Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Maisto technologija>Pobūvių ir renginių organizavimas

Pobūvių ir renginių organizavimas

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Užsakymo priėmimas. Salės planas. Stalų ilgis, sustatymo forma. Svečių susodinimo prie stalo schema. Pobūvio aptarnavimui reikalingi indai, įrankiai, stalo aptiesalai. Gėlės ir dekoratyviniai elementai. Pobūvio serviruotės fragmentas vienai vietai. Padavėjai pobūvio aptarnavimui ir jų pareigos. Pobūvio meniu. Pobūvio aptarnavimas. Pobūvio pagrindinis akcentas. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Organizuojame Naujųjų Metų šventinį vakarą, firmos "Nida" darbuotojams. Pobūvyje dalyvaus 60 svečių. Pobūvis bus aptarnaujamas mišriu būdu. Pobūvis organizuojamas kavinės "Palanga" patalpose.
Užsakymą pobūviui aptarnauti priima vadybininkas ar administratorius (šiuo atveju būsiu aš). Su užsakovu išsamiai išsiaiškinsiu kokių paslaugų jis pageidauja, aptarsiu kokią pinigų sumą gali skirti pobūviui. Užsakovas, jei pageidauja, pakviečiamas paragauti įmonės patiekalų. Susitikime aptariame renginio detales: dėl pobūvio datos, jo pradžios ir trukmės, dalyvių skaičiaus, patiekalų asortimento, patiekalų ir papildomų sąlygų. Sudarome raštišką pobūvio sutartį, kuri yra pagrindas vėlesnei sąskaitai išrašyti. Visi poskyriai gauna šios sutarties kopiją. Numatomas paskutinis terminas, kada galutinai sutariama vykdyti sutartį ar visai atsisakyti pobūvio. Privatūs asmenys turėtų sumokėti avansą (maždaug 50 % užsakymo vertės), o įmonė privalo pristatyti garantinį raštą, kuriame nurodyta, kad įmonė ar organizacija įsipareigoja apmokėti pagal pateiktą sąskaitą. Garantiniame rašte turi būti užrašyti įmonės rekvizitai: įmonės pavadinimas, data, kada pageidauja surengti pobūvį, vadovo vardas, pavardė, parašas ir antspaudas. Garantinį raštą, atsakingas už pobūvį asmuo gali atnešti ir atiduoti administratoriui arba atsiusti faksu. Visi užsakymai registruojami. Užsakovas turi žinoti, kad vėliausiai dvi dienas prieš pobūvį privalo atsiųsti antrąjį garantinį raštą, kuriame patvirtinamas dalyvių skaičius, kuris laikomas garantuotu minimaliu skaičiumi, o taip pat patvirtinti pobūvio organizavimo vietą, datą ir laiką. Už aptarnavimo pratęsimą po darbo valandų gali būti imamas papildomas mokestis, kuris priklauso nuo svečių skaičiaus ir pobūvio trukmės. Prieš 2 – 3 dienas ar dar ankščiau, dalyvaujant užsakovui, gamybos vadovui ir administratoriui, sudaromas valgiaraštis. Vienas užsakymo egzempliorius atiduodamas į buhalteriją kalkuliacijai padaryti. Po vieną užsakymo pavyzdį turi užsakovas, administratorius ir gamybos vadovas. Jei užsakovas atsisako pobūvio tą pačią dieną jis turi sumokėti už paruoštą ir nerealizuotą produkciją. Jei užsakymas sumažinamas, užsakovui grąžinami pinigai už patiekalus, kurių atsisakyta, jei tie patiekalai dar nepagaminti. Užsakovui pageidaujant, už šią sumą gali būti patiekti kiti patiekalai. Maitinimo įmonės gali įvykdyti užsakovo pageidavimą iškilmėms įsigyti gėlių, suvenyrų, užsakyti muziką, dekoruoti patalpas ir panašiai. Visas šias išlaidas padengia užsakovas. Užsakovas pobūvyje turi būti iki pabaigos. Susitarta buvo dėl "indų amortizacijos", kuri bus skaičiuojama nuo bendros sumos 3 % tai padengs išlaidas už sudaužytus indus, transportavimo, bei pobūvio metu. Šiai sumai bus išrašyta atskira sąskaita. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMaisto technologijos kursinis darbas
KategorijaKita >  Maisto technologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis227.2 KB
AutoriusDaiva
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasD. Baltrūnaitė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pobuviu ir renginiu organizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • D. Baltrūnaitė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+4
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą