Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Praktikos ataskaita: kartono gamyba ir makulatūros perdirbimas AB "Klaipėdos kartonas"

Praktikos ataskaita: kartono gamyba ir makulatūros perdirbimas AB "Klaipėdos kartonas"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. AB "Klaipėdos kartonas". AB "Klaipėdos kartono" administracijos darbo metodai. AB "Klaipėdos kartonas" vidaus tvarkos taisyklės. Dalijimasis informacija ir bendravimas su darbuotojais. Saugos darbo reikalavimai. Finansų valdymas. Buhalterinė apskaita. Įstatai. Teorinių žinių pritaikymas įstaigų ir įmonių administratoriaus darbe. Reikiamų žinių kaupimas ir įtvirtinimas. Išvados.

Ištrauka

Akcinių bendrovių valdymas Lietuvoje dažnai laikomas savaime suprantamu dalyku vykstančiu bendrovėje priimant kasdienius verslo sprendimus, koordinuojant ir vykdant bendrovės veiklą, sudarant vieną ar kitą sandorį.
1898 metų lapkričio 15 dieną Vokietijoje, Hanoverio mieste, buvo įkurta AB "Klaipėdos celiuliozės fabrikas". Statybos darbai Klaipėdos priemiestyje Smeltėje prasidėjo 1899 metų gegužės viduryje. 1900 metų gegužės 20 dieną buvo pirmąkart išvirta celiuliozė.
1994 metais įmonė buvo privatizuota ir tapo akcine bendrove "Klaipėdos kartonas".
Antrą šimtmetį gyvuojantis "Klaipėdos kartonas" šiandien didžiausias kartono gamintojas bei makulatūros perdirbėjas ir vienintelis specializuotas gofruoto kartono pagrindų (estlainerio ir fliutingo) gamintojas Baltijos šalyse ir Kaliningrado srityje. Ši bendrovė yra įsikūrusi Nemuno g. 2, Klaipėdoje.
Praktikos tikslas –
Praktikos uždaviniai:
1. Susipažinti su įmonės įstatais.
2. Susipažinti su saugos darbo reikalavimais.
3. Įgyti praktinio darbo įgūdžių, suvokti įstaigų administravimo darbo metodus, patvirtinti ir įvertinti įgytas teorines žinias.
4. Gebėti bendrauti su įmonės klientais, kolegomis įvairiais klausimais.
5. Gebėti kaupti reikiamą informaciją įgytom žiniom, patyrimui įgūdžiams įtvirtinti.
6. Išugdyti tikslinės informacijos paieškos ir apdorojimo, kalbos kultūros ir bendravimo įgūdžius.
7. Gebėti teorines žinias pritaikyti įstaigų ir įmonių administratoriaus darbe.
8. Susipažinti su organizacijos vidaus tvarkos taisyklėmis, darbo vietą.

Akcinės bendrovės "Klaipėdos kartonas" vizija – tapti patikima įmone, su kuria klientai ir tiekėjai siektų dirbti išvien.
Šios bendrovės misija – tiekti aukščiausios kokybės gaminius ir profesionalias paslaugas klientams ir užtikrinti saugų, pelningą ir rentabilų verslą, sekant klasikinėmis verslo etikos tradicijomis.
Akcinės bendrovės tikslas – tapti patrauklia gofruotos žaliavos tiekėja tiesioginiams klientams tikslinėse rinkose bei išplėsti gamybą iki 140 tūkst. tonų per metus, tuo pačiu plečiant ir aktyvinant makulatūros surinkimą Lietuvoje ir Baltijos šalyse.
Pagrindinė "Klaipėdos kartono" produkcija yra tastlaineris ir fliutingas – žaliava gofruoto kartono gamybai. Taip pat gamina kartoną, vyniojamąjį popierių, kartono dėžutes.
2003 metais bendrovė pardavė produkcijos už 70 mln. Litų – tai rekordinis privatizuotos įmonės rezultatas.
AB "Klaipėdos kartonas" įsikūrusi ekologiniu požiūriu jautrioje Lietuvos vietoje – prie Kuršių marių, arti miesto centro. Atsižvelgdama į tai, bendrovė skiria aplinkos apsaugai ypač didelę reikšmę.
Bendrovės veikla glaudžiai susijusi su ekologija – visą produkciją gamina tik iš antrinės žaliavos – makulatūros, kuri surenkama Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.
Pastaraisiais metais bendrovėje įdiegta priemonių, kurios leidžia racionaliau naudoti gamtos išteklius, sumažinti į paviršinius vandens telkinius bei atmosferą išmetamą taršą. Tai kartono cecho lokalinių valymo įrenginių modernizavimas, nauja šiuolaikinė katilinė, nauja osciliuojančių purkštuvų sistema kartono gaminimo mašinai, biologiniai nuotekų valymo įrenginiai.
Bendrovėje diegiama aplinkos vadybos sistema pagal standarto ISO 14001 reikalavimus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo praktikos ataskaita
KategorijaViešasis administravimas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis26.99 KB
AutoriusAistė
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasMartinkienė
Švietimo institucijaVakarų Lietuvos verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita kartono gamybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 11 puslapių 
  • Vakarų Lietuvos verslo kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Martinkienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą