Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Panevėžio apskrities vidutinio darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje statistinis tyrimas

Panevėžio apskrities vidutinio darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje statistinis tyrimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Vidutinio darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje teorinis pagrindimas. Statistinių lentelių naudojimas, atliekant darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje, statistinį tyrimą. Grafikai kaip statistinio tyrimo instrumentai. Formulių naudojimas atliekant statistinį tyrimą. Panevėžio apskrities vidutinio darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje statistinio tyrimo eiga ir instrumentai. Panevėžio apskrities vidutinio darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje statistinio tyrimo rezultatai. Išvados.

Ištrauka

Statistika – metodologinis taikomasis mokslas, nagrinėjantis statistinių duomenų rinkimo, analizės metodus ir jų naudojimą.
Statistika tiria masinių visuomenės reiškinių kiekybinę pusę neatskiriamai nuo jų kokybinės pusės, atskleidžia ir kiekybiškai išreiškia juose esamus dėsningumus konkrečiomis vietos ir laiko sąlygomis.
Statistinio tyrimo tikslas yra apibendrintų duomenų gavimas ir siekimas atskleisti tų reiškinių visumos bendrąsias savybes konkrečiomis vietos ir laiko sąlygomis.
Kursinio darbo ekonominės statistikos tyrimo objektas yra – darbuotojų skaičiaus žemės ūkyje, medžioklėje ir miškininkystėje kitimas Panevėžio apskrityje nuo 1995 iki 2005 metų.
Kursinis darbas susideda iš trijų pagrindinių dalių:
Pirmojoje dalyje yra pateikiamas statistinio tyrimo metu panaudotų instrumentų, tokių kaip grafikai, lentelės ir formulės, bei pačio statistinio tyrimo teorinis pagrindimas.
Antroje – metodinėje dalyje, plačiau paaiškinami bei konkrečiai nagrinėjamai situacijai pritaikomi grafikai bei kiti tyrimo instrumentai. Taip pat detalizuojama statistinio tyrimo eiga.
Trečioji dalis - praktinė ir joje pateikiami statistinio tyrimo darbo rezultatai bei trumpi komentarai.
Statistinė lentelė – tai pagal tam tikrą eilučių ir stulpelių sistemą išdėstyta statistinė informacija apie socialinius ekonominius reiškinius [2]. Išskiriamos dvi lentelių rūšys: pasiskirstymo, kurios atspindi socialinių ekonominių reiškinių kitimą erdvės atžvilgiu, bei dinamikos, parodančios socialinių ekonominių reiškinių kitimą laiko atžvilgiu. Šį apibrėžimą galima apibūdinti ir taip: tai skilčių ir eilučių derinys, paaiškintas trumpais žodiniais pavadinimais ir užpildytas skaičiais [10]. Statistinė lentelė paprastai turi savo veiksnį ir tarinį [3].
Visas statistines lenteles galima suskirstyti į pasiskirstymo ir dinamikos lenteles [24]. Pasiskirstymo duomenų lentelėse atsispindi socialinių - ekonominių reiškinių kitimai erdvėje. Dinamikos duomenų lentelės parodo socialinių - ekonominių reiškinių rodiklių pasiskirstymą laiko atžvilgiu. Tiek pasiskirstymo, tiek dinamikos lentelės gali būti sudaromos pagal kokybinius ir kiekybinius požymius arba pagal jų kombinaciją. Statistinės lentelės paskirtis statistinio suvedimo ir grupavimo rezultatų išdėstymas arba suvestinės rezultatų ir stebėjimo duomenų pateikimas [4]. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-11-27
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai24 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis202.98 KB
AutoriusRamunė
Viso autoriaus darbų50 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasS. Vatkevičius
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Panevezio apskrities vidutinio darbuotoju skaiciaus zemes ukyje medziokleje ir miskininkysteje statistinis tyrimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • S. Vatkevičius
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą