Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 4,5-5 metų vaiko kalbos ypatybės

  Įvadas. 4,5-5 metų vaiko kalbos savitumas. Išvados.
  Raidos psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-03-17
 • Ar galima bausti vaikus?

  Įvadas. Kam reikalingos bausmės. Skatinimai ir bausmės šeimoje. Bausmė su nemaloniais padariniais. Bausmių padariniai. Patarimai tėvams. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-12-14
 • Bajoriškoji demokratija ir anarchija Abiejų Tautų Respublikoje (ATR)

  Įvadas. Svarbiausias visuomenės sluoksnis – bajorija. Lietuvos ir Lenkijos valstybės santvarkos blogybės. "Liberum veto" ir seimų rinkimas. Didikų galia. Renkamų Respublikos valdovų epochos pradžia. Henriko artikulai. Stepono Batoro išrinkimas. Zigmanto III Vazos išrinkimas valdovu. Zigmanto Vazos laikai (1587–1632). Vladislovo Vazos valdymas (1632–1648). Jono Kazimiero Vazos valdymas (1648–1668). Mykolo Kaributos Vyšniovieckio valdymas (1669–1673). Jono Sobieskio valdymas. Saksų valdymas. Visuomeninis gyvenimas.
  Lietuvos istorija, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-12-14
 • Bendravimo pratybų praktinės užduotys

  l užduotis. Aš vaizdas bendravime. Kodėl mūsų Aš vaizdas svarbus bendravime? Kaip bendravimas padeda pažinti savąjį Aš? Kodėl, geriau pažindami savąjį Aš, mes galime efektyviau bendrauti? Kaip įtakoja bendravimą savigarbos lygis? Ką, skaitydami šį skyrių, naujo apie save sužinojote? Kaip tai panaudosite įvairiose savo bendravimo situacijose? 2 užduotis. Konfliktai grupėje. Aprašykite konfliktą, kilusį grupėje. 3 užduotis. Geras klausymasis (dvi situacijos). Aprašykite situaciją, kai jautėtės išklausytas. Kokia buvo pašnekovo elgsena, žodžiai, kaip reiškiami jausmai ir pan. Kokie buvo jūsų jausmai, žodžiai, reakcija. Aprašykite situaciją, kai nebuvote išklausytas. Kaip elgėsi pašnekovas, kaip jautėtės jus. Remkitės psichologine literatūra, paanalizuokite, ką galėtumėte daryti kitaip. 4 užduotis. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. 5 užduotis. Mano pasiūlymas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-11-25
 • Bendravimo pratybų praktinės užduotys (2)

  l užduotis. Aš vaizdas bendravime Kodėl mūsų Aš vaizdas svarbus bendravime? Kaip bendravimas padeda pažinti savąjį Aš? Kodėl, geriau pažindami savąjį Aš, mes galime efektyviau bendrauti? Kaip įtakoja bendravimą savigarbos lygis? Ką, skaitydami šį skyrių, naujo apie save sužinojote? Kaip tai panaudosite įvairiose savo bendravimo situacijose? 2 užduotis. Konfliktai grupėje? Aprašykite konfliktą, kilusį grupėje? Įvardinkite visas galimas konflikto priežastis (tiek įsisąmonintas, tiek ne), klausdami, ar konflikto šaltinis yra individe ar jį lėmė aplinkybės (kokios?)? Kokios buvo konflikto pasekmės, grupės dalyvių elgsena? Kaip baigėsi konfliktas? Kokią įtaką konfliktas turėjo grupės sutelktumui? Ką buvo galima daryti kitaip, kad konflikto sprendimas būtų konstruktyvesnis? 3 užduotis. Geras klausymasis (dvi situacijos). Aprašykite situaciją, kai jautėtės išklausytas. Kokia buvo pašnekovo elgsena, žodžiai, kaip reiškiami jausmai ir pan. Kokie buvo jūsų jausmai, žodžiai, reakcija. Aprašykite situaciją, kai nebuvote išklausytas. Kaip elgėsi pašnekovas, kaip jautėtės jus. Remkitės psichologine literatūra, paanalizuokite, ką galėtumėte daryti kitaip. 4 užduotis. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-11-26
 • Darbo su atveju aprašymas

  Kontrolinio darbo užduotis: socialinio darbuotojo vaidmuo daugiavaikėje šeimoje. Socialinio darbuotojo darbo su atveju aprašymas: Darbo su atveju pradžia. Kontakto stadija. Kontrakto stadija. Veiklos stadija.
  Socialinis darbas, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-11-09
 • Drabužių ir avalynės higiena

  Įvadas. Drabužių higiena. Avalynė ir jos higiena. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-14
 • Evangelija pagal Matą: "Jėzaus gundymas dykumoje"

  Evangelijos pagal Matą "Jėzaus gundymas dykumoje" interpretacija.
  Krikščionybė, interpretacija(3 puslapiai)
  2011-03-18
 • Nedarbas — viena didžiausių ekonomikos blogybių

  Įvadas. Nedarbo samprata. Nedarbo priežastys. Darbo jėgos ir nedarbo samprata. Nedarbo priežastys ir užimtumas. Nedarbo rūšys ir formos. Socialinės–ekonominės nedarbo pasekmės. Socialinės garantijos nedirbantiems piliečiams. Teisė gauti bedarbio pašalpą. Bedarbio pašalpa. Bedarbio pašalpos sumažinimas, jos mokėjimo sustabdymas arba nutraukimas. Iš Užimtumo fondo remiami darbai. Lietuvos darbo birža. Darbo biržos struktūra.Darbo biržos funkcijos. Trišalių komisijų teisės. Išvados.
  Makroekonomika, namų darbas(26 puslapiai)
  2011-03-17
 • Organizme vykstantys pokyčiai senstant

