Teritorija ir geografinė padėtis. Afrikos geologinė sandara ir paviršius. Klimato ypatumai. Vidaus vandenys. Afrikos kraštovaizdžių išsidėstymo dėsningumai. Afrika- žmonijos lopšys. Senovės Egipto civilizacija. Arabų užkariavimai. Viduramžių valstybės. Vergų prekyba ir jos padariniai. Afrikos pasidalijimas. Gyvenimo būdo pasikeitimas. Afrikos išsivadavimas. Demografinės problemos. Gyventojų etnolingvistinė sudėtis. Gamtos ištekliai. Ūkio ypatumai. Žemės ūkis. Pramonė. Pietų Afrikos Respublika.
Gamtinė geografija, referatas(9 puslapiai)
2007-11-14
Akmens anglys. Akmens anglies geologija. Akmens anglių gavyba. Akmens anglys perdirbamos terminiu ir cheminiu būdu. Akmens anglies rūšys. Akmens anglies panaudojimas. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis ir diagrama.
Gamtinė geografija, referatas(6 puslapiai)
2008-06-05
Amazonija. Amazonijos griovimas. Miško apsuptis. Gyvybės katilas. Vandens simfonija. Indėnai Amazonijoje.
Gamtinė geografija, referatas(4 puslapiai)
2005-05-19
Tyrinėtojai. Martynas Frobišeris. Džonas Deivis. Henris Hadsonas. Viljamas Bafinas. Džonas Franklinas. Kabotas. Šiaurės Vakarų kelio paieškos ir pirmieji atradimai Vakarų Arktyje. Nauji Šiaurės Vakarų kelio ieškojimai ir atradimai. Amerikos Arktyje.
Gamtinė geografija, referatas(7 puslapiai)
2011-06-06
Įvadas. Apie Arktį. Arkties gamta. Arkties klimatas. Apie Antarktį. Antarktida. Antarktidos klimatas. Augalija ir gyvūnija. Arkties gyventojai. Išvada. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
Gamtinė geografija, referatas(7 puslapiai)
2008-01-02
Atmosfera ir jos sudėtis. Atmosferos sandara. Atmosferos teršimas. Teršalai Lietuvos miestų ore ir taršos pasekmės. Oro apsauga Lietuvoje.
Gamtinė geografija, referatas(7 puslapiai)
2006-01-17
Atviros Baltijos jūros būklė. Druskingumas ir deguonis. Biogeninės medžiagos. Metalai ir patvarūs organiniai junginiai. Planktonas ir dugno fauna. Naftos teršalai. Botnijos įlanka. Suomijos įlanka. Rygos įlanka. Rytinė Atviroji Baltijos jūros dalis. Gdansko įlanka, vidurinė Lenkijos pakrantė, Pomeranijos įlanka. Arkonos baseinas. Beltų jūra, Zundo ir Kategato sąsiauriai. Gyvųjų išteklių būklė Baltijos jūroje. Gamtiniai ištekliai, žuvys ir žvejyba. Ruoniai ir paukščiai. Žuvininkystė.
Gamtinė geografija, referatas(8 puslapiai)
2006-02-15
Bendros žinios apie Australiją. Reljefas, klimatas ir dirvožemiai. Kas išskiria Australiją iš kitų žemynų? Australijos sausosios savanos. Australijos gyvoji gamta. Unikalieji sterbliniai. Paukščiai, ropliai ir vabzdžiai. Australijos jūriniai gyvūnai. Australijos miškai. Augmenija. Pabaigos žodis.
Gamtinė geografija, referatas(14 puslapių)
2007-06-28
Įvadas. Australijos ir Okeanijos geografiniai ypatumai. Australijos ir Okeanijos geografinė padėtis. Australijos ir Okeanijos paviršius. Australijos ir Okeanijos klimato ypatumai. Australijos ir Okeanijos geografinės zonos. Australijos ir Okeanijos dirvožemiai. Australijos ir Okeanijos gyventojai. Australijos ir Okeanijos augalijos įvairovė. Australijos ir Okeanijos gyvūnijos įvairovė. Australijos ir Okeanijos jūriniai gyvūnai. Australijos ir Okeanijos bioišteklių įvairovė. Išvados.
Gamtinė geografija, referatas(25 puslapiai)
2007-12-18
Svarbiausi duomenys apie Baltijos jūrą. Jūros formavimasis. Baltijos jūros įlankos. Tektoninė struktūra, klimatinės sąlygos. Krantų ypatumai. Fauna. Tarša.
Gamtinė geografija, referatas(5 puslapiai)
2005-05-17
Bendrai apie Baltijos jūrą. Kai kurie šalutiniai Baltijos jūros cheminiai elementai. Baltijos jūros pakrančių vandenų būklė. Botnijos įlanka. Suomijos įlanka. Rygos įlanka. Rytinė Atviroji Baltijos jūros dalis. Gdansko įlanka, vidurinė Lenkijos pakrantė, Pomeranijos įlanka. Arkonos baseinas. Baltijos jūra, Zundo ir Kategato sąsiauriai. Gyvųjų išteklių būklė Baltijos jūroje. Gamtiniai ištekliai, žuvys ir žvejyba. Ruoniai ir paukščiai. Žuvininkystė. Atviros Baltijos jūros būklė. Druskingumas ir deguonis. Biogeninės medžiagos. Maistmedžiagių patekimas į Baltijos jūrą. Baltijos jūros teršimas maisto medžiagomis per paskutinius dešimtmečius. Metalai ir patvarūs organiniai junginiai. Planktonas ir dugno fauna. Naftos teršalai. Baltijos jūros radioaktyvioji tarša. Eutrofikacija. Eutrofikacija Baltijos jūroje.
