Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Profesinės praktikos ataskaita: geriamojo vandens tiekimas UAB "Dzūkijos vandenys"

Profesinės praktikos ataskaita: geriamojo vandens tiekimas UAB "Dzūkijos vandenys"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Praktikos tikslas – gebėti teorines biuro administravimo žinias pritaikyti praktinėje veikloje. Įmonės charakteristika. Įmonės tipas ir verslo aplinka. Organizacinė valdymo struktūra. Bendrovės valdymo organai. Įmonės ūkinės – finansinės veiklos rodikliai ir jų dinamika. Įmonės valdymas. Vadybos funkcijos. Darbuotojų išsilavinimas, pareigos. Įmonės personalo skyrius ir jo veikla. Administravimo proceso išnaudojimas įmonėje. Dokumentų tvarkymo ypatumai personalo skyriuje. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Geriamasis vanduo mums yra gyvybiškai svarbus, tačiau kiekvienas norime būti užtikrinti, kad esame aprūpinti visuomenės sveikatos saugos reikalavimus atitinkančiu – kokybišku geriamuoju vandeniu. Taip pat esant aplinkosaugos reikalavimams bei mūsų pačių gerovei turi būti tvarkomos nuotekos. Profesinę praktiką atlikau UAB "Dzūkijos vandenys" kuri rūpinasi Alytaus miesto bei kai kurių regionų geriamojo vandens tiekimu, vandens kokybe, abonentų (vartotojų) aptarnavimu bei nuotekų surinkimu. Praktika truko 4 savaites, 160 valandų.
Praktikos tikslas – gebėti teorines biuro administravimo žinias pritaikyti praktinėje veikloje; gebėti dirbti su informacine- dokumentine medžiaga, atlikti įstaigos, įmonės darbo su dokumentų srautais analizę; gebėti įvertinti administravimo padalinių darbuotojų darbo vietų kompiuterizavimo lygį, teikti pasiūlymus įstaigos, įmonės kompiuterizavimo klausimams spręsti, ugdyti sugebėjimą bendrauti, analizuoti, sisteminti.
Uždaviniai – parengti praktikos ataskaitą.

"Dzūkijos vandenys" tai specialios paskirties uždara akcinė bendrovė. Ji įsikūrusi Pulko g. 75. Įmonės kodas 4956684, a/s 2467167 LVKB Alytaus skyrius.
UAB "Dzūkijos vandenys" pagrindinė ūkinė-komercinė paskirtis yra bendro naudojimo geriamojo vandens tiekimas, nuotekų valymas, nuotekų tinklų ir įrenginių eksploatavimas Alytaus mieste ir rajone, naudojant gamtos išteklius bei paviršinio ( lietaus ) vandens nuotekų tinklų priežiūra Alytaus mieste.
Uždaroji akcinė bendrovė "Dzūkijos vandenys" ( anksčiau vadinosi "Teritorine vandentiekio ir kanalizacijos valdyba") įkurta prieš tris dešimtmečius, 1974 metais, balandžio 2 dieną.
UAB " Dzūkijos vandenys " yra šalia gražaus Vidzgirio miško. Bendrovė skaičiuoja trečiąjį veiklos dešimtmetį. Dar 1957-ais metais, nutarus plėsti miestą, prasidėjo geriamojo vandens paieškos ir vandentiekio projektavimas. Pirmojo vandens linija iš Vidzgirio vandenvietės į Alytaus mašinų gamyklą nutiesta 1962-ais metais. Toliau ji tęsėsi buvusiomis K.Požėlos ir Tarybinės Armijos gatvėmis į naftos bazę. Tuomet mieste vandentiekio tinklų ilgis buvo 2,4 km, o kanalizacijos – 3,3 km. Iš Vidzgirio vandenvietės pirmojo pakėlimo stoties siurbliais buvo tiekiama gyventojams 4,4 tūkst. kubinių metrų per parą.
Šiandien įmonės veikla nepalyginamai išsiplėtė. UAB " Dzūkijos vandenys " turi ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą. Bendrovėje šiandien triūsia apie 300 darbuotojų, kurie aptarnauja 3 vandenvietes, 2 vandens gerinimo stotis ir 2 antrojo bei 5 trečiojo geriamojo vandens spaudimo padidinimo siurblines, taip pat 4 nuotekų siurblines ir nuotekų valymo įrengimus, prižiūri vandentiekio ir nuotekų valymo įrengimus. Be to, reiktų priminti, kad visiškai neseniai įmonės nuotekų valymo stotis buvo modernizuota ir automatizuota, kas dar labiau pagerino atliekamo darbo kokybę. Alytaus miesta naudojamas tik požeminis vanduo, jis tiekimas iš trijų vandenviečių: Vidzgirio, Radžiūnų, Strielčių. Šiandien po miesto gatvėmis išsiraizgę 106 km vandentiekio, 80 km ūkio-buities nuotekų ir 48 km paviršinių ( lietaus surinkimo ) tinklų. Visas šis turtas priklauso miesto Savivaldybei. Nepaisant to, ne paslaptis, kad įmonė artimiausiu metu gali būti privatizuota. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo praktikos ataskaita
KategorijaViešasis administravimas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis227.66 KB
Autoriusjurgutea
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasGumauskienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word  praktikos ataskaita vandens tiekimo imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą