Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Namų darbai

Namų darbai (5800 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Variklio valdymo sistemos analizė: 2000 metų automobilis Toyota Corolla

  Automobilio Toyota Corolla, 2000 metų variklio, 1600 cm3 benzinas, valdymo sistemos analizė. Valdymo sistemos struktūrinė schema. Pagrindiniai apkrovos matavimo elementai. Koreguojantys sistemos elementai. Vykdomieji įtaisai. Variklio ir jo valdymo sistemos techninės priežiūros laikotarpiai. Išvados.
  Inžinerija, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-02-22
 • Variklių, eile išdėstytais cilindrais, alkūniniai ir skirstymo mechanizmai

  Darbo tikslai: išnagrinėti variklių alkūninių ir skirstymo mechanizmų sandarą. Išanalizuoti alkūninio ir skirstymo mechanizmų tarpusavio ryšį. Darbo priemonės ir metodas. Darbo rezultatas: alkūninio ir skirstymo mechanizmų detalių pavadinimai. Skirstymo mechanizmo detalių pavadinimai. Hidraulinis stūmiklis. Variklyje išmatuotas tarpelis skirstymo mechanizme – 0,37mm. Plokštelės storis – 3,60mm. Išvados.
  Inžinerija, namų darbas(3 puslapiai)
  2007-11-10
 • Varškė

  Įvadas. Produktų grupės charakteristika. Lietuvoje yra keturi varškės gamybos būdai. Pieno paruošimas varškės gamybai. Pieno užraugimas ir rauginimas. Varškės sūreliai. Klasifikavimas. Kokybės reikalavimai. Rinkos tyrimas arba tiriamas asortimentas. Išvados.
  Pramonė ir gamyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-12-19
 • Varškės patiekalai. Arbata

  Varškės patiekalai. Šalti varškės patiekalai. Karšti varškės patiekalai. Varškėčių patiekalų receptai. Varškės apkepas. Virtiniai. Arbata. Vandens kokybės įtaka arbatos skoniui, aromatui. Laiko ir temperatūros įtaka arbatos nuoviro kokybei. Arbatos užplikymas. Angliškas, japoniškas, mongoliškas arbatos paruošimo būdas. Praktinė užduotis.
  Kulinarija, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-05-28
 • Vartojimo, taupymo ir investicijų dinamikos palyginamoji analizė

  Sąvokos. Vidutinės namų ūkių pajamos (vienam namų ūkio nariui per mėnesį). Vidutinės vartojimo išlaidos (vienam namų ūkio nariui per mėnesį). Vidutinis namų ūkių taupymas (vienam namų ūkio nariui per mėnesį). Materialinės investicijos (vienam gyventojui litais). Investicijų ir vartojimo išlaidų priklausomybė.
  Makroekonomika, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-05-24
 • Vartotojų apklausa: parduotuvės pirkėjai

  Excel byla. Apklausti 1500 parduotuvės paslaugomis pasinaudoję žmonės. Iš apklausos duomenų padaryti tyrimą ir nustatyti: Kiek vyrų, moterų ir vaikų apsilankė parduotuvėje. Suskaičiuoti su funkcija Frequency. Ar respondentai parduotuvėje pirko už panašią kainą ar už skirtingas kainas. Per kiek laiko dažniausiai buvo aptarnaujami respondentai. Nustatyti ar yra ryšys tarp išleidžiamos sumos ir aptarnavimo laiko? Ar galima teigti, kad daugiau išleidžia tie respondentai, kurie užtrunka parduotuvėje ilgiau. Kiek respondentų apsilankė parduotuvėje iš Centro, Žaliakalnio, Aleksoto, Vilijampolės. Pavaizduoti dažnių lentele ir grafiku. Kiek vidutiniškai išleidžia pastovūs ir atsitiktiniai pirkėjai parduotuvėje? Kokią didžiausią sumą išleido pastovus ir atsitiktinis pirkėjas? Kiek procentų lankytojų pageidauja šviežiasnės duonos, lietuviškų vaisių, prekių vaikams. Pavaizduoti lentele ir grafiku. Kas labiausiai patinka parduotuvėje vyrams, moterims, vaikams parduotuvėje. Pavaizduoti grafiškai procentais. Ar galima teigti, kad daugiausiai moterys išleidžia pinigų parduotuvėje. Pavaizduoti grafiškai. Ko daugiausiai pageidauja vyrai, moterys ir vaikai parduotuvėje?. Pavaizduoti grafiškai procentais.
  Informatika, namų darbas(31 puslapis)
  2009-11-24
 • Vasarinių miežių auginimo technologiniai elementai ir jų ekonominis vertinimas

  Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti vasarinių miežių veislias, žemės paruošimą, dirbimą, tręšimą, derliaus nuėmimą. Vasariniai miežiai. Vasarinių miežių technologinių elementų vertinimas. Vasariniai miežiai. Vasarinių miežių technologinių elementų ekonominis vertinimas. Išvados.
  Žemės ūkis, namų darbas(11 puslapių)
  2010-04-26
 • Vasarinių rapsų auginimo technologijos darbų sauga: UAB "Rapsvita"

  Darbų saugos savarankiškas darbas. Darbų saugos organizavimas UAB "Rapsvita". Darbų saugos valdymo struktūra įmonėje. Darbuotojų mokymas, atestavimas, instruktavimas. Dokumentų pavyzdžiai. Įmonės vadovo pareiginė instrukcija. Bendroji dalis. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Vasarinių rapsų auginimo analizė darbų saugos požiūriu. Darbo operacijos. Darbo priemonės, patalpos.Kenksmingi ir pavojingi veiksniai. Darbų saugos instrukcija darbui su sėjamąją. Bendroji dalis. Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai. Jų poveikis sveikatai, būtinos saugos priemonės. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai ypatingais atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.
  Žemės ūkis, namų darbas(13 puslapių)
  2011-06-09
 • Vasaržaliai miškai

  Įvadas. Tikslas: paanalizuoti, paaiškinti vasaržalių miškų išsidėstymą, klimatą, augaliją ir gyvūniją šiame biome. Vasaržalių miškų išsidėstymas. Vasaržalių miškų klimatas. Gyvūnija. Augalija. Ąžuolai Lietuvoje. Išvados.
  Biologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-03-25
 • VB-3/5 svetainės lankytojų statistinis tyrimas, atliktas naudojant ARIMA modelį

  Įvadas. VB-3/5 svetainės lankytojų statistinis tyrimas, atliktas naudojant ARIMA modelį. Preliminari eilutės analizė. Skirtuminių lygčių apskaičiavimas. Liekamųjų paklaidų apskaičiavimas. Gautos prognozės palyginimas su realiais duomenimis. Preliminari eilutės analizė. Skirtuminių lygčių apskaičiavimas. Liekamųjų paklaidų apskaičiavimas. Heteroskedastijos įvertinimas. Spirmeno ranginės koreliacijos koeficientas. Goldfeldo-Kvandto testas. Laiko eilutės vidurkio stacionarumas. Vidurkių palyginimo metodas. Serijų testas įvedant medianą. Didėjančių ir mažėjančių serijų testas. Išvados.
  Statistika, namų darbas(29 puslapiai)
  2006-03-03
 • Vedybų sutarties sudarymas ir turinys

  Įvadas. Vedybų sutartis. Vedybų sutarties sudarymas. Vedybų sutarties turinys. Užduotis. Į Kauno miesto apylinkės teismą kreipėsi ieškovas, nurodydamas, kad šalys susituokė 2004 metų lapkričio 10 dieną. Santuokoje jiems gimė sūnus Karolis. Jau daugiau kaip metus laiko ieškovas su atsakove negyvena. Kur šiuo metu yra atsakovė jam nėra žinoma. Ieškovas teismo prašė santuoką nutraukti dėl atsakovės kaltės, nustatyti nepilnamečio sūnaus gyvenamąją vietą su juo, priteisti iš atsakovės nepilnamečio vaiko išlaikymui po 200 Lt kas mėnesį mokamomis periodinėmis išmokomis bei įsiskolinimą už praėjusius 12 mėnesių. Nurodykite kokį sprendimą teismas turėtų priimti dėl ieškovo pareikštų reikalavimų? Atsakymą pagrįskite. Išvados.
  Civilinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-03-01
 • Vėdinimo projektavimas. Apšvietos poligrafinėse įmonėse skaičiavimas

  Darbo tikslas: Suprojektuoti racionalias ir atitinkančias darbo saugos sąlygas, spaustuvių patalpas ir įrengimų išdėstymą konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti užsakymai (pobūdis ir apimtis). Atlikti reikiamo vėdinimo intensyvumo (oro kaitos) skaičiavimus konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti užsakymai (pobūdis ir apimtis). Įvertinti kenksmingas išskyras pasirinktuose technologiniuose procesuose. Darbo eiga. Duomenys. Sprendimas. Įrenginių parinkimas. Suprojektuotas įrenginių išsidėstymas. Suprojektuotas įrenginių išsidėstymas. Išskiriamos šilumos skaičiavimas. Išskiriamų vandens garų kiekio skaičiavimas. Rezultatai. Darbo tikslas: Suprojektuoti racionalias ir atitinkančias darbo saugos sąlygas spaustuvių patalpas ir įrenginių išdėstymą konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti darbai (pobūdis ir apimtis). Atlikti reikiamo apšvietimo skaičiavimus konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti darbai (pobūdis ir apimtis). Duomenys. Sprendimas. Technologijų ir įrenginių parinkimas. Įrenginių kiekio skaičiavimas. Medžiagų ir produkcijos srautų projektavimas. Apšvietimo skaičiavimas. Bendrojo apšvietimo skaičiavimas. Vietinio apšvietimo spausdinimo mašinos zonoje skaičiavimas. Vietinio atspaudų kontrolės stalo apšvietimas. Rezultatai.
  Ergonomika, namų darbas(11 puslapių)
  2007-04-05
 • Vėdinimo projektavimas. Apšvietos poligrafinėse įmonėse skaičiavimas (2)

  Vėdinimo projektavimas. Darbo tikslas: Suprojektuoti racionalias ir atitinkančias darbo saugos sąlygas spaustuvių patalpas ir įrenginių išdėstymą konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti darbai (pobūdis ir apimtis). Atlikti reikiamo vėdinimo intensyvumo (oro kaitos) skaičiavimus konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti darbai (pobūdis ir apimtis). Įvertinti kenksmingas išskyras konkrečiose technologiniuose procesuose. Duomenys. Sprendimas. Technologijos ir įrenginių parinkimas. Įrenginių kiekio skaičiavimas. Medžiagų ir produkcijos srautų projektavimas. Medžiagų sunaudojimo skaičiavimas. Kenksmingų išskyrų skaičiavimas ir jų kiekio nustatymas. Išskiriamos šilumos skaičiavimas. Rezultatai. Apšvietos poligrafinėse įmonėse skaičiavimas. Darbo tikslas: 1. Suprojektuoti racionalias ir atitinkančias darbo saugos sąlygas spaustuvių patalpas ir įrenginių išdėstymą konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti darbai (pobūdis ir apimtis). Atlikti reikiamo apšvietimo skaičiavimus konkrečioms spaustuvių gamybinėms patalpoms, kuriose vykdomi iš anksto nustatyti darbai (pobūdis ir apimtis). Duomenys. Sprendimas. Technologijų ir įrenginių parinkimas. Įrenginių kiekio skaičiavimas. Medžiagų ir produkcijos srautų projektavimas. Medžiagų sunaudojimo skaičiavimas ir užsakymui atlikti laiko nustatymas. Apšvietimo skaičiavimas. Bendrojo apšvietimo skaičiavimas. Vietinio apšvietimo spausdinimo mašinos zonoje skaičiavimas. Vietinio apšvietimo ritinių išilginio pjovimo mašinos zonoje skaičiavimas. Vietinio atspaudų kontrolės stalo apšvietimas. Rezultatai.
  Ekologija, namų darbas(15 puslapių)
  2010-03-31
 • Veidinis nervas

  Veidinis nervas. Kas serga veidinio nervo neuropatija. Etiologija ir patogenezė. Klinika. Gydymas. Kineziterapija. Pratimai gerinantys artikuliaciją.
  Ligos ir traumos, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-11-18
 • Veido ženklai. Šypsena

  Burnos ženklai. Ką jie pasako. Apie šypseną. Šypsenų rūšys. Tai įdomu. Žaidimas "Melo detektorius".
  Socialinė psichologija, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-01-30
 • Veiklos analizė ir informacinių poreikių specifikavimas: UAB "JTF konservai"

  Namų darbo paskirtis. Užduotis. Organizacinės sistemos veiklos analizė struktūriniu metodu. Sistemos aprašymas. Išorinis sistemos aprašymas. Vidinis sistemos aprašymas. Hierarchijos lygiai. Organizacijos veiklos aprašas. Firmos "JTF konservai" veiklos aprašymas. Organizacijos esybių ir procesų suvestinė. Analizuojamos veiklos srities grafinis modelis. Nulinio lygio DFD. Pirmo lygio DFD. Kompiuterizuojama sistemos dalis. DSD. Organizacijos veiklos analizė objektiniu metodu. Biznio sąveikų modelis. Darbų eigos modeliai. Nulinio lygio darbų eigos modelis (Užsakymų valdymas). Pirmo lygio darbų eigos modelis (Užsakymų planavimas). Antro lygio darbų eigos modelis (Užsakymo nusprendimas). Organizacijos (struktūros) modelis. Procesų (hierarchijos) modelis. Tikslų modelis. Tikslų modelis. Vartotojo informacinių poreikių analizė ir specifikavimas. Use Case diagrama. Use Case Duomenų srautų aprašymai. Loginių ryšių tarp sudarytų modelių aprašymas. Išvados. EVC išvados.
  Informatika, namų darbas(23 puslapiai)
  2007-04-20
 • Veiklos analizė ir įvertinimas: APB "Apranga"

