Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Charakteris (4)

  Įvadas. Psichologijos samprata. Mokslas, tiriantis charakterį. Kas yra charakteris? Neatsiejama charakterio dalis – temperamentas. Didelis poveikis charakteriui – konfliktinės situacijos. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-05-26
 • Charakteris ir temperamentas

  Įvadas. Charakteris. Charakterio struktūra. Valingieji charakterio bruožai. Charakterių klasifikacija. Išorinė charakterio išraiška. Temperamentas. Charakterio ir temperamento skirtumai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-09-27
 • Charakteris ir temperamentas (2)

  Įvadas. Temperamento tipai. Temperamentų suderinamumas. Charakterio tipai. Charakteris pagal Z. Froidą ir E. Fromą. Įtaka charakterio formavimuisi. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(17 puslapių)
  2011-11-21
 • Charakterizavimas ir įvertinimas: restoranas "McDonald’s"

  Aplinkos įvertinimas. Planavimo įvertinimas. Organizacinės struktūros schema. Valdžios formos ir vadovo vadovavimo stiliaus įvertinimas. Restorano kontrolės ir veiklos analizė. Restorano kontrolės ir veiklos analizė. Restorano darbo motyvacijos ir įvertinimas. Išvados. Rekomendacijos.
  Įmonių aprašymai, referatas(11 puslapių)
  2008-06-10
 • Caras Petras Pirmasis

  Petras I. Petro Pirmojo atėjimas į valdžią. Jūrų užkariavimas. Petras Pirmasis – Rusijos imperijos įkūrėjas. Petras Pirmasis reformatorius.
  Visuotinė istorija, referatas(5 puslapiai)
  2007-09-12
 • Charizma ir pašaukimas

  Visuomenės ir technikos raida. Charizma ir pašaukimas. Išvados.
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-13
 • Charizmatiniai vadovai (siekiantys pokyčių)

  Santrauka. Įvadas. Teorinė dalis. Charizmatinio vadovo samprata. Vadovo samprata. Vadovo darbas. Tiriamoji dalis. Respondentų nuomonės apie charizmatinį vadovą analizė. Išvados. Priedas (1).
  Vadyba, referatas(19 puslapių)
  2006-11-28
 • Charizmatinis lyderis

  Įvadas. Lyderio ir vadovo skirtumai. Lyderiui būdingi bruožai. Lyderio funkcijos organizacijos valdyme. Lyderystė lyderiavimo teorijų aspektu. Bihevioristinė lyderiavimo teorija. Lyderiavimas atsitiktinumų požiūriu. Charizmatinis lyderiavimas. Būdingiausi charizmatinio lyderio bruožai. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2007-01-26
 • Carizmo politika ir kova už valstybės atkūrimą

  Tikslai ir uždaviniai. 1837 m. sukilimas Lietuvoje. 1863- 1864 m. sukilimas Lietuvoje. Išvados. Papildoma.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-19
 • Charles Robert Darwin

  Čarlzas Darvinas (Charles Robert Darwin). Biografija. Teorija.
  Biologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-13
 • Carlo Carra

  Carlo Carra biografijos faktai. Apie Carlo Carra darbą. Kūryba. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Dailė, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-09
 • Chasidizmas Lenkijoje

  Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti chasidizmo atsiradimo aplinkybes, jo plėtojimąsi ir požymius. Chasidizmo pradininkas ir jo mokymas. Chasidizmo paplitimas ir santykis su kitomis religijomis. Naujasis chasidizmas ir jo ypatybės. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(10 puslapių)
  2010-12-15
 • Castles of England

  Darbas anglų kalba apie Anglijos pilis. introduction to castles. Castles of England. Dover. Warwick. Leeds. Medieval siege. Castles with ghosts.
  Regioninė geografija, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-11
 • CD ir DVD

  CD diskai . CD diskų istorija. CD-ROM. CD-R 4 CD-RW. CD-MO. DVD diskai. DVD diskų istorija. DVD diskų tipai. DVD diskų skirstymas. Vienpusis diskas su vienu informaciniu sluoksniu. Dvipusis diskas su dviem informaciniais sluoksniais. Vienpusis diskas su dviem informaciniais sluoksniais. Dvipusis diskas su dviem informaciniais sluoksniais. DVD ir CD padidintas vaizdas. Pagrindiniai DVD formatų techniniai duomenys. DVD-ROM. DVD-R. DVD-RAM. DVD-RW . DVD+RW.
  Kompiuteriai, referatas(11 puslapių)
  2007-03-05
 • CD ir DVD (2)

  Įvadas. Kompaktinis diskas. DVD. DVD-Video. DVD-AUDIOs. DVD tipai: DVD-ROM/+R/+R DL/+RW/-R/-RW/-RAM. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(10 puslapių)
  2007-05-15
 • CD ir DVD diskų palyginimas

  Įvadas. CD ir DVD panašumai bei skirtumai. CD ir DVD diskų sudėtis. CD ir DVD diskų talpa. CD ir DVD diskų sluoksniai. Vienpusis DVD diskas su vienu informaciniu sluoksniu. Dvipusis diskas su vienu informaciniu sluoksniu. Vienpusis diskas su dviem informaciniais sluoksniais. CD ir DVD diskų įrašymo formatai. CD ir DVD diskų rašymas. CD ir DVD diskų skaitymas. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(17 puslapių)
  2006-04-29
 • CD ir DVD standartai

  Praktinis informatikos darbas. Užduotis: Pasinaudodami pateikta teorine medžiaga bei paieška Internete, aprašykite kompaktinių diskų bei DVD diskų standartus, Aprašymą iliustruokite nuotraukomis ar paveikslėliais su reikiamo standarto CD ar DVD disku, Panagrinėkite įvairių CD bei DVD diskų kainas skirtingose firmose (nurodykite kainas bent 3-4 firmose).
  Kompiuteriai, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-19
 • CD-ROM ir DVD

  Optinė informacijos saugojimo technologija ir diskų struktūros, CD-ROM technologija, CD-R technologija, CD-MO technologija, CD-RW technologija, CD diskų informacijos kodavimas, Duomenų išdėstymas kompaktiniuose diskuose, DVD diskai, DVD-R diskai, DVD diskų informacijos kodavimas, CD įtaisai, Kaupiklių struktūra, Kaupiklių optika ir mechanika, Kaupiklių duomenų perdavimo sparta, Klaidų detekcija ir korekcija, DVD įtaisai, DVD įtaisų struktūra, DVD optika, Personalinių kompiuterių DVD įrenginiai, Kompaktinių diskų standartai, DVD diskų standartai. Išvados.
  Kompiuteriai, referatas(27 puslapiai)
  2005-04-21
 • Che Guevara

  Darbas anglų kalba. Che Guevara. Biografija ir pasiekimai. Išnašos.
  Visuotinė istorija, referatas(8 puslapiai)
  2008-01-03
 • Cementai protezavimui

  Įžanga. Cementavimo principai. Cementavimo procedūra. Protezo atsicementavimas. Cementavimui naudojamų cementų savybės. Cinko fosfatinis cementas. Cinko silikofosfatinis cementas. Cinko polikarboksilatinis cementas. Stiklo jonomerinis cementas. Cinkoksieugenolinis cementas. Derviniai cementai. Išvados.
  Medicina, referatas(11 puslapių)
  2007-04-28
Puslapyje rodyti po