  Įvadas. Apie fizinį senėjimą. Kas būdinga ligoms senatvėje. Dažniausios ligos senatvėje. Menopauzė ir senatvė. Menopauzė. Jos pradžia. Odos priežiūra. Osteoporozė. Šlapimo nelaikymas. Lytinis potraukis. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(14 puslapių)
  2007-12-14
 • Psichinės sveikatos samprata

  Įžanga. Psichinė sveikata. Kokia yra dabartinė mūsų visuomenės psichikos sveikata? Galvos smegenys — psichikos buveinė. Psichiatrijos pagalbininkės. Ar žmonija taps sveikesnė? Nuo daugelio psichikos ligų galima išgydyti. Psichikos ligų pasistenkime išvengti. Psichiatro žodis ligoniui, norinčiam greičiau pasveikti. Išvados.
  Medicina, referatas(15 puslapių)
  2007-12-14
 • Rytinės mankštos poveikis vaiko dienos darbingumui

  Įvadas. Rytinės mankštos reikšmė vaiko sveikatai. tos struktūra ir turinys. Rytinės mankštos vedimo ir organizavimo metodika. Pagrindiniai rytinės mankštos principai, skirti atskiriems kompleksams. Išvados.
  Medicina, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-14
 • Rizikos faktoriai ir jų vertinimo rodikliai

  Įvadas. Vaikų fizinis vystymasis. Bendroji kūno higiena. Odos švara. Drabužiai ir avalynė. Regos higiena. Taisyklinga kūno laikysena. Racionali mityba. Rūkymas. Alkoholis. Dienos režimas. Išvados.
  Fiziologija, referatas(10 puslapių)
  2007-06-06
 • Savimonė

  Įvadas. Savęs vertinimo veiksniai ir jo formavimasis. Savojo "aš" – vaizdas. Formos. Vystymasis. Teigiamas ir neigiamas savęs vertinimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-06-06
 • Smurtas šeimoje (5)

  Įvadas. Fizinė prievarta. Emocine prievarta. Seksualinė prievarta. Nesirūpinimas, apleidimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-06-06
 • Socialinio darbuotojo interviu proceso aprašymas

  Užduotis: socialinio darbuotojo ir jo kliento interviu. Interviu tikslas: sužinoti daugiau informacijos apie kliento šeimą. Lentelė: Interviu tiesioginė kalba, Kliento neverbalinė kalba, Studento jausmai, mintys.
  Socialinis darbas, namų darbas(3 puslapiai)
  2011-11-09
 • Sūrių įvairovė

  Įvadas. Kaip gaminamas sūris. Sūris kaip maisto produktas. Sūrių grupės ir sūrių profiliai. Kuo vertingi fermentiniai sūriai? Fermentinių sūrių asortimentas Lietuvoje. Fermentinis, bet ar olandiškas? Olandiškų sūrių atsiradimas Lietuvoje. Kas lemia išskirtines "Goudos" savybes? Lietuviškas parmezanas. Kuo gi skiriasi Lietuviškas parmezanas nuo Parmigiano – Reggiano. "Geram skoniui" jau dveji. "Taurusis" Vilniaus rotušėje. "Vacsy" - "Zepter" sveikos mitybos programos naujovė. Iš ūkininkų namų ir fabriko: Goudos sūris. Pjaustomas Rytprūsių sūris: Tilžės sūris. Bel Paese sūrio pusbrolis: grietinėlės sūris. Prie alaus geriausiai tinka Weiftlackerkase. Misis Paulet tauriųjų pelėsių sūris: Stiltonas. Sūrių karalius: Bri. Rūgusio pieno sūris. Bavaria blu Mėsos vyniotinis su sūrio įdaru. Bri sūris Sarlando bri obuoliai. Grietinėlės sūris Kiaulienos bifšteksai su sūrio "skiautere". Grietinėlės sūris Sūrio skrebučiai su voveraitėmis. Ėdamo sūris Sūrio vafliai. Ementalio sūris Sūrio ragu su ryžių "karūna". Išvados.
  Kulinarija, referatas(29 puslapiai)
  2007-06-06
 • Tėvų auklėjimo stilius ir jo poveikis vaikams (2)

  Įvadas. Auklėjimo stiliaus sąvoka. Pagrindiniai auklėjimo stiliai. Auklėjimo stiliaus identifikavimo sąlygos. Jausmų ir emocijų vaidmuo auklėjimo stiliuose. Interakcinis auklėjimo stilių aspektas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(11 puslapių)
  2007-06-06
 • Vaiko ugdymas šeimoje, mušimas

  Įvadas. Šeimos kaip ugdymo institucijos samprata. Vaiko mušimas šeimoje nėra ugdymo pagrindas. Nepilnos ir netradicinės šeimos. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(12 puslapių)
  2007-06-06
 • Vaikų ligų gydymas vaistažolėmis

  Įvadas. Špinatai tausoja mūsų akis. Ąžuolo žievė (Cortex Quercus). Pankolis (Foeniculum vulgare M.). Ginkgo (Ginkmedis) (Ginkgo biloba L.). Jonažolė (Hypericum perforatum L.). Ramunėlės (Chamomilla recutita L.). Tuja (Thuja occidentalis L.). Liepa (Tilia platyphyllos Scopoli). Karščiavimas peršalus ir sergant gripu. Gerklės skausmai. Sloga. Kosulys. Skrandžio ir žarnyno negalavimai. Inkstų ir šlapimo pūslės negalavimai. Miego sutrikimai. Ausų uždegimas. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(13 puslapių)
  2007-12-14
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po