Gamtinė geografija, referatas(21 puslapis)
2005-06-06
Įvadas. Baltijos jūros Klaipėdos – Šventosios ruožo dugno nuosėdų granulometrinė sudėtis. Granulometrinės sudėties statistinių rodiklių rezultatai. Granulometrinės sudėties duomenų analizė. Smulkiadispersinė medžiaga Kuršių marių ir Baltijos jūros ties Lietuva dugno nuosėdose. Dugno nuosėdų pasiskirstymas Klaipėdos uosto prieigose. Dugno nuosėdų granulometrinė sudėtis.
Gamtinė geografija, referatas(14 puslapių)
2007-04-17
Kas yra gintaras? Susidarymas. Morfologija. Laiko spąstuose. Spalvos. Juvelyrų rankose. Tikras ar ne? Gintaro imitacijos. Giminaičiai visame pasaulyje. Testai tikram gintarui nustatyti.
Gamtinė geografija, referatas(8 puslapiai)
2006-03-10
Bioprodukcinio ūkio svarba bei struktūra. Žemės ūkis įvairiose klimato juostose. Žemės ūkio ypatumai ir jo reikšmė. Svarbiausios šiltųjų kraštų kultūros. Kava – svarbiausia tonizuojanti kultūra. Kakava – svarbi eksporto prekė. Arbata. Medvilnė. Javų ūkis. Kviečiai. Ryžiai. Kukurūzai. Gyvulininkystė – pieno ir mėsos ūkio pagrindas. Galvijų auginimas – svarbiausia gyvulininkystės šaka. Žvejyba ir akvakultūra. Miškai – pasaulio turtas. Miškai ir jų ištekliai. Miškai pavojuje. Badas – žmonijos problema.
Gamtinė geografija, referatas(9 puslapiai)
2007-05-05
Birštono kurorto įvertinimas ir tendencijos. Materialinės investicijos. Nedarbo lygis. Apgyvendinimas. Birštono rekreaciniai ištekliai. Aktyvus poilsis. Birštono kurorto SWOT analizė. Birštono kurorto plėtros vizija. Birštono kurorto vystymo uždaviniai ir priemonės.
Gamtinė geografija, referatas(8 puslapiai)
2005-08-06
Įvadas, darbo eiga, darbo atlikimo etapai, tikslas. Teorinė dalis. Praktinis darbas. Išvados, rekomendacijos.
Gamtinė geografija, referatas(5 puslapiai)
2006-02-03
Gamtos stebuklai. Įvadas. Griaučių krantas. Ledo karalystė – Eisriesnwelt. Negyvoji jūra. Gos Blafas. Velnio bokštas.
Gamtinė geografija, referatas(6 puslapiai)
2008-03-10
Įvadas. Dirvožemis ir jo savybės. Dirvožemio tarša. Dirvožemio užterštumas sunkiaisiais metalais. Išmetamieji teršalai. Sunkiųjų metalų poveikis dirvožemiui. Sunkiųjų metalų poveikis organizmui. Sunkiųjų metalų neutralizacija. Dirvožemio užterštumas pesticidais. Suvartojamų herbicidų kiekis Lietuvoje. Pavojingas pesticidų poveikis. Pesticidų keitimas. Dirvožemio užterštumas radioaktyviosiomis medžiagomis. Dirvožemio užterštumas organinėmis medžiagomis ir patogeniškais mikroorganizmais. Dirvožemio užterštumas atliekomis. Rūgštieji lietūs. Dirvožemio naikinimas. Dirvožemio apsaugos būdai. Veiklos prioritetai mažinant dirvožemio užterštumą. Dirvožemio biota. Tiesioginis dirvožemio sunaikinimas. Išvados.
Gamtinė geografija, referatas(15 puslapių)
2006-11-22
Įvadas. Kas tai yra draustiniai? Jų klasifikacija. Geologiniai draustiniai. Hidrografiniai draustiniai. Vilkijos hidrografinis draustinis. Pedologiniai draustiniai. Hidrologiniai draustiniai. Botaniniai draustiniai. Zoologiniai draustiniai. Biologiniai – zoologiniai draustiniai. Kraštovaizdžio arba landšaftiniai draustiniai. Geomorfologiniai draustiniai. Išvados.
Gamtinė geografija, referatas(13 puslapių)
2006-11-22
Įvadas. Magmatizmas. Efuzinis magmatizmas (Vulkanizmas). Magminės efuzinės uolienos. Efuzinių uolienų klasifikacija. Vulkanizmo charakteristika. Vulkaninės stadijos. Naudinga vulkanų veikla. Geoterminė energija ir jos panaudojimas Lietuvoje. Išvados.
Gamtinė geografija, referatas(7 puslapiai)
2006-09-19