Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Kita referatai

Kita referatai (194 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • STCW-78/95 konvencija

  STCW-78/95 konvencijos įdiegimo procedūros. STCW-78/95 konvencijos istorinė apžvalga ir struktūra. STCW-78/95 konvencijos ir jos kodeksų pagrindiniai tikslai. STCW-78/95 konvencijos ir ISM kodekso įdiegimo laikas. Bendrosios STCW-78/95 konvencijos nuostatos. Reikalavimai kapitonui bei įgulai. Instrukcija dėl mašinų skyriaus komandos. Instrukcija dėl stovėjimo vachtoje.
  Kita, referatas(17 puslapių)
  2007-01-19
 • Stiklo prekės

  Įvadas. Tikslas – apžvelgti stiklo prekių kokybės nustatymo būdus ir jų ženklinimą. Stiklo prekės. Trumpai apie stiklą. Stiklo prekių klasifikavimas ir asortimentas. Stiklo gaminių ženklinimas. Stiklo prekių kokybės nustatymas. Išvados.
  Kita, referatas(9 puslapiai)
  2009-10-20
 • Sumedėję augalai laisvoms gyvatvorėms, jų auginimas, pritaikymas ir priežiūra želdynuose

  Įvadas. Darbo tikslas: Pateikti, kokius sumedėjusius augalus galima parinkti laisvoms(nekarpomoms) gyvatvorėms. Aprašyti jų auginimą ir priežiūrą želdynuose. Gyvatvorių klasifikacija ir jų tipai. Spygliuočiai augalai tinkantys laisvoms gyvatvorėms. Lapuočiai augalai tinkantys laisvoms gyvatvorėms. Žydinčios ir dekoratyvios gyvatvorės. Apsauginės gyvatvorės. Mišrios gyvatvorės. Vietos paruošimas ir gyvatvorės sodinimas. Sodinukų kiekis ir kokybė. Sodinimas. Gyvatvorės priežiūra. Laisvos gyvatvorės genėjimas. Laistymas ir tręšimas. Gyvatvorės paruošimas žiemai. Išvados.
  Kita, referatas(16 puslapių)
  2010-04-06
 • Svėrimo ir matavimo įranga

  Įvadas. Žmonija matuoja. Kalibravimas. Matavimo etalonai. Svarstyklės virusams. Svėrimo įranga. Elektroninės svarstyklės su masės indikacija. Elektrinės svarstyklės su masės ir kainos indikacija. Vienetus skaičiuojančios svarstyklės. Platforminės elektroninės svarstyklės. Svarstyklės kontroliniams svėrimams. Savirašės elektroninės svarstyklės. Indikacija.
  Kita, referatas(11 puslapių)
  2006-02-07
 • Šiluminės sistemos modelis

  Įvadas. Valdomi objektai. Valdomų objektų klasifikavimas ir jų savybių nustatymo metodai. Analizinis valdomų objektų charakteristikų nustatymas. Valdomų objektų charakteristikų eksperimentinis nustatymas. Matematinio modeliavimo principai. Šildomo skysčio talpos modelis. Išvados.
  Kita, referatas(11 puslapių)
  2007-10-16
 • Šokio terapija

  Šokio terapija. Šokio terapijos tikslas. Šokio terapijos uždaviniai. Šokio terapijos principai. Terapijos priemonės.
  Kita, referatas(3 puslapiai)
  2005-11-07
 • Šunų herpes virusas

  Įvadas. Taksonomija ir klasifikacija. Herpes viruso morfologija. Patogenezė. Epidemiologija. Klinikiniai simptomai. Diagnostika. Gydymas. Profilaktika. Ko galima tikėtis iš kalės jau infekuotos CHV? Patologija. Išvados.
  Kita, referatas(14 puslapių)
  2007-05-05
 • Tarptautiniai kultūriniai ryšiai

  Įvadas. Kas kinta Lietuvoje? Kas kinta Europoje? Tarptautiniai kultūros ryšiai. Išvados.
  Kita, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-05
 • Tatuiruotės

  Įvadas. Tatuiruotės. Kas tai menas ar beprotybė? Tatuiruočių atsiradimas. Tatuiruočių reikšmė. Tatuiruotės senajame pasaulyje. Tatuiruotės kelias. Tatuiruočių pašalinimas. Tatuiruočių šalinimas lazeriu. Išvados. Priedas (nuotraukos).
  Kita, referatas(10 puslapių)
  2007-05-09
 • Technologijos

  Pjūviai ir kirtimai. Klasikiniai dizaino principai ir dalys. Medienos naudojimo sritys. Medžių veislės ir savybės. Projektavimas ir kūryba. Spalvotųjų metalų panaudojimas. Suvirinimas ir litavimas. Gaminio technologinė kortelė.
  Kita, referatas(11 puslapių)
  2007-06-08
 • Technologijų susiliejimas

  Įvadas. Technologijų susiliejimas su žmogumi. Komunikacinių technologijų susiliejimas. Technologijų ir interneto paslaugų ateitis. Dviprasmiška ateitis: automobiliai ir technologijos. Gamtos ir technologijų susiliejimas. Ekologiškas virtuvės čiaupas. Protingi namai. Nanotechnologijos – XXI amžiaus pasiekimų viršūnė. Technologijų susiliejimo tendencijos Lietuvoje. Išvados.
  Kita, referatas(15 puslapių)
  2010-06-08
 • Tiesioginiai ir retoriniai kreipiniai ir klausimai viešosiose kalbose

  Įvadas. Retorinis klausimas. Retorinis kreipinys.
  Kita, referatas(11 puslapių)
  2007-01-24
 • Tikimybiniai samprotavimai

  Skirtumas tarp dedukcinių ir nededukcinių samprotavimų. Dedukcija. Nededukcija. Indukcija. Indukcijos rūšys. Indukcija parengtinio tardymo procese. Analogija. Analogijos išvados patikrinimas. Hipotezė. Teisinė versija. Versijos sukūrimas. Versijos patikrinimas.
  Kita, referatas(10 puslapių)
  2007-12-16
 • Trafaretinės spaudos technologinė įranga

  Įvadas. Trafaretinių spaudos formų gamyba. Tinklelis. Rėmai. Spaudos formos gamybai naudojama įranga. Rakelis. Trafaretinės spaudos procesas. Trafaretinių spaudos mašinų konstrukcijų įvairovė. Vienspalvės ir daugiaspalvės spaudos mašinos. Plokščias, cilindrinis ir rotacinis spaudos aparatai. Lapinės, ruloninės ir spausdinimo ant erdvinių medžiagų mašinos. Specializuotos ir universalios spaudos mašinos. Rankinio veikimo, pusiau automatiniai ir automatiniai įrengimai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais. PowerPoint pristatymas (28).
  Kita, referatas(17 puslapių)
  2008-09-17
 • Transporto geografija (7)

  Įvadas. Lietuvos transporto sistemos esamos būklės analizė: tikslai, problemos, plėtros kryptys. Darbo tikslas, uždaviniai. Lietuvos transporto sistemos plėtros strategijos vizija ir misija. Stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių (SSGG) analizė. Lietuvos transporto sistemos pagrindinės problemos. Lietuvos transporto sistemos esama būklė po įstojimo į Europos Sąjungą (ES). Lietuvos transporto sistemos plėtros kryptys. Išvados.
  Kita, referatas(18 puslapių)
  2009-03-25
 • Transporto priemonių panaudojimas kontrabandiniam pervežimui

  Įvadas. Pirminis automobilio patikrinimas. Teisinga apžiūra. Pirminės apžiūros pradžia. Automobilio pirminio patikrinimo taškai ir rekomendacijos kaip tai atlikti. Variklio skyrius. Išorinis automobilio patikrinimas. Automobilio salonas. Automobilio apžiūra iš apačios. Universalas. Pikapas. Nebortinė krovininio transporto priemonė. Detalus patikrinimas. Atomobilio detalaus patikrinimo taškai ir rekomendacijos kaip tai atlikti. Bagažinė. Variklio skyrius. Išorinė automobilio priekinės dalies apžiūra. Išorinė automobilio užpakalinės dalies apžiūra. Išorinė automobilio šonų apžiūra. Ratai. Automobilio salono patikrinimas. Išvados.
  Kita, referatas(22 puslapiai)
  2011-05-09
 • Traškučiai. Bendrieji reikalavimai

  Įvadas. Įmonės standartas. Traškučiai. Bendrieji reikalavimai. Taikymo sritis. Normatyvinės nuorodos. Terminai ir apibrėžtys. Techniniai reikalavimai. Žaliavos. Traškučių jusliniai rodikliai. Traškučių fizikiniai-cheminiai rodikliai. Higiena. Pakavimas. Ženklinimas. Priėmimas. Tyrimų metodai. Laikymas ir gabenimas. Gamintojo garantija.
  Kita, referatas(5 puslapiai)
  2007-03-27
 • Trijų šalių energetinių sistemų efektyvumo palyginimas: Lietuva, Baltarusija, Argentina

  Užduotis. Įvadas. Kiekvienos šalies apibūdinimas. Lietuva. Baltarusija. Argentina. Pagrindinių ekonominių ir energetinių rodiklių palyginimas. Lietuvos, Baltarusija ir Argentinos bendrojo vidaus produkto (BVP) palyginimas. Šalių palyginimas pagal kuro ir energijos balansą 2003 metais. Išvados.
  Kita, referatas(13 puslapių)
  2007-04-14
 • Trijų šalių energetinių sistemų efektyvumo palyginimas: Lietuva, Islandija ir Nigerija

  Lietuvos, Islandijos ir Nigerijos energetinių sistemų palyginimas. Įvadas. Lietuva. Nigerija. Islandija. Trijų šalių palyginimas. Išnašos.
  Kita, referatas(27 puslapiai)
  2008-04-14
 • Trijų šalių energetinių sistemų efektyvumo palyginimas: Lietuva, Kenija, Albanija

  Užduotis. Įvadas. Kiekvienos šalies apibūdinimas. Lietuvos apibūdinimas. Albanijos apibūdinimas. Kenijos apibūdinimas. Pagrindinių ekonominių ir energetinių rodiklių palyginimas. Lietuvos, Albanijos ir Kenijos bendrojo vidaus produkto (BVP) palyginimas. Išvados.
  Kita, referatas(15 puslapių)
  2007-04-14
Puslapyje rodyti po