galima moteriai. Kaip nedera elgtis oficialių renginių metu.
  Etiketas, referatas(27 puslapiai)
  2008-06-04
 • Tarnybinis etiketas moterims (2)

  Įžanga. Prisistatymas ir pasisveikinimas. Elgesio etika. Darbo pokalbiai. Apranga. Kosmetika. Aksesuarai. Kvepalų etiketas. Dalykiniai pietūs ar vakarienė restorane. Tarnybiniai susitikimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2009-10-29
 • Tarnybinių nuobaudų skyrimo ir panaikinimo tvarka

  Įvadas. Tarnybinės atsakomybės samprata. Tarnybinės nuobaudos. Tarnybinių nuobaudų skyrimo pagrindai. Tarnybinių nuobaudų panaikinimo pagrindai. Išvados.
  Administracinė teisė, referatas(15 puslapių)
  2006-08-29
 • Tarnybinių patikrinimų atlikimo tvarka

  Įvadas. Tarnybinių patikrinimų atlikimo tvarka. Tarnybinių nuobaudų skyrimas. Tarnybinių nuobaudų panaikinimas. Išvados.
  Administracinė teisė, referatas(10 puslapių)
  2006-12-30
 • Tarnybos etika

  Įvadas. Temos aktualumas. Temos problema. Tikslas. Uždaviniai. Objektas. Tyrimo metodai. Tarnybos etika. Darbo etika. Vadovų etika. Etikos problemos, kylančios dėl organizacijos ir darbuotojų interesų skirtingumo ar nesutarimo. Moralė ir etika. Tarptautinis tarnybinis etiketas. Specifinės elgesio normos. Kasdieninis elgesys įstaigoje. Kaip bendrauti darbe. Žodynas. Pokalbis telefonu. Kas tinka ir kas ne kalbant telefonu. Tarnybinis susirašinėjimas. Kiek rašyti. Kaip gerai parašyti tarnybinį laišką. Darbas su kitais. Įmonių santykiai su vartotojais. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2006-10-04
 • Tarnybos ir verslo etika

  Įvadas. Tikslas: pažinti verslo etikos pagrindus, kurie įtakoja tarnybos ir verslo etiką. Suprasti bendravimo su žiniasklaida ypatumus. Tarnybos ir verslo etika. Etika versle ir tarnyboje. Etikos kodeksai. Kasdieninis elgesys ir bendravimas tarnyboje. Elgesio ir bendravimo etika tarnyboje. Vadovo etika tarnyboje. Bendravimo raštu etika. Bendravimas su žiniasklaida. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2010-04-22
 • Taros ir pakuotės klasifikavimas mažmeninės prekybos įmonėje "Pliusas"

  Įvadas. Parduotuvės "Pliusas" charakteristika. Prekių taros ir pakuotės apibrėžimas. Pakuotės funkcijos. Pakuotės ir taros klasifikavimas pagal įvairius požymius. Pakavimo medžiagos. Pakuotės elementai. Fizinės savybės. Paskirtis. Naudojimo apyvartoje trukmė. Išvados.
  Įmonių aprašymai, referatas(11 puslapių)
  2006-06-01
 • Tarp realizmo ir impresionizmo – Eduaras Mane

  Referatas su reprodukcijomis apie Prancūzijos dailininką impresionistą Eduarą Mane. Eduaro Mane gyvenimas ir kūrybos apžvalga.
  Dailė, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-16
 • Tarpasmeniniai santykiai. Jų raida

  Tarpasmeniniai santykiai. Jų raida. Įvadas. Tarpasmeniniai santykiai. Tarpasmeninių santykių raida. Atsiskleidimo (atvirumo) reikšmė tarpasmeniniams santykiams. Draugystė ir meilė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-10-25
 • Tarpasmeninių santykių įvairovė

  Įvadas. Bendrasis tarpasmeninių santykių apibūdinimas. Kaip žmogus pažįsta kitą žmogų? Tarpasmeninių santykių rūšys. Kuo tarpasmeniniai santykiai svarbūs? Su kuo užmezgame tarpasmeninius santykius? Atsiskleidimas ir jo reikšmė tarpasmeniniuose santykiuose. Draugystė. Meilė. Meilės rūšys. Santykių iširimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2005-10-23
 • Tarpbiudžetinis lėšų paskirstymas

  Nacionalinis biudžetas. Valstybės biudžetas. Savivaldybės biudžetas. Darbas iliustruotas lentelėmis, diagramomis.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2006-05-16
 • Tarpkultūrinė komunikacija

  Įvadas. Tarpkultūrinės komunikacijos samprata. Italija. Pagrindinės kultūros kryptys. Verslo kultūra. Švedija. Švedų kalba. Rengimosi maniera. Verslininkai. Šveicarija. Kultūra. Kalba. Apranga. Verslo kultūra. Prancūzija. Bendravimas. Drabužiai ir išvaizda. Rusijos federacinė respublika. Pagrindinės kultūros kryptys. Bendravimas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Išvados.
  Vadyba, referatas(19 puslapių)
  2007-05-04
 • Tarpkultūrinė komunikacija (2)

  Kodėl tarpkultūrinė komunikacija turi būti aktuali vadybininkui? Teorinis temos pagrindimas. Tarpkultūrinė komunikacija. Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių ugdymas. Kultūrų komunikavimas. Kultūrinis kontekstas. Efektyvaus komunikavimo kliūtys. Komunikavimo etika. Pavyzdys. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-25
Puslapyje rodyti po