Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Bibliotekininkystė>Bibliotekininkystės namų darbai

Bibliotekininkystės namų darbai (36 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Lektologija (5)

  Įvadas. Šio seminarinio pranešimo tikslas – aptarti skaitybos pedagogikos ypatumus. Skaitymo ir naudojimosi biblioteka skatinimas ir populiarinimas. Nacionaliniai ir tarptautiniai skaitymo skatinimo projektai/ iniciatyvos/ programos. 2008 – "skaitymo metai". Skaitytojų ugdymas: suaugusiųjų švietimas, bibliotekos ir savišvieta, nenutrūkstantis mokymasis, skaitmeninis raštingumas, vartotojų mokymas. Išvados.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(10 puslapių)
  2008-08-26
 • Lietuvos knygos istorija. Spaudos draudimo panaikinimas

  Seminarinis pranešimas. Įvadas. Spaudos draudimo panaikinimas. Išvados.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-08-03
 • Mažosios Lietuvos lietuvių knyga 1809 – 1919 metais. Repertuaras, tematika

  Seminarinis pranešimas. Įžanga. Mažosios Lietuvos lietuvių knyga (1808-1919). Repertuaras. Išsamesnė tematika, repertuaras. Išvados.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-07-14
 • Modernioji skandinavų bibliotekininkystė

  Bibliotekininkystės pranešimas. Modernioji skandinavų bibliotekininkystė. Šiandienos viešųjų bibliotekų modelis. Bibliotekų tinklo organizavimas ir paslaugos. Šiaurės šalių viešųjų bibliotekų misija. Šiaurės šalių viešųjų bibliotekų sistema. Demokratinio valdymo, demokratinės gyvensenos ir savivaldos tradicijos. Bibliotekininkų tęstinis mokymas. Komplektavimo politika. Bibliotekos paslaugų politika. Bendros bibliotekų technologijos. Techninės bibliobuso savybės. Bibliobuso erdvės. Bibliotekos rūpinasi kelti skaitymo kultūrą. Bibliotekose organizuojami kompiuterinio raštingumo kursai. Bibliotekos yra gerai suprojektuotos funkciniu ir estetiniu požiūriu. Šiaurės šalių viešosios bibliotekos pirmauja Europoje ir pasaulyje.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-10-13
 • Norvegijos bibliotekų darbas

  Norvegijos bibliotekos. Viešosios bibliotekos. Naujos Norvegijos NB kūrimas. Naujų technologijų naudojimas.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-03-27
 • Privalomojo egzemplioriaus politika Suomijoje

  Suomija ir privalomasis egzempliorius. Tiekėjai. Nacionalinei Suomijos bibliotekai reikia pristatyti: Pristatymo laikas. Už įstatymo nesilaikymą skiriama bauda.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-05-16
 • Projektas: Lietuvos dokumentinis kinas internete

  Įvadas. Tyrimo objektas – Lietuvos centrinio valstybės archyvo (LCVA) dokumentai ir rengiamas projektas "Lietuvos dokumentinis kinas internete". Lietuvos centrinio valstybės archyvo (LCVA) fondai. Lietuvos dokumentinis kinas bus perkeltas į virtualią erdvę. Išvados.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-04-10
 • Projekto įgyvendinimo planas

  Darbe aprašomas numatytų darbų kalendorinio plano sudarymas, darbų atlikimo trukmės skaičiavimas. Tikslas – nustatyti, kokius darbus būtina atlikti, numatyti jų vykdymo tvarkaraštį, apskaičiuoti reikalingų projektui išteklių poreikį bei sudaryti projekto biudžetą. Numatytų darbų kalendorinio plano sudarymas. Darbų atlikimo trukmės skaičiavimas.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-10-01
 • Projekto viešinimas

  Projektai. Projekto viešinimas. Bibliotekinių projektų ir jų rezultatų sklaida. Projektai remiami Europos Sąjungos ar kitų fondų. Skelbimų lentos. Informaciniai renginiai. Pranešimai žiniasklaidai. Ženklų ir užrašų naudojimas.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-10-01
 • Rankraštinės knygos menas. Pirmieji lietuviški rankraštiniai tekstai

  Seminarinis pranešimas. Įvadas. Rankraštinės knygos menas. Pirmieji lietuviški rankraštiniai tekstai. Išvados.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-07-15
 • Ryšių su visuomene programa: Ukmergės Vlado Šlaito viešoji biblioteka

  Įvadas. Ukmergės Vlado Šlaito biblioteka. Bibliotekos misija ir vizija. Aplinkos tyrimas: PEST. Politiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Technologiniai veiksniai. SSGG analizė. Rinkos tyrimas. Publikos. Priemonės tikslui pasiekti. Programos efektyvumo vertinimas.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-04-29
 • Skaitybos sociologija

  Leidyklos ir leidėjai. Skaitymas kaip socializacijos veiksnys. Demografiniai veiksniai skaitymas ir skaityba. Skirtingos socialinės kilmės moksleivių skaitymo efektyvumo rodikliai. Skaitymo kultūros faktoriai. Raštingumo įtaka vaiko vystymuisi.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-04-20
 • Straipsnio analizė: D. Kalvaitienė "Bibliotekų informacijos perspektyvos"

  Straipsnio pateiktis, parengta specialybes kalbos pristatymui. Užduotis: pasirinkti mokslinį straipsnį, susijusį su bibliotekomis, archyvais, institucijomis ir jį išanalizuoti. Atskleisti temą, problemą, aktualumą, pasakyti, apie ką rašoma straipsnyje, paaiškinti nežinomus terminus, parašyt šiek tiek apie jo autorių, pateikti straipsnio santrauką, o taip pat ir referavimą. Bibliotekų informacijos perspektyvos. Apie straipsnio autorę. Straipsnio žanras ir stilius, tema ir problema. Santrauka. Recenzija.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-10-06
 • Švedija. Bibliotekos, smulkusis ir vidutinis verslas

  Trumpai apie Švediją. Darbo tikslas. Bibliotekos. Universitetinės ir akademinės bibliotekos. Viešosios bibliotekos. Tarptautinė biblioteka. Programos. Nacionalinė Biblioteka. Lundo universiteto Biblioteka. Smulkusis ir vidutinis verslas. Švedijos Smulkiojo Verslo Tyrimų Fondas. Skandinavijos Verslininkystės Tyrimų Institutas. Išvados. Išnašos.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-07-08
 • Viduramžių rankraštinė knyga (9)

  Rankraštinės knygos gamybos centrai. Rankraštinės knygos gamybos technologija. Raštas ir rankraštinė knyga slavų šalyse. Rankraštinės knygos teminė struktūra. Rankraštinės knygos menas. Chronologija.
  Bibliotekininkystė, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-11-24
 • Vilniaus universiteto parengtos bibliografijos priemonės XXI a. I dešimtmetyje

  Pratarmė. Tikslas – surinkti, susiteminti ir aprašyti savarankiškus per paskutinį dešimtmetį Vilniaus universiteto parengtus ir išleistus bibliografinius veikalus. 2000-2009 m. Parengtos bibliografijos priemonės. Išteklių rūšys. Raidos dinamika. Tematika. Rengiantys padaliniai. Rengiantys asmenys. Tiražai, apimtis, kalbinė aprėptis. Apibendrinimas. Priedai (Bibliografijos priemonių rūšys 4 psl.)
  Bibliotekininkystė, namų darbas(15 puslapių)
  2010-06-02
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po