  Įvadas. Darbo tikslas – Išanalizuoti APB "Apranga" veiklą 2006-2008 metai. APB "Apranga" pristatymas. Finansinių santykinių rodiklių analizė. Likvidumo rodikliai. Veiklos aktyvumo rodikliai. Pelningumo rodikliai. Bendras įmonės būklės vertinimas ir veiklos gerinimo galimybės. APB "Apranga" SWOT analizė. APB "Apranga" veiklos gerinimo galimybės. Priedas (1).
  Finansai, namų darbas(11 puslapių)
  2010-04-06
 • Veiklos analizė kokybės vadybos aspektais: UAB "Girių bizonas"

  Įvadas. Apie įmonę. Organizacijos struktūra, darbuotojų atsakomybė ir įgaliojimai. Atsakomybė ir įgaliojimai. Vadybos politika. Vadybos sistemos tikslai. Pagrindiniai procesai. Produkto realizavimo planavimas. Su vartotoju susiję procesai. Projektavimas ir kūrimas. Pirkimas. Tiekėjų įvertinimas. Gautų žaliavų patikrinimas. Išteklių vadyba. Žmogiškųjų išteklių vadyba. Technologiniai įrengimai ir matavimo priemonės. Infrastruktūros ir darbo aplinkos valdymas. Įmonės veiklai taikomi teisiniai bei normatyviniai reikalavimai. Dokumentų struktūra. Dokumentų valdymas. Duomenų įrašų valdymas. Elektroninių dokumentų ir duomenų valdymas. teisiniai reikalavimai. Matavimai, analizė ir tobulinimas. Bendrieji reikalavimai. Pirkėjų patenkinimo matavimas. Produkto matavimai. Neatsitiktinio produkto (NP) valdymas. Proceso matavimai. Tobulinimo veikla. Nuolatinis tobulinimas. Koregavimo veiksmai. Prevenciniai veiksmai. Priedai (7).
  Įmonių aprašymai, namų darbas(24 puslapiai)
  2010-03-30
 • Veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas: UAB "Žemkalnija"

  Informacinių sistemų ataskaita. UAB "Žemkalnija" veiklos analizė, reikalavimų specifikavimas informacinei sistemai, veiklos modeliavimas "Provicion workbench". Organizacijos veiklos aprašymas. Reikalavimų specifikavimas gamybinės įmonės informacinei sistemai. Įvadas. Bendri reikalavimai. Funkciniai reikalavimai. Nefunkciniai reikalavimai. Organizacijos veiklos modeliavimas "provision workbench". TOP lygmens biznio sąveikų modelis (BIM). Nulinio lygmens biznio sąveikų modelis (BIM). Darbų sekos modelis (Workflow Modeler). Darbų sekos modelis (Workflow Modeler), 2- as lygmuo. Organizacijos tikslų modelis (Goal Modeler). Organizacijos vietovių modelis (Location Modeler).
  Informacija ir informacinė visuomenė, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-06-25
 • Veiklos analizė: AB "Utenos trikotažas"

  Modulio "Įmonės veiklos analizė" namų darbas. Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės "Utenos trikotažas" pristatymas. Aplinkosauga. Gaminiai be chemikalų. Horizontalioji ir vertikalioji finansinių ataskaitų analizė. Vertikalioji pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Horizontalioji balanso analizė. Vertikalioji balanso analizė. Santykinių rodiklių analizė. Turto valdymo rodikliai. Kapitalo rinkos rodikliai. DU PONT analizė. Įmonės rizikos įžvalga ir bankroto tikimybės vertinimas. Bankroto vertinimas. Apibendrintas įmonės būklės vertinimas, veiklos tobulinimo galimybių išryškinimas bei pasiūlymų formavimas. Priedas (1).
  Finansai, namų darbas(23 puslapiai)
  2012-04-26
Puslapyje rodyti po