Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Parduota produkcija (be PVM ir akcizo), to meto kainomis

Parduota produkcija (be PVM ir akcizo), to meto kainomis

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Parduota produkcija (be PVM ir akcizo), to meto kainomis, tūkst. litų. Įvadas. Parduotos produkcijos(be PVM ir akcizo), to meto kainomis analizės teorinis pagrindimas. Statistinės lentelės. Santykiniai dydžiai. Vidutiniai dydžiai. Variacijos rodikliai. Koreliacijos ir regresijos samprata. Prognozavimas. Parduotos produkcijos (be PVM ir akcizo), to meto kainomis analizės metodinis pagrindimas. Parduotos produkcijos (be PVM ir akcizo), to meto kainomis analizės praktinis pagrindimas. Vidutinių ir santykinių rodiklių taikymas. Koreliacijos ir regresijos ryšių bei prognozavimo taikymas. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais ir lentelėmis. Priedai (3).

Ištrauka

"Statistika – tai mokslas apie duomenų rinkimą, vaizdavimą ir analizę", teigia V. Sakalauskas savo 1998 metų knygoje "Duomenų analizė su Statistica". Savo kursiniame darbe mes taip pat vaizduosime ir analizuosime jau surinktus duomenis apie Pramonėje parduotą produkciją (be PVM ir akcizo), to meto kainomis. Panagrinėjus internetinius puslapius, kuriuose skelbiami straipsniai apie Pramonėje parduotą produkciją, taip pat paanalizavus Statistikos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 metų pranešimą spaudai Nr. 06/108, paaiškėjo, jog mūsų tema yra aktuali problema, kurią reikia nagrinėti, kad būtų aiškiai matyti, kiek mūsų šalies pramonėje yra parduodama produkcijos, kuri lemia ekonominį šalies augimą.
Parduotos produkcijos apimtis yra labai svarbi ir aktuali informacija, kurią būtina kas kartą stebėti tam, kad būtų galima apskaičiuoti šalies makroekonominius rodiklius palyginamosiomis kainomis, analizuoti ekonomikos raidą, įvertinti infliacinius procesus pramonėje. Mūsų darbo objektas yra CDE Pramonė, o tiriamas ir analizuojamas dalykas, į kurį ir kreipsime visą dėmesį, yra parduota produkcija.
Mūsų darbo tikslas yra panagrinėti parduotos produkcijos apimtį pramonės veiklos srityse per tam tikrą laikotarpį, stebėti ir pavaizduoti kaip kuriais metais ji kito (kiek sumažėjo, padidėjo lyginant su praėjusiais metais) ir padaryti trumpas išvadas. Tam naudosime kontentinį – manifestinį turinio analizės metodą, taip pat autorinį teminį literatūros šaltinių sisteminimo metodą.
Pirmoje darbo dalyje, naudodamiesi internetiniais šaltiniais bei V. Bartosevičienės, V. Sakalausko, D. Širvinsko, R. Valkausko mokomosiomis knygomis, pateiksime teorinės informacijos, kuria remsimės darydamos grafikus, skaičiuojant įvairius rodiklius. Antroje dalyje aprašysime kokius būtent grafikus ir kada geriau rinktis, kad nagrinėjami duomenys būtų teisingai išanalizuoti ir pateikti. Trečioje dalyje pagal pasirinktas diagramas nubrėšime grafikus, juos anlizuosime, stebėsime tendencijas. Pagal teorijoje pateiktas formules apskaičiuosime tam tikrus rodiklius, kurie padės geriau matyti parduotos produkcijos kitimą per tam tikrą laikotarpį. Paskutiniojoje dalyje pateiksime apibendrintas išvadas, kurias pamatysime išanalizavusios parduotos produkcijos apimtį pramonės srityse. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-06
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis1.28 MB
AutoriusSimona
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasS.Vaitkevičius
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Parduota produkcija (be PVM ir akcizo) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • S.Vaitkevičius
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą